Допоможіть! Сидоровська Поля. ДЦП, вроджена іхтіозоформна еритродермія. Потрібна реабілітація!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем mama polinki, 20 лип 2013.

  1. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Привіт, друзі!
    Нарешті до нас прийшла зима, вчора каталися на санчатах, правда недовго, на морозі дуже обвітрюється шкірка щічок, не дивлячись на товстий шар крему. А ще вчора нарешті прийшли замовлені в Хаджибеї ортези на ніжки з совткоста, правда знову одна нога нічого, а друга як не наша, не знаю як вони вже там міряли., і черевики зимові, спочатку подзвонила, а вони кажуть, мовляв, немає фінансування черевики не пошили, а навіщо нам черевики зимові наприкінці зими питаю, якщо у вас зараз фінансування немає, стали дивитися і говорять, а ваші чоботи вже давно зроблені, ось так, а не подзвонила б так і досі "фінансування не було б", зшили і забули, а ми чекаємо не дочекаємося. Правда черевички славні, у нас в області такі не шиють і шкіра інша хороша і черевики на черевики схожі, тільки зовсім впритул, на цю зиму тільки й вистачить.
    Величезне спасибі невідомому відправнику за допомогу:
    23.01 - 500 руб поповнення на ЯК через Банк російський стандарт. Дай Бог Вами вашим близьким міцного здоров'я і благополуччя у всьому, спасибі що даруєте нам свою доброту , а моїй дитині промінчик надії на одужання!
    Ми не знаємо всіх наших благодійників, але Вас знає Господь і Він благословить за турботу і живу душу! Бережи Вас Господь! Разом з вами , друзі, ми сильні!

    На реабілітацію в МКВЛ р. Трускавець необхідно зібрати: 17.897 грн
    Зібрано: 12.219 грн
    Залишилося зібрати: 5 .678 грн

    Друзі, підтримайте нас , будь ласка, нам залишилося зібрати всього 5.678 грн для того, щоб в 2014 році пройти повний курс реабілітацій в Трускавці і у Львові, і в Євпаторії, щоб у цьому році у дитини була можливість пройти інтенсивне лікування, яке допоможе їй стати на ніжки. Наша надія тільки на Вас! Ми безмежно вдячні Всім за будь-яку допомогу![​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Добрий вечір , друзі!
    Нарешті ми вдома, після наших "митарств " по лікарнях. З 28.01 перебували на лікуванні в обласній лікарні, і вже перед самою випискою захворіли, піднялася висока температура, всю ніч ні один укол анальгіну з димедролом температуру збити не міг, вранці від Полі прямо несло аміаком, виявився сильніший ацетон, поставили крапельниці, клізми,але і це стан не поліпшило, з-за іхтіозу вени знайти у Полі важко, враховуючи те, що за 10 днів купатися вдалося тільки 1 раз, у відділенні був страшний холод, спали одягненими під двома ковдрами, коротше щоб вени знайти Полю скололи,в 6 місцях, дитина так накричалася, що під час крапельниці просто забувалася й здригалась так, що виривала всі крапельниці. Запропонували перейти в інфекційне відділення, але грошей у мене залишилось тільки на дорогу, а везти дитину в такому стані з температурою 39 2 години в автобусі було б просто знущанням, крім цього нам потрібно було б ще за щось купити ліки та їжу. Зрештою на таксі з Луганська приїхали в 19.г. додому. Всю ніч температура так і не спадала, для таких діток висока температура просто критична, дочекавшись ранку зібрали речі і поїхали в лікарню, де нас відразу госпіталізували і зробивши тест виявили у нас ротовирусную інфекцію, якою нагородила нас неврологія і ацетон 4+. Виписали нам відразу антибіотики, крапельниці , клізми і т. п. Коротше 6 днів ми ще промучались в лікарні, ось так оздоровилися в неврології. Тепер без сліз на дитину не глянеш, шкіра та кістки, від повного зневоднення і слабкості Поля навіть в ліжечку встати не може, всі наші здобутки, які ми отримали величезними зусиллями пішли на смарку, виписали нас додому тільки сьогодні, під строгу дієту і лікарняний режим. Ось такі у нас невеселі справи, тепер п'ємо вдома купу ліків, їмо сухарі, плюс ще і сама захворіла, напевно від переживань. Ну будемо сподіватися що вдома відновимося швидше, ніж у лікарні, вдома, як говориться, і стіни допомагають.

