Допомога психолога?...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Viola, 11 жов 2007.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

    Datacollector, дуже добре, що ви усвідомлюєте, що у вас є певні проблеми та активно шукаєте медичну допомогу. Важливо, щоби ваші родичі поставилися до вас з розумінням і намагались вам, наскільки це можливо, посприяти та допомогти. Нерідко бувають випадки, що люди мають певні пограничні розлади і до них "привикають", мучаться протягом багатьох років і не звертаються за допомогою аж до поки в них виникають серйозні загострення їхніх розладів. Ще гірше буває, коли люди з такими розладами вдаються до вживання алкоголю, паління тютюну та наркотичних, сильнодіючих речовин.
     
  2. Slav

    Slav Well-Known Member

    Порадив би декому, хто категорично виступає проти психофармакології, прочитати цей коментар:

    В таблетки мы веруем. : форум д-р Горбатова: лечение депрессии - невр…

    Але серед немедикаментозних методів терапії психічних розладів ще треба відмітити такі методи нетрадиційної медицини, як акупунктура, акупресура чи масаж акуточок, йога. Якщо когось детальніше ці методи зацікавлять, то я на форум накидаю посилання на відповідні сайти.
     
    Останнє редагування: 25 гру 2015
  3. OlenaMore

    OlenaMore New Member


    Добрий вечір!
    Маю деяку інформацію щодо Вашої проблеми. Можливо Ви напишете мені на пошту? 90387lena@gmail.com

    Щодо лікаря і те, що я можу написати у форумі - то я лікавала такий діагноз у Львові, була і у псих.лікарні, і психоневрологічному відділенні. У псих.лікарні хороший лікар Долішня Надія. Зверніться до неї. Вона і психотерапевтичну допомогу може надавати.
    роб. телефон 264 06 11
     
  4. OlenaMore

    OlenaMore New Member



    Ще люди радять Олександра Юзвишин
    Порадьте психолога
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. trava

    trava New Member

    У Львові нажаль психотерапевтів немає. Я маю на увазі справжнього психотерапевта, з яким можна працювати і робота ця здатна принести результат. Мав нагоду поспілкуватися з деякими львівськіми "світилами", то хочу сказати що вони не ставлять собі за ціль допомогти клієнту. Їхня ціль "зрубати бабла", посадити вас на якись мегаважкий антидепресант і не цяцькатися годинами і тим паче місяцями з вами і вашими проблемами. Деякі психотерапевти не соромились просити гроші на 10 сеансів наперед, але вже після першого сеансу їхньої психотерапії бачиш що їхня підготовка місцями ще слабша ніж твоя а в голові один совок. Інші при знайомстві запевняють що вони найкращі а всі решта нулі, ну прямо як бариги на базарі що їхній товар унікальний і такого більше нігде не знайти, просто не скромні, наглі хапуги. І хіба можна чекати що така людина з таким набором якостей може допомогти в чомуть?
     
    Останнє редагування: 29 кві 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. wlad

    wlad Well-Known Member

    Якщо нема добрих психологів, то, може іх не дуже і треба. kym десь тут писав, що колись в майбутньому, коли переможе атеїзм у всьому світі, психологи замість священників будуть приймати участь в похоронах, може тоді і знадобляться :)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Згоден з вами на 100%. Інколи таке враження, що у психологію пішли неудачники у власному житті. Ну нема таланту ні до чого - пішов у психологи.

    Вірніше, "возобніл" себе психологом. А з часом у цього неудачника появився "дар". І суцільне самопіарство.
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Тільки один такий напрям в психології як психоаналіз дуже гарно характеризує психологію як науку... А сам по собі психоаналіз аж ніяк не може вважатись науковим напрямом. Від самого початку виникнення психоаналізу його характеризували як лженауку. А у Львові деякі "світила" практикують психоаналіз, хоча вони самі свої наукові статті, дисертації пишуть на зовсім інші теми. В своїх наукових працях вони взагалі не загадують психоаналіз жодним словом. Цікаво, чи взгалі хто-небудь з психологів, психіатрів та психотерапевтів коли-небудь пробував написати дисертацію на тему ефективності психоаналізу в терапії психічних розладів?

