Допожіть росіянину зрозуміти (всі розуміють, вони, бач, ні)

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем SailingMan, 7 бер 2014.

  1. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Та Ви смішний!!!! Як можна таке порівнювати.Ви не розумієте де правда?!чи тільки видаєте ,що не розумієте?!які полярні мнєнія?!весь світ бачить на чиїй стороні правда,одні ВИ ніх....не розумієте . Я Вам книжку запропонувала - Ви її читали?!ні!!!то про що ви тут лепечете.дізнайтесь правду насамперед ,і буде відповідь на Ваше ізначальноє питання(Ви вже й забули яке)

    ---------- Додано в 11:59 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    Ми український народ , і створила природа цей рід щирим серцем, щирим душею, розважливим, терплячим, дружелюбним і мирним у ставленні до інших народів, із працелюбними руками. Ми ніколи не були забродами, завойовниками, наші руки не осквернив загарбницький меч, наша совість не заплямована пожежами, руїнами, чиїмись сльозами, пригніченням людської гідності, смертю. Якщо й брали до рук зброю, то лише для того, щоб захищати свій рідний край.

    Ми великий народ, але ніколи цим не хизувалися і завжди поважали чужу волю й незалежність, ніколи не ступали за чужий поріг незваними гостями. Якби-то так ставилися і до нас. Якби-то...

    Чи є ще у світі такий великий і стражденний народ? Вся наша історія — це постійна присутність у нашому домі незваних гостей-грабіжників: половців, печенігів, татарів, німців, турків, поляків, сильного північного сусіда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. SailingMan

    SailingMan миється в бані

  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    За власні гроші, якими я спонсорував навіть наших військових зв"язківців. Коли прочитаєте, що "десь щось трапилося" на лініях зв"язку або в ефірі - цілком можливо, що я не стояв осторонь. Це інформаційна війна в моєму розумінні.

    +/- 0,5% ні на кого вже не вплине. Під час жорстоких боїв на Майдані я поставив у підпис (на квазіросійському форумі) лінки на Еспресо.тв та інші ресурси. Ті ресурси Раша заблокувала. А хабітантам - "шо в лоб, шо по лбу".
    Даремно Ви стерли весь допис, я не буду повторювати лінки. Кому потрібно - нехай самі шукають.

    Адекватний росіянин має починати діалог так: "Люди, вибачте нашого верховного ідіота, нам дуже соромно. ЗМІ подають кошмарики, не знаємо чому вірити. Будь ласка поясніть що насправді відбувається".
    І в репліках не задирати свої крокодилячі хвости.

    P.S. Шкода що Ви відразу не розпізнали фахового троля.
    Я би не тільки банив, але й гілки стирав.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Отлічно чи не отлічно. Якщо дійсно хочете розібратись хто є хто, приїдьте на майдан і подивіться своїми очима на бандерівців і воїнствующіх молодчіков.
    Тут за посиланням є відео, як доводиться працювати журналістам (в тому числі і російським) в криму. А також відео з військовим з частини під Фіорентом.
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/7/7018119/
    І ще, прошу пана, то є ваші війська в криму чи ні? Бо ваш нєзабвєнний президент казав жи нема. А в формі від юдашкіна з калашами, гранатометами і на тиграх роз"їжає самооборона. Хм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Військовий, на відміну від Констатінова, на передовій. Він мішень. Де вигода?

    Дайте грунтовне пояснення.

    ---------- Додано в 11:13 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    А скільки вам потрібно?

    І який аргумент буде потрібним?

    Ви починаєте дуже грубо тролити, обережно. :)

    ---------- Додано в 11:20 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------

    Прекрасно. Тільки не переносьте своє розуміння на всіх.
    Я відредагую.
    Адекватний росіянин хаває те, що йому подає путінський повар. А той знає, як зварити.
     
  6. SailingMan

    SailingMan миється в бані

    Хотите знать мое мнение? У меня по отношению к происходящему в Крыму двоякое отношение.
    С одной стороны - все очень просто. В Киеве произошел незаконный вооруженный переворот (нет, не революция, при революции меняется строй, а разве просто не сменились одни олигархи другими?). Одни "правильные пацаны" скинулись и отодвинули других, "неправильных пацанов" с помощью - в том числе - и неофашистских группировок. Надеюсь, никто не будет отрицать очевидного - что ПС является приверженцем неофашистской идеологии и что они были "силовым" крылом Майдана? Какой бы ни был Янык - а я прекрасно знаю, что он продажный, хитрый и насквозь коррумпированный - его таки выбрала половина Украины. Досидел бы свой срок, на второй бы его уж точно никто не выбрал. Почему же вы не устраивали Майдан через пару лет после пришествия Ющенко? Ведь уже через короткое время там такая вакханалия коррупции началась, что он на следующих выборах получил всего 2% голосов! Это ж надо так руководить, что всего за 4 года вся страна его возненавидела! Хуже выступил только Горбачев на выборах 96 года - 0.5%

