Не вставляється мені відео з мордокниги Відкрийте собі так. Обережно - ненормативна тойвово. Bunpie.ru
ХРАМ Нефритового Будди В ШАНХАЇ пересунули на 30 МЕТРІВ З міркувань пожежної безпеки 135-річний храм вирішили посунути на пару десятків метрів. Але як це зробити, враховуючи, що будівля важить приблизно 2000 тонн? На кадрах зафіксований процес самого перенесення храму і підготовки до нього Підготовка до події почалася ще в 2014 році. Під землею проклали спеціальні рейки. Сам переїзд розпочався 2 вересня 2017 року. У перший день головний зал храму зрушився на 2 метри на північ, потім щодня робив шестиметровий «крок», при цьому залишаючись відкритим для віручих. Так само поступово рухалися усі зали храму. В цілому відстань склала більше 30 м, в фіналі будівля ще і підняли на 1 метр. Щорічно в храмі буває близько 2 млн осіб - як місцевих жителів, так і туристів. В особливі свята, наприклад на Новий рік, за добу сюди приходять понад 100 000 чоловік. У храмі дві величезні нефритових статуї Будди - сидить і лежачого, кожна вагою близько трьох тонн.
Абсолютно не дивуюся. Я вже писав, що шанхайське метро, перша лінія якого була відкрита лише в 1993 році (всього 24 роки тому) на даний час за протяжністю ліній і кількістю станцій є найбільшим у світі !!!!!!!!
Он вывел 94-летнюю бабулю на паркет. Мгновенье спустя зал стоя рукоплескал их танцу! - slonn.me View: https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=8LOdmka4_90
Канадець випадково зняв на відео сутичку лося і вовка на озері. Вся сцена триває близько шести хвилин. На початку хижак нападає на парнокопитного на мілководді, але той успішно відбивається, потім заходить далі в озеро, на велику глибину. У якийсь момент вовку вдається вчепитися в ногу своєї жертви, і лось довго намагається його струсити. Звільнившись, він намагається піти по озеру, але вовк довго його переслідує. Зрештою хижак здається - через велику глибину або втоми, або після того, як відволікся на квадрокоптер, який підлетів надто близько. Вовк в результаті вибрався на сушу, а лось продовжив перетинати озеро, прямуючи до іншого берега.
Чорна діра розриває зірку і починає дуже швидко поглинати матеріал, але на цьому історія не закінчується, Чорна діра не може впоратися з усім обсягом матеріалу і частину випускає назовні. Матеріал - це та сама сяюча хмара на відео. Дослідники з'ясували, що частина останків зірки рухається від чорної діри, як вітер. На жаль для цих газових залишків вони рухаються недостатньо швидко, щоб втекти. Події, подібні до цього, коли зірка взаємодіє з чорною дірою, називаються «руйнуванням під впливом приливоутворюючих сил», і в ході них виникають рентгенівські промені, які вчені можуть спостерігати роками. Астрономи вже фіксували подібні явища, але вони ще тільки з'ясовують подробиці механіки того, як ці явища формуються. Це допоможе нам краще зрозуміти те, як працюють чорні діри.
Таке важко уявити. Я би не хотіла мати справу і подібним середовищем. Які ж, все таки, ми щасливі, що маємо нашу ідеальну для життя планету! Треба берегти її!