    Спасибі Вам, наші дорогі, за Вашу неоціненну допомогу, за те, що не забули нас, підтримуєте нас. Я Вам дуже вдячна за допомогу і віру в мою малу. Дай Бог Вам усім міцного-приміцного здров'я, миру та спокою у ваших оселях і благополуччя. Спасибі ще раз величезне за підтримку.
    Не можу зрозуміти з якої причини не працює приват24, вибачте , імена та міста наших благодійників не знаємо.
    27.01 - поповнення 350 грн
    27.01 - поповнення 93 грн
    28.01 поповнення на 50 грн
    06.02 поповнення на 50 грн
    13.02 поповнення 150 грн
    На реабілітацію в МКВЛ р. Трускавець необхідно зібрати: 17.897 грн
    Зібрано: 12.912 грн
    Залишилося зібрати: 4985 грн
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  3. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Привіт, друзі! У нас все як і раніше, сьогодні почали приймати нові ліки-когітум, привезли знайомі, у нас в Україні його дуже важко дістати , та й ціна набагато дорожча, дуже багато хвалять, але потрібно випробувати на собі, щоб знати напевно підходить нам це чи ні. Поки Полінка після хвороби ще слабка, не знаю як з нею і займатися, але і спуску давати не можна ніяк, ітак в лікарні 3 тижні в ліжку просиділа.
    Вибачте, будь ласка, що минулого разу не відзвітувала, пропустила, смс банку не прийшли. І величезне спасибі всім Вам за допомогу, за те що не залишаєте нас, для нас Ваша підтримка дуже важлива, не дає опустити руки, вселяє віру і надію, на те, що завдяки добрим людям Полінка зможе самостійно ходити.
    27.01 - 100 грн м. Маріуполь (пр. Леніна),
    28.01 - 10 грн - м. Хмельник
    14.02.- 35 грн від Яни Володимирівни
    15.02 - 300 грн від Ольги Ігорівни.
    Дай Бог Вам міцного здоров'я , Господь благословить Вас за милосердя і співчуття. Спасибі Вам величезне! !!
    На реабілітацію в МКВЛ м. Трускавець необхідно зібрати: 17.897 грн
    Зібрано: 13.357 грн
    Залишилося зібрати: 4540грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас такі були, нічого особливого не помітили у лікуванні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Привіт, друзі. У нас все по старому, до сих пір не можемо відновитися після лікарні, не дивлячись на препарати будь-яка зміна в їжі викликає відповідну реакцію, тепер не знаю як дитину взагалі годувати, їмо тільки гречану кашу і суп на воді. Вдома потихеньку почали займатися фізкультурою.
    Величезне спасибі, Вам, друзі, за допомогу і підтримку, не знаємо щоб робили без Вас, тільки Ви допомагаєте ставити дитину на ноги, лікувати. Величезна Вам сердечне спасибі. І дай Бог Вам всім благословення, міцного здоров'я, в першу чергу, сил і міцності у всьому.
    Спасибі нашим благодійникам:
    18.02 - 20 грн від Марини Олександрівни
    18.02 - 167 грн від Дениса Вікторовича
    На реабілітацію в МКВЛ р. Трускавець необхідно зібрати: 17.897 грн
    Зібрано: 13.544 грн
    Залишилося зібрати: 4 353грн
    [​IMG]
     
  6. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Привіт, друзі. Спасибі Вам величезне за допомогу, яку Ви надаєте нам , дякую, що підтримуєте, не проходите повз. Дай Бог Вам міцного-преміцного здоров'я, благополуччя, щоб всі неприємності Ваші оселі обходили стороною. Нехай Господь благословить Вас і ваших близьких. Спасибі величезне за милосердя.
    (Пишу коротко з телефону, немає інтернету)
    26.02. - поповнення 1000 грн від Левченка Сергія Миколайовича
    27.02. - переказ 4.900 руб. від Андріанової Надії Анатоліївни на ВМ
    28.02.- поповнення 50 грн від Боденко Майї Павлівни
    Величезне Вам сердечне спасибі!
    На реабілітацію в МКВЛ м. Трускавець необхідно зібрати: 17.897 грн
    Зібрано: 15.780 грн
    Залишилося зібрати: 2 .117грн
    Підтримайте нас, будь ласка, залишилося зовсім небагато, але без Вас нам не впоратися!

