Домен .UA

Тема у розділі 'www', створена користувачем Karbofoss, 7 бер 2009.

  1. NIK

    NIK Well-Known Member

    Домен ua в свій час зареєстрував Юрій Віталійович Корж, якщо пам'ятаэте хто це - засновник Глобал Юкрейн та напевно що і взагалі перший хто інтернет в Україну провів :) Та продав згодом цей домен державі Україна за 100 тисяч гривень :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Віталій Терентійович.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NIK

    NIK Well-Known Member

    Віталій Терентійович нардеп БЮТ це батько Ю.В.: а Роман та Юрій його сини, але саме Юрій продавав цей домен :)
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я знаю і батька, і сина. У 1996-2000 рр досить часто контактували по роботі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Karbofoss

    Karbofoss Well-Known Member

    А каким образом?
     
  6. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Що тут дивного? І що власне автор хоче вияснити?
    1. закон зроблений, для того щоб небуло можливості зареєструвати на своє імя, сайт з назвою діючії компанії, та принести їй шкоду.
    наприклад зареєструвати www.coca-cola.ua
    і розмістити там сайт Пепсі коли, чи просто з бажанням потім цей домен продати задорого кока колі.
    2. Але як все в нашій країні, це зроблено через одне місце...
    для реєстрації сайта на свою компанію, по закону реєструють в транскрипції..
    тобто в мене торгова марка Ноутбук центр, тож я може претендувати по закону на www.noutbuk-tscenter.ua
    для того щоб мати сайт www.notebook-center.ua мені би прийшлось реєструвати назву Нотебук сенте
    круто. Тож всюду весь час треба давати взятки :) Навіть в такіх дрібницях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А хто підкаже, скільки буде коштувати зареєструвати на себе домен com.ua???
    Справа в тому, що потрібно відкрити "інтернет-магазин". Тут полазив по сайтах - максимальна ціна, гривень 80, але от знайомий програміст каже, що то в сумі винесе не менше 500 грн/рік ??? Ну, може трохи дешевше...
    Може хто підкаже, я у цьому питанні досить "далекий"...
     
  8. syavych

    syavych копач

    Знайомий програміст хоче підзаробити собі :))
    Так і винесе, в районі 80 грн. За 500грн/рік - то разом з хостінгом хіба.
     
  9. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну, може ы з хостынгом, треба уточнити... сенкс!
     
  10. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Однако курьёзы не исключает. Например narod.ua нелогично приводит на narod.yandex.ru, но всё честно, т.к. народ - зарегистрированная торговая марка Яндекса.
    А ukraina.ua перебрасывает на сайт Билайна-ГолденТелекома, хотя раньше был зарегистрирован за универмагом "Украина", что логичнее :)
    Да, тут масса интересный вещей. Я как-то в 2003 с Хостмастером общался по поводу домена. Мои уже имеющиеся домены в зонах .com, .com.ua, donbass.com, donetsk.ua, и dn.ua никак не хотели совпадать с транслитерацией зарегистрированной торговой марки. Пытался понять логику.
    Логику понял. Но потом, когда появился домен yuschenko.ua (сейчас, правда, домен свободен) понял, что есть и другая логика, неподвластная мне. :)
    В общем - плюнул. Так, изредка посматриваю, ищу интересные домены.
    Например president.ua, вроде логично ожидать, что это молокопродукты "Президент", ан нет, на частное лицо зарегистрирован. И, что интересно, на это же частное лицо зарегистрирован домен taxi.ua. Интересно, какую торговую марку он под этот домен зареристрировал, если в таблице транслитерации вообще отсутствует латинская буква "х"? Наверное так и регистрировал Taxi. Хотя зарегистрировать торговую марку с общеупотребимым словом нелегко, проверка-то идёт на совпадение зарегистрированных торговых марок по всему миру.

    П.С. andrewdor, у меня к Вам просьба, если решили свою проблему и знаете кому и сколько давать, намекните в личку. Пойду правильным путём. :)
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    У другій половині 90-х якісь пивовари "кинули" київського адміна (який, до речі, підпільно від свого директора робив їм пакет послуг). Качати права було важко і ... він зареєстрував домен piva.net і добряче познущався з непорядних хлопців.
     
а де твій аватар? :)