Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем ГаЛоЧкА, 14 кві 2008.

  1. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    А я як ще була студенткою теж шукала заробіток на дому по оголошеннях. Знайшла типу "Збирання ручок". Потрібно було вислати конверт зі зворотньою адресою. Я так і зробила. В тому конверті прийшло мені повідомлення з номером рахунку на який я повинна була перерахувати 5 грн.Ці гроші мали йти на брошури з інформацією про роботу. Квитанцію потрібно було знову їм вислати з конвертом із зворотною адресою. Я все чемно зробила. В наступному листі прийшов маленький папірець на якому було написано :"Робіть як я. Подайте оголошення в газету, що пропонуєте роботу по склеюванні конвертів або збиранні ручок (були навіть зразки тих оголошень), відкрийте рахунок, а далі вже за відомою вам схемою харобляйте гроші!".
    Ось такий лохотрон!!! Тепер на оголошення в яких просять чистий конверт із зворотньою адресою вже не звертаю уваги. Хоча, газетним оголошенням довіряю. Постійно по газеті шукала собі роботу. Знаходила досить хороші фірми.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Барбос

    Барбос Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Вище носа і хвіст трубою! Так як в мене :) Шукайте і знайдете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Я знаходжуся в декретній відпустці і умудряюся підробляти. Як? Вмію гачкувати. Під замовлення в"яжу дитячі і жіночі речі. Хоча нагальної потреби в зароблянні грошей в нас немає - чоловік непогано сам справляється. Для мене мати власний заробіток дуже важливо. Інакше я б почувалася неповноцінною.
    Вважаю, якщо є бажання, то завжди можна знайти собі заробіток, особливо на сьогоднішній день у Львові стільки всяких варіантів, що ого-го!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Наприклад....:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Мерчендайзери, торгові агенти, супервайзери, промоутери, менеджери, секретарі, продавці, список продовжувати? Вмієте в"язати, вишивати, робити макраме, плести з бісеру? Завжди будете мати свіжий хліб! А різноманітні курси для кого? Вмієте стригти, робити манікюр? Теж без хліба не залишетеся!!! Для мене знайти роботу ніколи не було проблемою! За 3 роки поміняла 6 робіт! І зараз, будучи в декреті, знайшла продавців своїх робіт.
     
  6. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Насправді мережа є майже всюди, навіть тоді коли ми купуємо авто чи булочку в гастрономі. :)
    Різниця лиш посередниках та у тому як розподіляються між ними % винагороди.

     
  7. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Я знаю на 100% де і як можна заробити в інтернеті, а скільки це все залежить від кожного особисто , і від того насуільки ви вмієте проводити аналіз.Все останне що вам пропонують у цілому світі це лохотрон.

    Додано через 19 хвилин
    Я знаю яка робота реальна в інтернеті, все інше це цілковитий лохотрон.
     
  8. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Може скинете посилання на ту 100% реальну роботу(можна і в ПП).....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Та ви його можете довго продовжувати, але скажіть як я можу працювати за такою професією, якшо 7 днів на тиждень, 24 години на добу зі мною маленька дитина?! Та ніяк!!! Можна хіба що підробляти промоутером на вихідні, але це час який я проводжу з сім'ю, і тих пару гривень не спасуть...
    нажаль маю дві ліві руки... навіть в школі замість мене мама рукоділлям займалась...
    незнаю, можливо я одна така, але також не уявляю собі як можна стригти когось чи малювати нігті, коли збоку бігає дитина, все стягує, хоче бавитись і т.д.
    Вибачайте, Галинко, але я з вами абсолютно не погоджуюсь...
    Хоч і не один рік пропрацювала промоутером, пробувала себе в ролі марчендайзера і секретарки, стригла свою сестру, роблю укладки своїй мамі,спокійно можу зробити манікюр, але ці професії явно не годяться для мами з маленьким дитятком...от коли ляля піде в садок, то немає питань, але то вже не додатковий заробіток, а головний!!!
     
  10. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    лохотрон на всі 100%
     
  11. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Так само як і я!!!!!!!!! Навчіться вишивати, плести бісером, в"язати...., робити манікюр, художній розпис нігтів....і заробите!!!! Якщо хотіти заробити, завжди заробите. Водійські права, авто - все це плюс до заробляння грошей! А якщо не хотіти, то завжди знайдуться якісь "відмазки" в свій адрес.

    Додано через 43 секунди
    Якщо знайдете клієнтів на мої роботи, то і я вам дам заробити!:)

    Додано через 4 хвилини
    А як можна в"язати, готувати, прасувати, прати, приділяти дитині увагу, висаджувати 4місячну дитину на ванну, ходити гуляти і домовлятися з продавцями, щоб взяли мої роботи на продаж...????? Головне бажання!!!!!!!
    ,

    Додано через 6 хвилин
    це ви про що?
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. 1h0r

    1h0r Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Це я про сам початок :)
     
  13. ok2008

    ok2008 Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Вмі. в"язати, вишивати, плести з бісеру, набирати швидко і багато чого іншого. І вільного часу досить!
    А роботу знайти не можу. Вироби зроблені вручну, на жаль, не ціняться зовсім....

    Коли ще була студенткою, вишила 3 чоловічі сорочки. Продала їх на вернісажі По 5 грн кожна... :sad:
     
  14. Oksanka

    Oksanka Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    О звичайно,якщо вам не важко поділіться своїм досвідом-які ви знаєте на 100 %,як можна заробляти по інтернету, хочеть буди хоча б трішки незалежною,під час декретної відпустки,плізз:sad:
     
  15. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    SPM "консультує" у Бані.
     
  16. Oksanka

    Oksanka Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    консультує у Бані,- не розумію.:sad::scare:
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Баня - місце для видалених з форуму користувачів.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Якби ви не були в Україні, порадила би сайти, де платять гроші (мало, але все 5 дольців а 5 вже 10) за заповнення різних опитувань. Пошукайте те саме на російських нет-просторах. Може, якраз таке мають.
    Будете шукати, кидайте в пошук - Платные Опросы, paid sirveys.
    Тільки будьте обережною і підходьте до всього вирозуміло й зважено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Oksanka

    Oksanka Well-Known Member

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    Я також працювала промоутером у 3 рек.агенствах..Але мені здається,що вже статус не дозволяє,ну не знаю, може вік вже не той.Чудова робота,але вже не моє

    Додано через 2 хвилини

    Дякую, Вас за пораду,спробую;)
     
  20. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Додатковий заробіток .... чи лохотрон??

    ох, Оксанко, як я вас розумію:sad:....якось коли вже заміжня і маєш дитину....ну якось воно не то...;)
     
а де твій аватар? :)