Допоможіть врятувати дитину!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Korucya, 5 сер 2010.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Понятно всё.
    Только НА ВСЕХ сердца не хватит и денег тоже.
    Давайте Зоряне Ромкиной поможем.
    Конкретно Зоряне.
    А бед много в этой жизне....
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Про Зорянку є окрема тема. І про Ромкову біду знаємо.
    Давайте не будемо порівнювати біди. Хто може і хоче, той допоможе. В Богданчика без операції є максимум два місяці на життя, а в Нікіти і того нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Уважаемая, Ваша навязчивость начинает напоминать вымогательство.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Я з вами згідна. На всіх не вистачить. Але ж ми - не всі. Тому й закликаємо, щоб поширювати інформацію, щоб "всіх" стало більше.
    Абсолютно зрозуміло, що якщо допомагати лише одній дитині, то це буде ефективніше, ніж "розпорошуватись" на кількох. Спочатку і цій темі йшлося лише про Багданчика, але потім розповіли про Нікіту - і ніхто не сказав: "Для чого ділити гроші на двох, якщо можна віддати всі одному". Може хтось і зміг би.

    І взагалі, "вправляння мозгів" у такій темі - якось зовсім негарно. Але, думаю, що все ж ота теза про олігахів, і бідних форумлян таки віддає фальшем. Трііішечки так, але віддає. Звісно, є серед нас такі, в кого кожна копійка на рахунку, але ж не треба кривити душею, можемо ми віддати тих пару гривень.

    А отаку відповідь:
    на отаке:
    - я просто не розумію. Може з віком прийде.

    ---------- Додано в 21:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:13 ----------

    Ви в якому місці вправляння мозгів помітили? А ще мене цікавить, за якою шкалою ви судите чисто людські якості людини, з котрою не знайомі? Чи то, якщо ви наголошуєте на своєму віці, то вже об"єктивність неважлива? Я взагалі не "абідчіва", тому можете мені ще щось розказати. Наприклад , що таке "шити бурки"?
    Може це теж прийде з віком, але я не помітила розіграної трагедії. Я помітила трагедію реальну - стан отих малюків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Шановні (без іронії), давайте не будемо сваритись.

    Уявіть собі, що хтось зайшов на форум і прочитав історії хлопчиків і історію Зоряни. Всі випадки будуть рівноцінними для небайдужої людини.

    Це для нас Зоряна стала вже так само рідною, як Роман. Для посторонніх її випадок нічим не ближчий.

    До чого я веду? Я особисто волію допомагати людям з оточення, що не означає, що не знайдеться людини, котра перерахує декілька гривен незнайомим. Дівчата роблять добру справу, не майте їм за зле їхню настирність.

    Стукайте і вам відчинять.
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Можливо мені зовсім не пасує пхатись в цю тему. Просто нагадав,що,коли в мене був великий цейтнот з фінансами(про проблему не кажу,вона постійна) і люди мені помагали,хто скільки міг...завжди за них молитимусь...то багато з них просили мене не афішувати їх допомогу. Просто цікаво,як Ви собі це уявляєте? Що кожен,хто перешле 20 гривень,тут же буде про це давати оголошення? Пишу тут тому,що образливо чути звинувачення в черствості людей,яких я поважаю і які стали для мене рідними.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Artemida

    Artemida New Member

    Знаєте, особисто я не отримала жодної позитивної емоції від перечитування даної гілки, а от кілька вищенаведених фраз мене просто вбили!!! Шановний, а на якій-такій підставі ви вирішуєте кому до кого близько, а кому далеко в моральному чи людському плані? Таке враження, що прийшли до вас якісь немудрі дівки і попросили купити їм непотрібну цяцьку!!! не розумію, що викликає в вас таке обурення та агресію? те, що ми просимо допомоги для хворих діток?????? то, що всім допомогти неможливо, то зрозуміло, але не потрібно бути олігархом, щоб перечислити кілька гривень на добру справу. і ніхто вас тут не кусає, нічого не вимагає, чого ж ви так активно відбиваєтесь?????

    ---------- Додано в 21:55 ---------- Попередній допис був написаний в 21:51 ----------

    ви не ображайтеся, ніхто не говорить, що ці люди поваги не заслуговують, просто в даній ситуації їх поведінка не зовсім цьому сприяє....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Ромку вибачте, якщо ми когось образили. Ми не просили про оголошення і тим більше не вимагали чогось в когось. Можливо занастирно я даю інформацію сюди, вибачайте. Я не думала, що роблю злочин. Мені дуже болить доля цих діток. Сама маю вдома біду. От сиджу і плачу. Не мені вам розказувати що це таке, коли близькі тобі люди приречені. Думала, може даватиму більше інформації, більше людей зацікавиться. Не чекала, що мене назвуть нав"язливою вимагачкою. За що?
    Чому всюди треба шукати підвох. Я від душі хочу помогти, що можу, то роблю. Кого я образила?
    Ви подивіться, батьки Богданчика ще самі діти, а батько Нікіти переніс операцію - саркоїдоз легень. Чи я злочинниця що мене болить чужа біда?
    Не хочете, не помагайте, не оголошуйте про допомогу. Але бодай банальне співчуття можна було висловити? глухо. Ця тема на форумі була певно найглухішою. Та куди, є важливіші справи.
    Вибачте, що так сумбурно. Знаю, що тут душу вивертаю, а зараз хтось в неї знову плюне.

    Я є волонтером. Подаю всю інформацію про діток якою володію на ДП і ще кілька сайтів. Не буду більше битись головою в стіну. Інформація про хлопчиків в блогах про Нікітку і Богданчика http://bogdanchyk.blox.ua/html Заходьте, читайте...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Ромку, ви власне іншими словами переказали мою думку - люди помагали, хто скільки міг! Хіба ми чого іншого просимо?