    Вот, что видим мы:
    http://www.youtube.com/watch?v=5NSIpEluqvI
    Некий Пашинский вывозит с майдана снайперскую винтовку.

    http://www.youtube.com/watch?v=3qPthOZ0v-8
    Москалей на ножи.

    http://www.youtube.com/watch?v=w9CuZSKQCsQ
    1 часть разбора (с привязкой к местности) доступных видеоматериалов с Майдана 18-20 февраля

    http://www.youtube.com/watch?v=0z-lk7dafyo
    2 часть, кстати на мой взгляд достаточно и ее.

    Надеюсь, про нарушение соглашений 21 февраля напоминать не нужно?


    Таким образом, в Киеве сидит незаконная власть, причем крайне враждебная к русскоязычным и особенно русским жителям Украины. Что нам, русским, делать, когда нашим братьям, сестрам, близким и дальним родственникам грозит реальный геноцид со стороны новых властей? Сидеть и смотреть, ждать, пока это докатится до наших границ и перейдет их? Нет, спасибо.
    Я не закончил, сейчас будет "с другой стороны"

    ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:23 ----------

    Эта цитата была про высшего офицера, я так понял, он в Киеве? или ошибаюсь?
     
    Останнє редагування: 8 бер 2014
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Допитливий росіянин може передивитися сусідні гілки ЛФ, в тому числі розділ "Історія". Тут не "допоміжна школа" і олігофренопедагогів в штаті ЛФ нема.
    Якщо мені ситуативно треба зайти на литовський, азербайджанський або інший форум, я пишу пост англійською і російською мовами, іноді прошу вибачення що лізу в тему і дотримуюсь шанобливого етикету. І зі мною охоче спілкуються.
    А тут росіяни поводяться відповідно до своєї приказки "Прілєтєла, в гості сєла, соловью плясать вєлєла".
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вы ошибаетесь. Свою присягу на верность народу Украины подтвердили военные в Крыму, это военные МВД Крыма, это военные ВМС Украины.

    Посмотрите линк, там красивая иллюстрация.

    Команда фрегата "Сагайдачный" присягнула на верность Украине

    ---------- Додано в 11:40 ---------- Попередній допис був написаний в 11:39 ----------

    Дайте факти.

    ---------- Додано в 11:41 ---------- Попередній допис був написаний в 11:40 ----------

    У цій темі хамите тільки Ви, Борисе.

    І обговорюєте модерацію.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    то вам путін так сказав?
    Та вимкніть вже нарешті свій зомбоящик. Що ви всі як під копірку пишете?
    ну що тут скажеш...
    Ну так, спасітєлі ви наші. Тому влаштували геноцид всьому українському. Кажеш чоловіче кров пролилась. Більше 100 хлопців офіційно загинули, 250 зникли безвісти. Знаходять людей без рук, без голови, є докази про спалення в крематоріях. Зайди на сайт небесної сотні, почитай ким були ці воїнствующіє молодчікі.
    Ти своїм брудним чоботом зараз стаєш на наші розтерзані душі, бо тєбє нєпанятно. Роззуй очі, ніхто вас сюди не кликав. Ваш Путін то все і замутив А тепер розказує як русскім щось грозить. Не здивуюсь, якщо Тягнибок з свободою грають на стороні путіна, щоб розпалювати ворожнечу. Але не дочекаєтесь.

    Шевченко колись написав вірш, який зараз є ще більш актуальним ніж колись. Хочеш знати чому ми вас не любим, почитай
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Усім ясно що я не галичанин. Не маю зайвого часу, щоби дизаблювати тролів, розкладаючи матеріал по поличках. Не той випадок і не той час.

    Ви повернули мій допис - більше не маю причин обговорювати модерацію.
     
  11. SailingMan

    SailingMan миється в бані

    При всем уважении, у этой фотографии нет привязки ни к дате, ни к месту.
    Но, на самом деле, я забрал свои слова насчет "массово переходят на сторону новых властей". Я это уже не раз повторил. Я ошибался. Спасибо, что довели до меня другую точку зрения, этих записей я не видел раньше.
     
