Допоможіть зробити вибір

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Panadolka, 23 гру 2007.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    S-TELL исключительно украинская заморочка.
    В России этого нет.
    И не будет, надеюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    а хто що може сказати про цю модель----Blackberry Bold 9650
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Хорошая модель, но устаревшая.
    У меня уже лет 5.
    Отличная фотокамера. Корпус прочный. Звук хороший. Корпоративная почта всегда при себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    ДЯКУЮ!
     
  5. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Звичайний дешевий китайоза. Люди користуються і нічого.
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ціни такі шо хіба подивитись.
     
  7. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Купила я собі Nokia Asha 210 (не послухалась muravey :blush:). Знайшла дуже цікавий опис про цей телефон і взагалі бюджетні телефони-дзвонилки
    Лично я выбрал этот телефон за приятный внешний вид, qwerty-клавиатуру и хороший органайзер, пожертвовав функциональностью смартфона и производительностью "железа". Конечно, поначалу я был в шоке от платформы Series 40, застрявшей в начале 2000-х. Мне не хватало многозадачности, скорости интернета, нормальных приложений. В первую неделю я хотел его выкинуть. Но чуть разобравшись, понял что телефон идеален. Самое главное его достоинство - он не отнимает времени. Прошлый телефон я практически не выпускал из рук, мне постоянно надо было знать что делают мои друзья, сколько километров я проехал на велосипеде, какая температура процессора, какие приложения надо обновить, все данные надо синхронизировать, собрать три звезды в очередных злобных птичках... Какой же это был бред. Nokia Asha 210 подарила мне свободу. И отличный органайзер. Я наконец-то понял что у меня куча свободного времени, которое я могу потратить действительно на себя. Мне не надо постоянно держать открытым браузер, десяток соц.сетей и параллельно смотреть фильмы и играть в игры. Я перестал использовать для этого телефон, потому что понял, для меня такой функционал - зло.
    Конечно, аппарат, не смотря на старую и проверенную временем платформу, был весьма глючноват. Обновления "по воздуху" делали ему только хуже. Но по профессии я админ и разбираться с такой техникой - моя участь. Поэтому все глюки в итоге были побеждены и через какое-то время аппарат стал работать должным для меня образом.
    Так же были проблемы с внешним видом. Пластмассовый экранчик начал царапаться от ношения в кармане вместе с ключами, прорезиненное покрытие по краям стало облезать. Но я никогда не парился над этим, потому что меняю телефоны раз в 1-2 года. С этой стороны Nokia Asha 210 тоже безумно радует - расстаться через год с телефоном за $100 гораздо проще, чем с флагманским аппаратом за $700-1000.
    Подводя итоги, хочу сказать всем спасибо за интересные вопросы по данному телефону. Всем добра и... если вы не любитель винтажных платформ, пожалуйста, поищите телефон, более подходящий вашим задачам.
     
  8. luca

    luca миється в бані

    По непоганій ціні пропонують зараз Meizu MX4. Є тут власники? Що скажете про нього? Чи не буде проблем з аксесуарами до нього??
     
  9. Stefano

    Stefano Active Member

    Насправді, апарат просто бомба за свої гроші! Дивіться тільки яка там прошивка встановлена. Якщо китайська і ви самі не вмієте прошивати, то буде проблематично - там купа їхнього мотлоху у вигляді всяких сервісів. Що стосується аксесуарів, то я особисто на arc.com.ua/catalog/985 взяв декілька накладок, так що з цим проблем немає.
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    А чо не було б вкраїнську мову вибрати? Може, там нормально писало?

    А ви яким тирнет-перекладачем послуговуєтеся?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Чи користувався хтось Microsoft Lumia 640 (Nokia) DS ?
     
  12. Nirdred

    Nirdred миється в бані

    Там української мови навіть не було.
    а якщо я зробила помилку чи написала неправильно, нерозумію навіщо тикати носом. Я перекладачем не користуюсь :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Похвально. Але мені видалося, що користуєтеся...... Перепрошую, якщо образив. Не хтів... їй Богу...
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    Спам ф топку


    Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Matuzalem

    Matuzalem Member

    У друга півроку проробив
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Vasyl Bobrov

    Vasyl Bobrov Member

    Форумчани, всім привіт. Задумався про покупку нового телефону. Тут пригледів собі айфон 6 плюс. Придбав. Спочатку здавався дуже великим у порівнянні з моїм 4-м. Через тиждень приловчився і тепер попередній здається зовсім дріб'язковим і малофункціонального. 6с плюс виглядає дуже солідно. Акумулятор добре тримає заряд. Якщо не особливо юзати, то дня два можна обходиться без підзарядки. Завдання виконує швидко, не висне і не глючить, позначається робота потужного процесора. Фото якісні навіть при поганому освітленні - для інсти саме те. Єдине, що погано - мало пам'яті. Для зберігання великих гігабайтів інформації не підійде. Але для всього іншого відмінний варіант. Всім раджу.
     
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Реклама? Вже півтора року користуюсь,память не проблема,купуйте з більшою мемори,в мене 64 GB вистарчає,фото він робить ніякі,в самсунга ліпші,має дрібні глюкі,як помре більше айфон купувати не буду
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. innokentiyK

    innokentiyK Member

    Зараз дійсно з'явилися хороші альтернативи популярним телефонами, особисто я купив meizu mx6 чудовий смартфон, всі функції відмінно виконує, інтернет літає, камера відмінна і батарею тримає супер)
     
    Останнє редагування модератором: 29 вер 2016
а де твій аватар? :)