доброзичливі балачки...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mypucm, 27 лют 2019.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У нас таке на дачі наступного тижня((.... Що це буде - не уявляю.
    Сьогодні в затінку до 38 було. Коли сіло сонце стало 33 - це вже був комфорт.
    Люди почнуть мерти від спеки - у кого сердечно-судинна система не в порядку. Це пекло...
    В 9 ранку вже більше 30. В основному на веранді все робимо, вкруг дома обливаємо все холодною водою із свердловини, самі обливаємось, у мене на голові і плечах весь день біле намочене полотенце, як у арабських шейхів як оте воно арафатка чи шо...)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    оце жесть :hang1:

    IMG_20240716_123407.jpg
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вишні на деревах не гниють, а сушаться. Можна буде обривати і класти в трьохлітрові банки на зиму. Взимку компот варитимемо (якщо доживемо).
    Сьогодні зварив дев'ять літрів вишневого варення з кісточками. Точніше, доварив, бо вчора нарвав і один раз проварив.
    І цілий день намагаюся з хати не виходити. Вдень дув гарячий вітер. Таке було, коли я був в Казахстані в будзагоні (стройотряді).
    Уповаю на небесну канцелярію, що в четвер буде гроза.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ми про вишні вже і забули. Але десь сухі таки ще висять на шпанці, в них мабуть живуть хробачки) Зате абрикоси - господи, коли вони вже всі осипляться!Засипають мої красиві клумби, гупають по машині, бруднять її...Треба збирати, бо оси, мухи та мурахи задовбають. Це капець...
    Вже відра три сушених.
    Багато кавунів та динь, вже здорові. Поливаємо качалкою...
    Тільки куди їх потім дівати - хз. Півсотні, та мабуть більше лежать. От їм добре. Є знайомий волонтер, може приїздитиме та забиратиме?
    Та дорога дорога, чи є в тому сенс - в Харкові вони вже зараз усього по 20 грн, дешевше огірків та томатів. А ми не їздимо в Харків, там відключення світла по 6 годин, як виживеш в такому пеклі. Під деревами, на траві, як є світло та інтернет все ж таки легше.Поки світло тут не виключають..Що буде далі - ніхто не знає.
    Капуста молода так і на зав'язалась, хоч і в затінку, хоч я поливала її.
    А прийнялась було добре.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Хочу спитати товариство: хто-небудь сушив на сонці малину та агрус? Що з того виходить?
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    це все завдяки міттлайдеру ? :scratch_one-s_head:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    кажуть, Порошенко у минулому році заробив більше, чим усі слуги, разом узяті :facepalm:
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    більше у 82 рази, а потім вбив брата.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А у нас сьогодні зранку (чи з ночі) йде дощ. Тихий, рівномірний, як на замовлення. Так що з'явився шанс засолити огірочки на зиму. Добре, що вчора під навіс зібрали нут, який уже визрів. Буде погода - потеребимо. А у мене тепер є вагома причина посидіти в хаті і позайматися турецькою. Надворі - дощ, а в хаті - комфортна прохолода.
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    він смачний?
    що ви з ним робите?
    в мене насіння є, думаю посіяти :scratch_one-s_head:
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо є насіння (непротравлене), можете попробувати.
    Все не їжте, залишіть на посів, якщо сподобається.
    Нут смачний для тих, у кого є зуби. А у кого зубів немає, то не дуже.
    Його слід замочити, відварити, з півгодини. Потім підсмажити в олії. І хрумати. Можна трохи підсолити і з пивом.
    Я знайшов насіння нуту весною, яке в мене валялося років чотири, як не більше - ще в Києві купив, а я вже в Києві скоро чотири роки, як не проживаю. Вирішив посіяти. І вийшов непоганий врожай.
    Я цієї осені думаю посадити побільше озимого часнику. Все одно велика частина городу пропадає - садити більше картоплі, щоб воювати з жуками, а весною нез'їдену виносити на гній, не маю бажання. Гарбузи також у мене ентузіазму не викликають - багато мороки, ріж, вибирай насіння, суши, воюй із мишами та щурами...
    А от часник миші не їдять, і мороки менше. Викопав, почистив і здав. Вчора на базарі приймали по 50 грн.за кіло. Якщо виростити хоча б кілограмів 50, буде 2500 гривень.
    Я навчився, як легко садити: Пропорюєш канавку сапою, а потім через довгу трубу кидаєш зубчики рівномірно в канавку, не нагинаючись. Потім ногами загорнув - готово. Весною і на початку літа, звичайно, слід просапати. Колорадські жуки також часник не їдять.

    Як замочувати нут, є в мережі.
    https://klopotenko.com/ingredient/nut-uk/
     
    Останнє редагування: 22 лип 2024
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У росії хочуть сповільнити, або й зовсім заборонити Ютьюб.
    Я не уявляю собі, як зараз можна без Ютьюба.
    Мені треба було взнати, як робити глиняну штукатурку на хату (старі хати на Черкащині глиняні). Будь ласка, кілька відео.
    Як поремонтувати газову переносну плитку (газовий балон на 5 літрів, зверху конфорка). Будь ласка.
    Як замінити амортизатор в автомобілі. Будь ласка.
    Сьогодні вирішив пошукати, як визначити стиглість кавуна на грядці. І це є! І працює. Виявляєтся, у мене на грядці уже були стиглі кавуни.
    Причому, дуже смачні. Раніше було, поки не розріжеш, не взнаєш. А він білий всередині. Курям на обору і на сміх.
    Будь яка інформація.
    Я вже мовчу про вивчення іноземних мов. Відеороликів з порадами як вчити мову, як запам'ятовувати слова, не кажучи вже про масюку аудіокниг на різних мовах.
    Путін хоче, щоб в росії всі були тупими баранами. Бог в поміч!
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    там клон запустили
    https://plvideo.ru/

    крім того, є рутуб, вк-відео, яндекс-відео і т.п
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

а де твій аватар? :)