Та ясно, чорну магію ви впізнаєте, глянувши одним оком завдяки "здоровому глузду", а от шо таке чорна магія - не знаємо, але її бачимо. Як цікаво. Доречі, що таке "здоровий глузд"? Це приймати участь у конкурсі кращий відьмак?
Особисто для Вас саме в папері. Бо якраз там Ви його і шукаєте, а ще його вигадане "розтроєння". Щоравда останнє поки ще не найшли, а лише поки висуваєте гіпотизи з цього приводу. НАГАДУЮ, ЩО ТРІЙЦЯ УТВОРИЛИСЯ/З'ЯВИЛАСЯ ПІСЛЯ ДВОХ ПЕРШИХ ВСЕЛЕНСЬКИХ СОБОРІВ - 325 і 381 р.р. ЦЕ ЗАГАЛЬНОВІДОМИЙ ІСТОРИЧНИЙ ФАКТ. ВСЕ РЕШТЕ - ВАШІ ОСОБИСТІ ДОМИСЛИ І ВИГАДКИ!!! Згідно Вікі: "Релі́гія (від лат. religio — зв'язок) — особлива система світогляду та світосприйняття конкретної людини або групи людей, набір культурних, духовних та моральних цінностей, що обумовлюють поведінку людини. У широкому сенсі, як суспільний інститут, релігія — це сукупність вірувань і віровчень, наявних у суспільстві. Вона включає до свого складу сукупність звичаїв, обрядів, правил життя і поведінки людей і т. д. Де тут зв'язок з Богом? Зв'язок є, звичаї і обряди є, а Бога немає) Жодної трійці Ви там не бачити. Докажіть!? Решта вище... Релігійність - це набір звичаїв, обрядів і традицій, придумані людьми. Духовність - процес відновлення, або вдосконалення внутрішнього діалогу із своєю душею і духовним ( тонким світом).
@Igor Fedoryshyn, Ви вже все сказали, ми вже все почули. Закінчуйте носити воду в решеті - йдіть в психологічні теми. Або, йдіть приймати пацієнтів - може грошів тронця заробите.
я ж написав - для християн, не для вас. Релігія - це звязок. Для християн то є звязок з Богом. Що тут не ясно?
Настільки я розумію, Ви погодилися, що християни поклоняються кінцівкам, частинам і останкам мертвих тіл? Правильно?
@Мих , що довела? Ви писала про архаїзми в українській мові і на ній же приводили приклади. Я ж Вам навів аргументи, що до слова "Елохім" це не актуально. Тому, що за тисячі років в ньому нічого не змінилося і воно не втратило свій зміст. Ви не змогли довести протилежне. В які спосіб це було доведено Вами? Тому повторюся:
Я особисто жодних згадок про конкретну кількість не бачив! Просто виходячи чисто з Вашої логіки, то можна намалювати любу кількість. Але це, знову ж таки, вигадки)
Та перестаньте писати анекдоти. Ви не знаєте що вкладалося в зміст цього слова 5 тис. років до н.е. і тому не можете порівнювати зі змістом сьогоднішнім.
Як я можу погодитися, якщо ви того не показали. Ви показали останки померших. Я знаю, що церква почитає святих, як їх останки, але я не побачив поклоніння останкам і кінцівкам. Я розумію, вам хочеться так, але воно так не є.
Гаразд, як виглядає той Ваш "живий Бог"? І в який конкретно спосіб відбувається цей звязок, в двохсторонньому порядку?
Якщо скажите любу кількість, то це треба довести по Писанню. Кожну одиницю. Ви не зможете довести, що їх є 5, чи 7, чи 4. Бо у Письмі ніде нема підтвердження. Про трьох є підтвердження і це можна довести.
1. Слова "почитати" і "поклонятися" - це слова синоніми. Перевіряйте у словнику! 2. Ось наприклад стаття про "Мощі святих великомучеників в Успенській церкві у Львові". Там пише, цитую: "І була традиція що на тілах, тобто на могилах святих в катакомбах, в місцях де церква переховувалась від переслідувань, відправлялися перші літургії." Інша цитата: "Ще одні мощі, які виставлені для поклоніння людям – це мощі святого великомученика Меркурія." Отже, в церкві християни поконяються мертвим тілам!!! Готові це визначти, чи потрібні ще докази?