Допоможемо Зорянці Пророк

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем levandivka, 10 кві 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Докладніше.
    З тебе розум теж не капає.
    І твоє улюлюкання в мою сторону - не є його демострація.
    Розкажи те,що ніхто не знає.Мені цікаво стало.
    Чи ти про це,що в мене пропали з хати 3 тисячі доларів?
    Я цього ні від кого не приховував.

    ---------- Додано в 17:57 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    Моя мала в "Джерелі" була лише місяць.
    Решта - в лісі.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Роблю тільки те, від чого має стати краще.

    ---------- Додано в 17:58 ---------- Попередній допис був написаний в 17:57 ----------

    Наша пісня гарна й нова...
    А моя - в Польщу не каталася.
    Пропонуєш заздрити?

    Пару днів тому запостив у "Хіхоньках". Сюди теж пасує?
    http://www.youtube.com/watch?v=VE1wwbgfKQE
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Извините.
    Надеюсь, что будет время, когда Вы несколько успокоитесь и с Вами можно будет разговаривать.
    Извините ещё раз за втручання.
    Виноват.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Роман, не буду.
    Я всё сказал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Inozemka

    Inozemka Member

    В общем-то Вы правы - судим не по словам, а по поступкам, но
    подумалось сегодня, что в именно этой ситуации ни в коем случае ничего не надо оценивать.
    Тут, скорее, нужно как-то гасить словесные бои.

    Имхо, и Romko и Levandivka, очень сильные мужчины, способные нести огромный груз ответственности и боли.
    Каждый из них по своему прав.
    Я так поняла, что Levandivka за тщательный анализ каждого шага. И он прав, т.к. ошибки медиков, подчас бывают необратимыми и levandivka єто знает как никто другой.

    Ромко, тоже по своему прав, потому что если ребенок постоянно испытывает такие приступы (!), то трудно что-либо тщательно анализировать, тут хоть бы успевать гасить приступы и самому как-то отхекиваться. Конечно, в таком перегруженном состоянии адекватно реагировать на "холодный душ" безумно трудно.

    Выход я вижу только в одном. Не становиться ни на чью сторону и обоим сильным и умным мужчинам, по возможности, расшифровывать смысл слов друг друга.

    :sorry:
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Прочитала останні дописи і так стало сумно на душі ....... Левандівко на милість Бога прошу відчепіться від Романа, подумайте що Ваші дописи йому дають, крім нервів і образи в його і так нелегкому становищі. Не сидить Роман на місці, все можливе робить, робить і робить для своєї дитини, яку любить. Ніяк не розумію Вашого сарказму в даній темі. Не віриться мені,що Ви такий жорстокий, як тут показуєтесь.

    П.С.Почитайте свій підпис декілька разів!
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Саме тому.
    Буває. Можна виправити. Є спосіб простий.
    Вас здивує, що є й ті, що РОЗУМІЮТЬ?
    ТАК і роблю.

    ---------- Додано в 09:03 ---------- Попередній допис був написаний в 07:37 ----------

    На мій жаль, ніхто на форумі (уже) не робить спроб глянути на проблему під іншим кутом, подумати. Причина - ігнорування добрих коректних порад.
    Тому й продовжую (іноді) цю невдячну місію "в простой, доступной формє".:download:
     
    Останнє редагування: 6 лип 2011
    • Подобається Подобається x 6
  8. Пробле
    Проблема залишається проблемою ,під яким кутом на неї не дивись...
    ... і поради давати легко ...
    ...і скільки людей ,скільки й порад...і всі поради різні ...і всі по своєму правильні...
    Може я і неправа ,але моя думка така : давайте дамо час ситуації вистоятись ,Ромкові трохи відійти від перенесеної тяжкої і матеріально і психологічно поїздки ,поради наші залишимо на потім ,а Зорянці побажаємо здоров *ячка ....без добрих порад ,від душі ...
     
    • Подобається Подобається x 21
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Але ж не пропонуєте "робити все" (с)..?

    +1.
    Давайте ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    В певних пунктах і я з Вами погоджуюсь, але ж Ви бачите, що Ваші дописи просто нервують, виводять з себе і ображають Романа. То може краще вже не писати йому в тому тоні?
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Для особистої переписки волію ПП. А на форумі пишу для форумлян.
    Коли почнете "погоджені пункти" обговорювати, раз знаєте спосіб без "нервування/виводження"?
    Може ті пункти виводять і примушують нервуватися?
    Писано 100 разів (багатьма авторами): образа діє лише на бажаючих образитися.

    ---------- Додано в 10:39 ---------- Попередній допис був написаний в 10:38 ----------

    Танчик. Не підтримуєте пропозицію?

    Ок. Вішаю клямку.
    Ключі в адміністрації.
     
    • Подобається Подобається x 8
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)