Я знайшла, що це за птахи. Це сова болотна, недалеко від нас велике водосховище. Ось є ролік про них:
Мишей я особливо і не бачу. Звичайно, вони є, але ми спокійно вирощуємо арахіс. В будинку теж не бачила і не чую. А ось зайці - жирні, наглючі, здорові як собаки бігають прямо перед вікнами по капусті. Молоденьку пізню капусту от зараз з"їли, а зимою пообгризали молоді грушки. Сусіди не можуть яблуні виростити - з'їдають гілочки, кажуть що будуть обмотувати агроволокном тепер аж до верху, бо зайці здоровенні, і як на задні лапи стануть, та ще на снігу - достають хто зна куди. Плодяться вони теж добре, як відомо. От тут сови в пригоді - переловити зайчат.
Великі, так. Очі як у котів) Дивіться вище ролік, там молоденький птах. А дорослі великі. Вдень сидять на великих деревах (найчастіше - абрикоси), що по периметру сада. Можна не бачачи їх підійти на 1.5 метри. Тоді вони повільно підіймаються і перелітають недалеко. Десь їх гніздо в траві, ми не дивились та і не треба.
В Библиотеке можно не только работать в кайф. Здесь просто дучший коворкинг Киев, который я встречал в этом городе. Уютно, приятно и время пролетает за работой незаметно.
пригощайтеся ) (тут хотів втулити фотку з класним кавуном, та вийшло аж 5 мб, а редагувати нічим... ну... уявіть якось )))
У нас цього року неабиякий врожай кавунів, перший раз. Як я вважаю, це по-перше зза теплого травня і спекотного червня, а ще ми купили півдесятка розсади кавунів з квіточками. От вони дали всередині липня здорові солодкі кавуни, один аж до 11 кг. А зараз пішли ті, що сіяли ми, вони невеликі - по 3- 4кг, але добрі, солодкі - кожен день їмо кавуни. Дині теж непогані.
Его лесосад - прямо мультяшный, чесслово) В чем же его уход состоит так и непонятно. У меня сад на 12 сотках вместе с домом, баней и другими постройками и огородом частично. Бахча, арахис , огурцы и картошка на соседних 12 сотках) И такой небольшой сад требует столько ухода! Попробуй не повыкопуй вовремя саморастущий вишняк и сливняк - через год-два будешь точно в лесосаду. А обработать от вредителей и болезней, а молодые деревца полить? А убрать сорняки? Ходит чувак по красоте, которой, похоже, не меньше гектара и говорит, что это всё почти не требует ухода. И полынь у него не растет, и молочай. А у меня все растет, и прямо до пояса, если вовремя не вырвать.
цей дядька (Мартін Кроуфорд) крутий, він шарить у темі, на ютубі є кілька перекладених відео з ним, книжки його на жаль ще не переклали, рослини не можуть вирости всі, навіть будяки, все одно буде конкуренція... наприклад за сонце... не треба прибіднятися, проти людини не встоїть жоден вид... Можна накрити картоном або півметровою мульчею той полин або пирій, а в дірочки висадити розсаду, саджанці... так культурні рослини за допомогою людини добре стартують, розростаються і закривають сонце бур'янам... Секрет такого збалансованого саду - по-перше у розумінні мети хазяїв ... по-друге, у знанні різноманіття та властивостей рослин, дуже ретельному підборі видів, виходячи з особливостей місцевості та знову ж таки мети... Один раз добре все зробити, далі догляд мінімальний ) Ось ще пригадав відео - детально про створення лісосаду View: https://youtube.com/watch?v=8ETYBcBFOwE
Пише в нього /Остін/ (в профілі). остін - то, вроді, Техас. До чого тут каліфорнійщина????????..........