підкажіть чайнику. Сьогодні ні з того ні з сього вибило ноут і з"явилась заставка типу вас оштрафовано на 300грн, за те що ніби заходила на сайт дитячої порнографії і оплатити на певний разхунок, інакше справу буде передано в СБУ. Ясно що це лохотрон, але як тепер включити ноут чи то вже треба переставляти вінду?
То вірус Нічого не оплачуйте! Не впевнена, але мабуть вінду переставляти треба буде. От прийде Capitoshechka, то краще за мене розкаже, що то за біда і що з нею робити - він з таким не раз стикався.
Вірус Я такий впіймав кілька років тому, тоді погуглив і знайшов в неті ліки. Якщо ліків не знайдеться, то мусите форматувати диск і переставляти систему
в тому то й справа що стоїть ліцензійний, купляла ноут разом з віндою. ---------- Додано в 12:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:03 ---------- я не можу зайти в систему, висить табличка з надписом і ні туди ні сюди.
Ми з чоловіком - страшні люди, на всіх наших компах-ноутах антивірусів нема взагалі Танчик, Вам треба переставити Вінду. І дуже дякую за класнючий відпочинок
Я б порекомендував скачати Kaspersky Rescue Disk. Він безплатний, на офіційному сайті є детальна інструкція по використанню. Розбереться навіть початківець. http://support.kaspersky.ru/viruses/rescuedisk#downloads Кільком знайомим з його допомогою "перемонтував" систему, за кілька хвилин, без переустановки.
воно, воно. Викликали майстра, за 5 хв. зняв ту штукенцію. Запхав флешку, поклацав і все. Вартість 50грн.
Мало. Я 280 брав))) (50% від вартості віруса). Угу. І копієчку заробляв ))) Називається ця курва Winlock. Жоден антивірус від нього не спасе і не врятує. Яким би крутим він не був-панацеї немає. Хіба що антивірус з новими базами натрапить на стару версію вінлоку (бачив якось власними очима як секьюріті есенціале відбив вінлок). Через мої руки пройшли десятки машин, на яких стояли різні антивіруси: касперський, есет, аваст, нортон, секьюріті есенціале і т.д. і т.п. І всі ці антивіруси були оновлені на останню дату. І при цьому вони пропустили вірусню. І що характерно - буквально за день-два пішов шквал дзвінків. Потім був затишок на кілька місяців і знову історія повторилася. Просто періодично відбувається вкидування нових версій цієї зарази. При чому відразу в декількох варіантах - різні картинки, різні суми грошей. А доки антивірусники роздупляться - вони вже бабла накосять. Є одна проста закономірність - зараза у вигляді вірусів завжди буде йти на крок попереду. Валяти вінду не потрібно. Валяння вінди в даному випадку - ознака криворукості "програматора".
Бачили б ви який він був щасливий, коли я йому запропонував за 280. Справа в тому, що він вже ніс 560 грн в термінал, щоб комп розблокували))). А тут таке щастя - вдвічі дешевше...
Якби він знав, що я розблокував комп за 5 хвилин він би на гілляці на першій повісився. За 5 хвилин роботи і такі гроші віддати. А я забрав системник і лише через 4-5 годин йому зателефонував. Тіпа можна приходити забирати. Правда за цей час я повністю просканував машину, все ж таки не зовсім гуляв)))
Оновлення kb2872339 має такі самі граблі як і kb2859537. Щойно перевірив на своїй машині. Тому є 2 варіанти: 1. Не ставити його взагалі. 2. Якщо хтось встановив і зіткнувся з проблемами які були описані після оновлення kb2859537, то варіанти виходу аналогічні: або відкат системи, або видалення даного блоку оновлення
Як завжди... Понавтикують шо попало куди попало. Тоді )(ер розгребеш. Відключи в себе автоматичне оновлення, щоб більше не втикати.