Допоможіть зробити вибір

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Panadolka, 23 гру 2007.

  1. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    А скажіть, у Львові продають телефони S-TELL? Вчора ледь не купив такий, але був прикро вражений выдсутныстю української в меню- лише російська і англійська.... Хіба це не порушення законодавства? І як вони продають їх на Заході України?....
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    о_О я взагалі про такий вперше чую. І в принципі таких в нас навіть не бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    То скоріше контрабас... я в суботу тримав в руках копію айфона, був приємно вражений якістю збірки за 995 грн.. ОС закошена під іОС, камеру не розпробував, так як була заклеєна плівкою.
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    стикнулася я з першою проблемою з дешевим флаєм, купленим торік малій. Порвала вона навушник в гарнітурі. А роз'єм там - міні-ЮСБ. В який магазин не заходжу, на мене великими круглими очима дивляться :sad:
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  6. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    та я вже почала думати у тому напрямку, але ще потикаюся трохи
     
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А Ти в неті дивилася? Бо я наразі тільки на LG i Samsung мікро юсб гарнітури наткнулася. Мала би бути оригінальна флаївська мабуть.
     
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    буду ще шукати. я ж не думала, що о проблема, тому подивилася згрубша. а нині поки моталася в справах, заходила у всілякі крамниці з телефонами і технікою - пусто
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То така річ, яку краще в інеті шукати. Он я на свою флайку ніде у Львові чохла не могла знайти. А в інеті знайшовся.
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Н.Ю. а як працює ві-фі?
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Лишень мала нагоду випробувати вайфай в Японахаті і Челентано:) Вдома, на жаль, я досі безвайфайна (ніяк на модем не стягнуся). По вайфаю звітуватимуся, як матиму змогу нормально вдома затестити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Навряд, по Харкову скрізь офіційні точки продажу, реклама. Напис на упаковці- "сертифіковано в Україні". Копії сертифікатів висять в деяких точках продажу.....
    Телефони досить цікаві- за співвідношенням ціна/якість та ціна/фунціональність- поза всякою конкуренцією. один недолік- без українського меню:bad:
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мені щось не в"яжеться - "сертифіковано в Україні" і немає україномовного меню. Погоджуся з Карабіном, що
    Погуглила. Таке відчуття, що ті телефони тільки й в Харкові продають:)))

    ---------- Додано в 15:34 ---------- Попередній допис був написаний в 15:33 ----------

    Карабіне, воно вам треба, ті понти:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ага, Н.Ю. то була просто реклама магазину S-TELL, а ми зразу і не розкусили :)

    ну понти не понти...
    я ше поцікалюсь на форумі 4pda шо то за штука така і з чим то їсти

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:44 ----------

    відписав на 4pda, чекаю шо нарід про нього скаже
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Яка реклама, ви що знущаетесь?
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Там висять копії сертифікатів, гляну ким видані і думаю їх потролити надіславши запит, чому нема українського меню і як вони таке пропустили. Але, підкажіть, на що зіслатись, має ж бути якийсь нормативний документ що вимагає наявність українського меню?

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:49 ----------

    А ось тут хотілось би аргументів. І якихсь більш серйозних ніж те, що чим дорожча в тебе мобіла тим більше ти "не лох" та те що "чоткому пацану" дешева мобіла -"западло по понятіям"
     
  19. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    4pda forum читайте
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    ось цево Ґ... за 100долярів пропрацювало рівно місяць Копия Samsung Galaxy S3 тому придбав оригінальний Samsung Galaxy S3 так доповідаю ,що різниця все таки є
     
а де твій аватар? :)