    Я ще не починала те уявляти, бо ще жодна людина цього не написала.

    Дякую, Анноун. Я власне хотіла сказати, що і у нас на форумі Дівочі Посиденьки є "форумні дітки", котрим допомагають. ЛФ допомагає Зоряні.
    Всім не допоможеш, так і є, але повторю в сотий раз - у цих дітей немає часу!!!!
    Це випадок, коли допомога потрібна вже, бо потім може бути вже пізно... Жорстоко звучить, але правда.
    Стукаємо, може відчинять. Принаймні більше ніж через тиждень існування на тему звернули увагу, нехай хоча б і у такий спосіб.

    ---------- Додано в 22:17 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    Цитата з блогу про Нікіту:
    Будемо далі виясняти, хто моральніший і чуйніший? Здається, не час і не місце. Хочете і можете допомогти - допоможіть, не хочете - не робіть зайвого недоброго шуму в і так болючій темі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. amurka

    amurka Well-Known Member

    а для чого зразу афішувати...
    якщо немаєш грошей і не можеш переслати,то можна просто написати:
    куди б звернутись по допомогу,як це правильно зробити,написати як почуваються малята,може якось ще допомогти крім фінансово?
    можна багато про що написати,необовязково кричати ДИВІТЬСЯ ЯКИЙ Я ХОРОШИЙ,Я 10 ГРИВЕНЬ ПЕРЕСЛАВ
    ніхто з нас не олігарх і допомагаєм як можем,але якщо б переслали навіть 5грн,батьки хлопчиків були б вам дуже вдячні!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    А я тішуся, коли хтось напише, що перевів хоч 10 гривень, бо тоді бачу, що це "працює". "С миру по нитке..."(с)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Шаман))
    Так, часом я просто підколюю. Але щоб зрозуміти, чому я це роблю, мабуть недостатньо прочитати кілька цитати або почути кілька фраз. Ну хіби би;)

    Я дуже вибачаюсь - але що тут дурного? Просто можливо 30 гривень -звучить як велика сума, а гривня в день - вже й не так страшно.
    І взагалі, пане Консультант, ця дивна розмова з пошиттям бурок почалась в вашого теж як на мене дивного питання - де взяти гроші? А перейшла вже в якусь маячню. Дітям від цього легше не стане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Тема перейшла у відвертий базар. Є проблема, потрібна допомога дітям. Усі контакти подані. Наголошено, що допомога потребується невідкладна. Так що ще обговорювати? Хто схоче, зможе, вважатиме за потрібне - скористається цими контактами. Чимось дуже неприємним повіяло від постів...
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. comanche

    comanche загубився у пошуках часу

    Зрозумійте і ви... Завжди знайдуться люди які готові допомогти, але не завжди вони допомагатимуть незнайомим.

    Тому, що зараз дуже, дуууже багато людей які просто наживаються на чужому горі.. Скільки я вже перейшов через таких людей.

    Так, люди можуть поїхати, провідати, перевірити. Але коли людина може пожертвувати 20 грн. вона не буде пхатись невідомо куди, і тратити набагато більше грошей, щоб дати ці 20 грн. А якщо просто пожертвувати навгад, то таких гореобжираловок буде не один десяток. І тоді вже точно буде неможливо визначити де є правда а де просто здирництво.

    А писати люди вміють... особливо ті які на цьому наживаються.. вони вам напишуть сонати.... що будете самі плакати читаючи.. і фотки додадуть... та іноді і відео... не така велика проблема...

    Можливо тому такий спротив....
    стосовно базару - згідний...

    І ні, я жадним способом не хочу сказати, що це не вірно було тут писати...
    з.і. вибачаюсь якщо когось обідив... це справді дуже делікатне питання...
     
    • Подобається Подобається x 9
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона


    А контактні телефони є? Може хтось бажає передати гроші з рук в руки, щоб не тратити час в черзі і на писанину при заповненні бланків.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Телефони видалили саме через те, що багато людей дзвонили батькам хлопчиків, приїжджали особисто, а батьки і без того виснажені і випустошені. Тим більше, що важко втримати сльози, коли бачиш цих діток... Тому вирішено, що діяти будемо через волонтерів. Волонтером у нас є Пупсик. Мабуть зараз з"явився ще хтось в іншому районі, повідомимо. Я передавала гроші і речі через інших людей, а тепер просто перераховую через термінал або в інтернеті за системою Приват24.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Контактні телефони є. Але зараз намагаємось всюди їх позабирати. Чому?
    Повірте, забираємо не тому, що нам так хочеться. а тому, що батьки і так вже на межі. Щодо Нікіти, то сьогодні впродовж доби має вирішитись питання з його тнрміновим перевезенням до Польщі, бо стан критичний. Всю інформацію, що вас цікавить, готова надати.

    Я розумію, що зараз дуже багато аферистів. Багато дівчат з ДП їздили в лікарню, бачили хлопців і їх батьків. Можуть підтвердити мої слова.
    Якщо контакти будуть дуже потрібні, надішлю в пп
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    О, Танюня з Пупсиком вже випередили...
    Мені недавно підказали про термінали самообслуговування Приватбанку, дуже зручно перераховувати гроші на картковий рахунок, без черг і паперової бюрократії.
    Як би там не було, але за такий короткий час своїми "ниточками для сорочки" вже майже зібрали перший внесок для поїздки Нікітки, зараз для його життя відлік йде практично на години...
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Не про то мова. Ви не перший день на форумі і тому не бачу причини Вам не довіряти.
     
    • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)