    Це ще дуже добре, якщо хтось з таких "психотерапевтів" пропонує лікування антидепресантами. Хоча одні антидепресанти - це не пацея. Ось навіть зовсім недавні дослідження показали, що мегадози вітаміну D можуть суттєво впливати на психічне самопочуття людини, особливо коли в психічних розладах пацієнта є помітна сезонна складова. Очевидно, коли психічний розлад спричинений дефіцитом вітаміну Д, то тільки одним антидепресантом не можливо буде повністю подолати цей психічний розлад.
     
    Останнє редагування: 5 тра 2016
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як казав один мій знайомий лікар, передозування вітамінів значно гірше їх недостатку.
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member


    Я мав наувазі, що мегадози вітаміну Д можуть значно покращити психічний стан хворого та значно полегшити перебіг певних психічних та соматичних розладів людини. Зокрена про це можна взнати на сайті:
    VitaminDWiki | Vitamin D Wiki

    Що стосуєтся саме вітаміну Д, то переважно його дефіцит приводить чи значно посилює велику кількість проблем зі здоров'ям. А щоб відчути негативні наслідки передозування вітаміну Д, то його треба приймати в дозах вище 10,000 IU протягом дуже тривалого часу. Тепер встановлено, що адекватна доза вітаміну Д для більшості дорослих людей лежить в межах 2,000 - 5,000 IU, що є значно вище раніше рекомендованої дози вітаміну Д 400 - 1000 IU.
     
  11. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Існує купа таких досліджень. Кожне з напрямків психотерапії має свої переваги і свої обмеження. Психоаналіз не є винятком.
     
  12. Slav

    Slav Well-Known Member

    Існує море різних книг та статей на різні теми, які не мають жодного стосунку до науки. Але чи існують кимось написані саме дисерації на тему психоаналізу? Дисертація - це наукова праця, яка повинна відповідти певним встановленим вимогам щодо науковості. Якщо дисертація не буде відповідати встановленим вимогам щодо науковості ( та певним іншим вимогам ), то її буде майже неможливо захистити. А якщо її вдасться якимось "чудом" захистити, то існує великий ризик, що в майбутньому її можуть анулювати, як захищену наукову роботу.
     
    Останнє редагування: 6 тра 2016
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    Це ще дуже добре, якщо такий психотерапевт правильно поставить діагноз та запропонує відповідний антидепресант як альтернативу психотерапії. Але є ще такі мудаки у Львові, які навмисно невірно ставлять діагнози і пропонують психотерапію дворічної тривалості. Жодної іншої альтернативи для лікування вони не пропонують. Пізніше виясняється, що самі вони написали свої наукові статті та дисертації на теми медикаментозного лікування пограничних розладів. Про ефективність своєї психотерапії, яку вони пропонують пацієнтам і яка має тривати два роки, вони жодних статей не написали. Також виясняється, що ця їхня психотерапія дворічної тривалості, яку вони пропонують пацієнтам, - це психоаналіз.

    Таке може скластися враження, що деякі "спеціалісти" в області медицини та психології мають бандитську ментальність: вони вважають, якщо в людини є якісь проблеми з здоров'ям, то значить вона є опущена життям і її можна ще більше опускати, витягуючи з неї останні гроші.

    Взагалі, людина з самого початку відвідування психотерапевта повинна взнати у нього напрям запропонованої психотерапії та її ефективність для даного психічного розладу.

    Зазначу, психотерапію в США пропонують в якості допоміжної терапії до основного медикаментозного лікування, і найчастіше в якості психотерапії застосовують когнітивно-поведінкову терапію (КПТ). Там так просто когось розводити на гроші ніхто не береться, бо ніхто не хоче псувати собі, як мінімум, репутацію.
     