  12. SailingMan

    SailingMan миється в бані

    Вот что говорит Борис Филатов (высокопоставленный чиновник) в своем ФБ
    И последнее. Никаких десантов с Майдана. Никаких экстремистских заявлений. Нужно давать мразям любые обещания, гарантии и идти на любые уступки.

    ...А вешать...

    Вешать их надо потом.

    Еще мнение

    Сашко Билый (уже стал звездой ютюба кстати)
    http://www.youtube.com/watch?v=DG269HM-tI8
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Хто такий Борис Філатов і яке це має відношення до мого прохання дати факти про ворожість до російськомовного населення?
    Хто така ця пані і яке відношення вона має до влади?
    І що?
     
  14. SailingMan

    SailingMan миється в бані

    http://ru.wikipedia.org/wiki/Филатов,_Борис_Альбертович
    Пани - медсестра. Украинская. Ок, не власть, но служащая, и медсестра должна быть гуманной, но судя по таким высказываниям...
    Насчет Билого - ведь он же стоял на Майдане, а теперь идет к власти. Скажите, как будет относиться власть во главе с таким персонажем к русским?

    Вот некоторые решения новой власти:

    Сразу же решили отменить закон о русском языке
    «Никогда не будь Алёнкой. Если станешь Алёной, то нужно паковать чемоданы и выезжать в Московию»

    Госорганам Украины предписано удалить русскоязычные версии своих официальных сайтов...
    Вот например сайт Минобороны Украины
    Английский есть. Русского уже нет (да-да, понажимайте на кнопочку РУС)
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    В тому статусі на ФБ Філатов, на якого я підписана, говорить зовсім не про російськомовне населення, а про окремих бандитів, які захопили владу в Криму.
    Топік-стартер просто перекручує сказане.

    ---------- Додано в 13:56 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    Не надо перекручивать, уважаемый. Филатов (кстати, сам русский) в том статусе на ФБ говорил совсем не о русскоязычном населении, а о шайке бандитов а-ля Аксенов.
    Так что мимо.

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    Натянуть вам твитов россиян с призывами мочить хохлов? Или твитов жителей юговостока с призывами гнать в шею бандеровцев?
    Или таких твито в и записей в сети Вы не видите, а?
    Если бы не ЛФ, я бы так и не знала, кто такой этот Саша Белый.

    ---------- Додано в 14:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

    Поищите, к какому году относится высказывание Фарион, это раз. Прочтите текст Закона о языках 1989 года и скажите, сильно ли он ущемляет права русскоязычных? Это два. В комиссию включена не только Фарион, поищете весь склад комиссии, это три. Прочтите текст закона Колисниченко-Кивалова, на отмену которого наложено вето, это четыре.

    ---------- Додано в 14:01 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    Триндец, нам войну объявили вообще-то. Зачем на сайте Минобороны нам язык врага? )))

    И только не надо мне сейчас песни петь, что это якобы ущемляет права русскоязычных. Сыта уже по горло.
    Считаете, что русскоязычным у нас что-то угрожает - вперед, хватайте автомат и присоединяйтесь к вашим кузнечикам.
    А то приходят и все как под копирку пишут...
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Значить, дописываем еще одно опровержение Вас Вами. :)
    Дайте номер решения или же цитату с приведенного Вами сайта о таком решении (хотя бы).
    Дайте номер предписания, официальную публикацию. Слова "источника ИТАР-ТАСС" не устраивают.

    Він все перекручує. Просто не треба давати йому такої можливості.
     
  17. SailingMan

    SailingMan миється в бані

    Т.е. в Киеве власть законно перешла к не допустившим кровопролития народным избранникам. А в Крыму банда кровожадных упырей, сожрав на завтрак половину младенцев, силой захватила власть, и теперь их надо вешать?
    Выглядит примерно так.

    [​IMG]
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Топик-стартер, зачем Вам что-то объяснять, если у Вас на все уже готов ответ/мнение/впечатление? )))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. SailingMan

    SailingMan миється в бані

    Я достаточно много фактов и видео привел.
    Извольте прокомментировать или опровергнуть, а то все я да я...
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    На цей момент я вже знаю, що ви відповіді не дасте.

    Ваші факти не вартують правого яйця Януковича. І його лівого яйця.

    Я прокоментувала. Той, хто звинувачує, має підкріплювати звинувачення доказами. Їх у вас нема.

    На такому дешевому фото спалитись. Тьху. Не той троль пішов, нецікаво.

    Тему зачинено, кіна вже не буде.
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)