Докази неіснування Бога

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Interaktive, 26 лип 2017.

  1. Slav

    Slav Well-Known Member

     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мабуть, коли та людина, яка образить - буде шкереберть летіти згори, то не буде здивована, що з неї будуть кепкевати. А може і буде...
     
  3. Slav

    Slav Well-Known Member

     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
  5. Slav

    Slav Well-Known Member

     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А хто такий модератор, на ваше визначення?
    Ви забуваєте, де ви знаходитесь? На грішній Землі. Не розумію, чому ви так дивуєтеся, коли вам хамлять?
    Ви чекаєте вибачень і жалієтеся, щоб вибачалися перед вами? Спочатку треба самому навчитися пробачення просити, а потім вимагати це від когось. Бо коли по-справжньому когось пробачите, то пізнаєте щастя, а щасливим людям багато не треба для щастя.
    Свідкі цікаві люди, але це ортодокси християнства. Вони можуть не помітити того, кого чекають, бо мають багато правильної теорії і жодної практики. А без практики людина розгубиться перед випробуванням або просто зашиється в свою шкуру, як молюск у свою хатинку і все...
     
  7. Slav

    Slav Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 1 жов 2017
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    - Модератор хіба має право редагувати чиїсь повідомлення? Я що, удаляв ваші дописи? Ні. Тому чого у вас виникло таке запитання?
    - Я б може хотів від когось вибачень, але не пам'ятаю, щоб переді мною хтось вибачився - ні в реальності, ні у вертуальності. Та то не важно мені - головне, що ніхто не вважає себе хоч трішки неправим... Як я писав еолись - так чому ж ми так погано живемо, що друг на друга плюємо, а либімся тим, хто нам пестить і нагороджує лестощами?
    - Хамство було і буде, допоки не прийде царство Ісуса. Тому краще самому не хамити, хоча б старатися не робити цього, якщо вже невмоготу. Ми поки що люди, як би хто близько не наближався до джерела чистоти душі.
    - Деяки вважають себе найгарнішими і найдобрішими, але поки не посваряться і не витягнуть літру енергії з тебе - не зможе спокійно спати, щоб не отримати задоволення. Як енерговампіри...
     
  9. Slav

    Slav Well-Known Member

     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я до "команди форуму" не належу. Я в іншій команді. Покруче, ніж-будь яка.
    Я с тим, що можуть редагувати дописи - з таким не стикався. Який сенс? Хіба у вас є скріни з відбитками пальців...
     
  11. Maklay

    Maklay Active Member

    Людина намагалася аргументувати кожне своє слово, наводила аргументи і докази. А Ви зразу "йолоп"... То всі люди йолопи для Вас, що мають думку відмінну від Вашої? Чи представнику команди форуму можна ще й не таке?
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні, не відразу.
    Не всі. Я з повагою відношусь до кожної думки, поки її власник не починає ображати усіх, що мають думку, відмінну від його.
    Та, я розстрілюю онлайн інколи. ))
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. www

    www Well-Known Member

    *************************************************************************************

    Стівен Хокінг величезний ідіот та шарлатан. Цьому свідоцтво - його фізичний стан у цьому житті. Щось він у минулому житті накуролесив, що отримав таке тіло у цьому. Але не покаявся і продовжив творити пагані речі тут. У майбутньому житті буде щось подібне з ним як тут.
     
  14. DennyPhantom

    DennyPhantom миється в бані

    Вау, вот это я понимаю тема
     
  15. Maklay

    Maklay Active Member

    То Ви "блоканули" Ігоря Федоришина, чи хтось з Ваших колег?
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Швидше всього я.
    А що?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)