    ПОПОВНЕННЯ КАРТИ ПРИВАТБАНКУ
    № 4149605910416965

    ГАМАНЦІ WebMoney:
    U 365716592074
    R 112825243333
    E 150636388941
    Z 696515636751

    ЯНДЕКС ГРОШІ 410011752603770
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Привіт, друзі! Від усієї душі вітаємо всіх з Весною, а милих жінок з 8 Березня! Нехай кожен день Ваші серця наповнюються радістю!
    Величезне спасибі всім-Всім хто нас підтримує. Дай Бог Вам міцного здоров'я, добра і благополуччя.
    04.03. поповнення 2000 грн м.Львів .
    07.03 -100 грн від Ольги Ігорівни
    05.03 - 50 руб. на Вм з підписом "на здоров'я"
    Спасибі Вам величезне за неодноразову підтримку! Не знаємо щоб ми без Вас робили! З вашою допомогою ми маємо можливість потрапити на таке необхідне нам лікування! Спасибі Вам за Вашу допомогу!Нехай Господь благословить Ваші добрі серця!
    У зв'язку з останніми подіями в Криму поїздку в Євпаторію довелося перенести на вересень, сподіваємося, до того часу все більш менш владнаэться, в п'ятницю здали квитки, до останнього сумнівалися їхати чи ні, щоб не втрачати дорогоцінного часу записалися на іншу реабілітацію, але там поки виникають проблеми з житлом. Дай Бог
    ,щоб усе вирішилося і ми вдало з'їздили! Про всі наші новини і події будемо обов'язково відписуватись!
     
  8. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Привіт, друзі! Від усього серця дякуємо вам за допомогу! Величезне спасибі Вам за те, що жертвуєте, допомагаєте іншим не дивлячись на всі складнощі сьогодення! Ви даруєте нам надію на одужання!!! Ви доводите, що навколо багато добрих людей, з добрим серцем... Ви даруєте таку теплоту і радість, яка незрівнянна ні з чим... Це важливо для нас, важливо знати, що ми не самотні... Дякую ВАМ від усього серця !!!
    Надходження на карту:
    09.03 - 50 грн від Марії Миколаївни
    11.03 - 50 грн від Ольги Ігорівни
    12.03 - 50 грн від Ганни Валентинівни
    17.03 - 100 грн поповнення через відділення банку
    17.03 - 10 грн поповнення через термінал м. Київ. Спасибі Всім величезне!
    Ми молимося за всіх, хто нас підтримав! Дай Бог Вам і вашим близьким здоров'я, благополуччя, мирного неба над головою і спокою.
     

    Вкладення:

