Допомога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Babienko, 16 лют 2018.

  1. Babienko

    Babienko миється в бані

    Хочемо сімєю допомогти церкві, що потрідно купити для гарної роботи церкви?
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Тю.... То тре знати, якої конфесії!
    Якщо православно-буддистська - то одне, а як греко-мусульманська - то зовсім інше.

    А як ще при церкві є монахи - то взагалі цікаво.

    Ось, на днях мені інтернет-знайома, яка живе недалеко від Почаєва (хто не в курсі : в Почаєві є Почаївська Лавра мацковського патріархату), розповідала, що вона знає одну жінку, в якої є дитина від монаха згаданої Лаври. Ще добавила, що той монах досить незле ту дитину забезпечує.

    В такому разі, Ви б могли забезпечити монахів пелюшками-памперсами. Ну, або контрацептивами, аби не занадто багато дітей робили.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Varava

    Varava миється в бані

    То добре що ви маєте на думці допомагати церкві. Це місце яке завжди допомогає нужденним, тож ми також повинні бути вдячі. Я думаю що було б добре якби ви подарували мітри чи кадила.Це зараз навіть можна купити в інтернеті, ми купували ось футляри для різних речей Православные сумки для облачения, купить сумку для священника в Украине - Axios також відвозили до церкви.
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    @Varava, а Ви ще на католицькі посилання дайте. Чому лише на православниє? І на греко-мусульманські теж...
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ніяк не збагну, якої ви віри? Нічого вам не довподоби.
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Порадьтеся із священником обраної Вами церкви:dntknw:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вікторе Федоровичу! На кошти вашої сім'ї можна побудувати свою церкву. Усю із золота та коштовного каміння.)
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хоча
    Babienko миється в бані, та все ж таки...


    Блін, ну й питаннячко...

    Церква не робить, церква служить. І там нема "гарно" чи "не гарно". Служба завжди є служба, незалежно від того, чи купляють тіпа навернені, котрі думають відкупитися матеріальною річчю, новий фелон пароху /та ще й виголосити це на всю павутину/, чи не куплять.

    Звичайно ж, оку приємно бачити пишні шати, позолоту на рамах образів, гарні фани і т.д.
    Але головне - що діється в душі, які думки в голові.

    В 90-х на півдні України я був на службі у церкві, пристосованої з колишнього клубу. І за дзвін там був кисневий балон з відрізаним дном.
    Але як там було файно!

    [​IMG][​IMG]
     
  9. Так, знайоме, можу виручити. В інтернет-магазині slugenie подивіться, пропонують великий вибір церковних товарів, можна придбати все необхідне по найбільш оптимальною ціною. Замовляла тут ладан, вугілля, лампади, свічки, дуже задоволена, доставили оперативно.
     
Tags:
а де твій аватар? :)