Догляд за обличчям

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Pandorra, 4 чер 2018.

  1. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Щось не знайшла схожої теми у нас, тому вирішила створити нову. Як ви доглядаєте за обличчям, особливо у літній період та в цілому? Які креми використовуєте?
     
  2. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Ой була молодша, було якось легше з цим, а тепер постіно використовую. різні омивачі, тоніки, креми. Тут насамперед багато залежить від вашого типу шкіри.
     
  3. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    Використовую Ейвон, причому не тільки у літній період, а загалом люблю їх кремчики. Вважаю, що з цього цінового діапазону вони найякісніші.
     
  4. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Я їх пінкою для змивання, доречі, користуюсь, дуже добре змиває косметику, при тому шкіру не стягує як змивалка Клінік.
     
    Останнє редагування: 5 лип 2018
  5. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    Нічого не можу сказати більше, як писала вище, маю невеликий досвід використання продукції Ейвон. Але кажуть що зараз виробляють тільки якісний продукт, ось хочу спробувати їх тоналку, котра підлаштовується під шкіру обличчя, подивимось.
     
  6. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Мене більше цікавить денний крем, враховуючи солнце, яке здається, знову повертається з новою силою.
     
  7. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    Я зазвичай йду в умовну Єву і продивляюсь всю полицю, читаю склад і включаю досвід + інтуїцію :) Магазинним консультантам не довіряю, у них своя мотивація у ціннику.
     
  8. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Згодна, але щоб розбиратися, потрібно мабуть все перепробувати, а це майже неможливо
     
  9. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Це точно, тому я завжди намагаюсь читати форуми та відгуки перед тим, як щось купляти. Але раніше була в мене гарна консультант від Ейвон, вона реально дуже професійно підходила до своєї справи. Так одного разу хотіла взяти дорогу туш в Брокарді, якраз акція була, а вона сказала що вона не дуже і запропонувала для моїх ріденких вій (і пам"ятає ж!) Супершок, так вона мені дуже сподоалась і підійшла. Робила реально з моїх вій якісь крила просто, не менше) Використовую її і согодні.
     
  10. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    ТАк дял цього ж і існують форуми та відгуки, тому не обов"яково все спробувати, можна просто запитати в людей, яким довіряєш. Ну або багато відгуків нйтралних переитати.
     
  11. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    Це круто, таких людей зараз рідко де знайдеш. Котрі підходять з душею до своєї справи. А чому зараз не берете через неї?
     
  12. Ivanqa

    Ivanqa Active Member

    Так але тут є теж свої нюанси, потрібно, тип шкіри не у всіх же однаковий, наприклад )
     
  13. Pandorra

    Pandorra Well-Known Member

    Переїхала в інше місто. Але в буд якому випадку краще мати свого консультанта і купувати через нього, так людина тобі радить і несе за це якусь відповідальність. Плюс індивідуалний підхід, людина тебе знає так чи інакше, а цього в магазині не купиш.
     
  14. GarnaGanna

    GarnaGanna миється в бані

    Влітку користуюся гідролатами (ще називають "квіткова вода"). Гарно освіжає обличчя, і пахне приємно. Є дуже багато запахів, але мені найбільш подобається класична троянда і ще жасмін.
     
  15. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Користуюсь продукцією Garnier.
     
  16. sadcobra

    sadcobra Member

    використовую тоніки та креми фірми Dr.Santе. вони виробляються в Україні, не дуже дорогі, та ця фірам не тестує свої товари на тваринах ( для меня це надзвичайно важливо), тому я раджу цю фірму)
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  18. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    Давно?
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    на вулиці стоїть діжка з холодною дощовою водою :pardon:
     
  20. Ollesya

    Ollesya Мати

    натуральна косметика в мене в основному
     
а де твій аватар? :)