  9. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Доброго ранку, друзі. Ось вже зовсім прийшла весна, тепер можна гуляти довше на весняному сонечку, що ми і робимо, вранці масаж зробимо, фізкультуру і йдемо гуляти, важко звичайно, коли бачиш, що крихітні малюки бігають самі грають, а ми , такі великі сидимо в колясці, серце стискається, але нічого не зробиш, все в руках Божих, вірю, що і Поля, з вашої допомоги друзі теж в один прекрасний момент встане і піде сама, хай може і не побіжить, але піде, це точно, віримо і сподіваємося. Тільки для цього звичайно потрібно ще дуже багато зробити, і попрацювати. Вчора дивилися програму "Стосується кожного", де говорили про дельфінотерапію, дуже хотілося б і нам спробувати, але не знаю як Поля сприйняла б це, адже все таки ще маленька, хоча вважається чим раніше почати дельфінотерапію тим краще, та ще й вартість дуже велика 800 грн за 1 заняття, мінімальні курс 5 днів, нормальний 8, та ще й житло десь знімати треба, ось така ціна життя, але можна і помріяти звичайно, у Бога немає нічого неможливого. Багато поєднують дельфінотерапію з когітумом, когітум ми вже випробували, може і це коли-небудь пройдемо!
    Спасибі Вам друзі, за Вашу допомогу, за те що Ви є, добрі, милосердні люди. Без Вас ми б точно не змогли продовжувати свою реабілітацію, на пенсію 1200грн кінці з кінцями ледве можна звести, дуже було "смішно" ,коли звернулася в виконавчу службу, яка донині виконавчі листи переслати не може, сказавши, що мені дитину годувати нічим, а вони кажуть : ви ж отримуєте пенсію, що вам ще треба, дійсно...
    Від усього серця дякую Вам величезне!
    20.03.- 700 грн від Володимира Валентиновича
    24.03 - 1500 грн м. Харків , термінал. вул. Енгельса
    Дай Бог вам всього самого-самого найкращого , здоров'я Вам і Вашим близьким. Спасибі величезне!
    А ще у нас вчора був один дуже неприємний випадок. В кінці січня моя знайома, у неї свій маленький магазинчик господарський, сантехніка, і т.п. запропонувала поставити коробочку для Полі, вона бачила в місті люди ставлять, я спочатку не погоджувалася, містечко у нас маленьке, навіть волонтери з однієї і тієї ж коробочкою по два роки ходять,але вони умовили,навіть коробочку знайшли, мені потрібно було тільки інформацію зробити, зробила, поставили, ось пройшло буквально мешьше місяця, вчора захожу до ним, забрати коробочку, а вони кажуть немає її - вкрали., чесно дуже неприємно стало, як так, за словами господарів там-то і грошей зовсім не було, і стояла вона біля каси , да і магазин у них не для бідних, ціни у них надто дорогі. Ні, не грошей шкода просто дуже неприємно, до чого ж народ у нас опускається...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Добрий вечір, друзі! Пишу ввечері, вдень зовсім немає часу. Всі дні тепер бігаємо по лікарнях і т. п. установам.
    Спасибі Вам , наші дорогі, навіть слів вдячності не вистачає, спасибі Вам величезне за допомогу. Дякую Богу за те, що посилає нам таких людей, а Вам спасибі за те, що Ви є. Дай Бог Вам усім міцного здоров'я, добра, благополуччя у Ваших домівках та родинах і Всіх Божих благословень та захисту. Ми молимося за всіх Вас і будемо молитися. Спасибі Вам, нехай береже Вас Господь!
    25.03 - переказ 10 грн від Олексія Володимировича
    25.03 - переказ 50 грн від Тетяни Анатоліївни
    31.03 - переказ 5000 грн
    Дай Бог Вам всього найкращого, величезне материнське спасибі Вам!
    Нарешті минулого тижня прийшло запрошення на реабілітацію, курс 3 тижні, вже зібрали всі необхідні документи і відправили в центр , тепер потрібно зібрати всі аналізи і довідки, їх правда більше навіть ніж у санаторій. Проблемно тільки те, що, за кожним аналізом та довідкою потрібно їхати в місто за 30 км, головне зібрати все необхідне для реабілітації. Знайома дівчина , познайомилися в санаторії, знайшла нам житло,за 150 грн , ну може ще зроблять знижку, майже місяць жити. Тепер, дай Бог щоб все вийшло!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Привіт, друзі. У нас все добре. Весь тиждень займаємося вдома і рахуємо дні до реабілітації, на цьому тижні потрібно буде почати обстеження. А поки вчимося сидіти, правда краще виходить без одягу і памперсів, хоча спинка все одно колесом, але раніше Поля і на секунду руки відірвати не могла, а зараз, слава Богу, хоч трохи , але намагається тримати рівновагу. Вчимося малювати, ліпимо з пластиліну, навіть ковбаску навчилися катати. Прогрес є, а значить у нас все вийде!
    Спасибі Вам ,друзі, за підтримку, за допомогу. Дай Бог Усім міцного здоров'я,радості та спокою. Ми дуже вдячні кожному за допомогу!
    Надходження з 31.03-02.04 на карту приватбанку
    5 грн м. Суми,
    80 грн . Бориспіль,
    100 грн від Тетяни Юріївни,
    500 грн м. Одеса,
    4,75 грн на ВМ
    Величезне спасибі Всім за підтримку!

    Бережи , Господь, всіх діток від хвороб, болю, образ і всього поганого! Нехай дитинство кожної дитини буде щасливим і радісним!
    [​IMG]
     
  12. mama polinki

    mama polinki Well-Known Member

    Спасибі Вам величезне за допомогу на цьому тижні! Дай Бог всім міцного здоров'я, миру, успіхів і добра! Нехай на цьому світлому передсвятковому тижні у Вас все буде гаразд, нехай Господь Вас береже від усього поганого!
    07.04 - 200грн м. Київ, вул. Тимошенко,50
    9.04 - 50 грн від Євгена Юрійовича
    9.04-1000 грн м. Харків , вул Енгельса,59
    10.04 - 15 грн м. Маріуполь, ТЦ «Браво»
    Спасибі Вам величезне за милосердя, доброту і розуміння!

    Вчора новою поштою нам прийшла довгоочікувана посилка, ми купили ходунки для Полі на 4 - колесах, дуже давно такі хотіли, переглянула весь Інтернет, хотіла купити б/у , але ніде не знайшла, довелося купити нові, правда вони досить габаритні, переробили колесами всередину,але все-таки досить зручні, не порівняти з совбезовскими , тепер вчимося ходити самостійно, звичайно ще потрібно підтримувати ходунки, щоб сильно не розбігалися, Полі дуже подобається, ходимо до тих пір, поки ніжки не починають підкошуватися, а у мене ломити спина. Покупка обійшлася в 1450 грн - 1300 ходунки і 150 грн доставка Новою поштою. Спасибі, Вам, друзі, без Вашої допомоги ми б купити ходунки не змогли.
    На цьому тижні будемо збиратися на лікування, хоч би погода налагодилася і потепліло, а то не знаємо який одяг брати, залишилося ще де-які довідки взяти і в дорогу..
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)