    Останнє редагування: 6 тра 2016
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    З Вашого допису можна зрозуміти, що психоаналіз має свої переваги. Ви можете написати про ці переваги психоаналізу? Буду Вам дуже вдячний, якщо Ви про них мені розкажете або скажете, з яких джерел про них можна прочитати. Мені дуже цікаво взнати про переваги психоаналізу.
     
    Останнє редагування: 6 тра 2016
  15. solweig

    solweig Слухачка тиші

    На пошуковий запит з ключовим словом психоаналіз перший-ліпший сайт дисертацій видав такe: "Ваш пошук дав занадто багато результатів з яких будуть показані перші 1000". Отже, кількість дисертацій вимірюється тисячами.

    Насамперед ефективність залежить від структури особистості клієнта і рівня його проблеми. Іноді необхідно занурення в глибинні процеси. Психоаналіз об'єктних відносин, приміром, ефективний при порушеннях інтимної сфери і міжособистісних відносин, агресії (дослідження Отто Кернберга).

    Критерії ефективності наводять у своїй праці "Сучасний психоаналіз: дослідження" німецькі автори Г.Томе, Г.Кехеле.
     
  16. Slav

    Slav Well-Known Member

    Будь ласка викладіть посилання на ці сайти. Я, наприклад, шукав дисертації про психоаналіз на декількох сайтах бібліотек дисертацій і знайшов декілька десятків дисертацій, які стосуются психоаналізу, але які не мають жодного стосунку до терапії пограничних розладів за допомогою психоаналізу. Кожен сам може попробувати пошукати ці дисертації на сайтах:

    Электронная библиотека диссертаций

    Фонд диссертаций — РГБ

    Комплексний інформаційно-бібліографічний сервіс Національної бібілотеки України імені В. І. Вернадського

    , задаючи ключове слово "психоаналіз" відповідною мовою.

    Такі теми дисертацій як "Специфика развития психоанализа в России " чи "Психоанализ и психическое здоровье личности : Социально-философские аспекты " зовсім не стосуються теми ефективності психоаналізу в терапії пограничних розладів. Більшість авторів дисертацій з подібними темами захищали ці дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата філософських наук.

    Мене особисто в цій темі цікавлять переваги психоаналізу в терапії пограничних розладів. Саме про це від початку йшлося в цій темі.


    Ви маєте наувазі, що психоаналіз є ефективним у вирішенні, подоланні порушень інтимної сфери і міжособистісних відносин, агресії. Яка назва дослідження Отто Кернберга, в якій йдеться про ці питання?

    На яких сторінках книг Г.Томе, Г.Кехеле "Сучасний психоаналіз: дослідження" ( Томэ X., Кэхеле X. - Современный психоанализ. Т. 1. Теория | Психоанализ, Психология | Скачать бесплатно без смс и регистрации , Томэ X., Кэхеле X. - Современный психоанализ. Т. 2. Практика | Психоанализ, Психотерапия и консультирование | Скачать бесплатно без смс и регистрации ) можна прочитати про ці критерії ефективності?
     
    Останнє редагування: 8 тра 2016
  17. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Фактично всі праці Отто Кернберга про терапію пограничних розладів. Це його тема як професора.

    Не хочу бути адвокатом "диявола", оскільки не є психоаналітиком. Але з певною часткою
    поваги ставлюся до їхньої потужної школи.
     
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    Правильно сказати: Ви не хочете бути адвокатом лженауки.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не так давно, лікувався по іншому, від лікуючого лікаря почув, що може ще до психолога звернутись, само собою, окрім приписаних медикаментів, аргумент - що так багато хвороб від нервів.
     
  20. Igor Fedoryshyn

    Igor Fedoryshyn Психолог, езотерик, цілитель

    Уявіть собі, що дуже багато. Є ціла окрема наука, яка займається вивченням подібних механізмів, називається психосоматика.
     
а де твій аватар? :)