доброзичливі балачки...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mypucm, 27 лют 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Щоб досягти хоч якоїсь ясності, я поговорив зі знайомим фізиком і попросив його прояснити для мене фізичне визначення енергії. Я був упевнений, що це дасть мені краще розуміння того, як визначити ту «енергію», про яку ми говоримо стосовно людини. Але все виявилося непросто.
    — У фізиці, — сказав мій знайомий, — визначення енергії таке: «Енергія — загальна кількісна міра руху та взаємодії всіх видів матерії». Мені здається, це визначення навряд чи щось дасть тобі.

    Я був змушений визнати, що фізичне визначення справді далеко від того, про що я думаю, і що воно мені не зовсім зрозуміле.
    - Не хвилюйся, - усміхнувся фізик, - ти не самотній. Поняття енергії дуже складно, навіть неможливо засвоїти з теорії. Мій учитель говорив: «Не хвилюйтеся, якщо ви не розумієте, що таке енергія. Коли ви вирішите п'ятсот завдань, у яких енергія проявляється так чи інакше, ви це зрозумієте».
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не забивайте себе голову.
    Все в мире есть энергия т.к. она лежит в основе всех процессов..
    Послушайте лучше старую песню, что-то я ее сегодня вспомнила, и настроение стало лучше. Певичка Уилсон и Ирапшн - огонь) хотя текст песни не назовешь оптимистичным..


    View: https://www.youtube.com/watch?v=ZFLUpDfdnDA
     
    Останнє редагування: 11 тра 2024
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    цікавлюся чисто з практичних міркувань - треба внутрішні ресурси для більш енергійної роботи на городах... :blush:
     
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    коли був малий, гостював у родичів...
    у них була така вінілова платівка )


    View: https://www.youtube.com/watch?v=v5jGXlHKnU4
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я навіть не
    Я навіть не знаю, що сказати...Питати у фізика про енергію для роботи на городі - дурна справа)) Ви б познайомились краще з роботящую жіночкою, що запросто тягне три города - з тих, що з дитинства цьому навчені.
    Чи механизуйте якось труд, чи більше на добрива розраховуйте.
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    в мене зарплата маленька :pardon:
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А що - поряд всі з мегазарплатами у вашому селі? Все одно вдвох ситніше..Жінці самій погано. Та і чоловікові треба тепло і затишок в домі. Придивіться, може ваше щастя ще попереду. Я бачила пари аж під 60, що сходилися і гарно жили.
    Ну а якщо не в цьому справа, а як заробити з городу - це ягідні кущі. Сортова малина, особливо рання та ожина. Уходу там небагато, і вона не повзе по городу.
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    якраз поблизу лінії фронту... ягідництво...

    це цікаво в перспективі... а зараз ситуація нестабільна... треба рослини з коротким виробничим циклом...

    салат...
    вчора продали трохи кінзи...
    стручки зеленого гороху вже є... треба було більше садити...
    і т.д.

    треба в усьому цьому розбиратися... значно збільшити врожай...

    наче й проблем особливих нема... тільки працювати... відшукувати всередині енергію...
     
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ДОЩ !!! :yahoo:
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    "Скажи, караванщик, когда же вода?" :)

    А мы поливаем. И сегодня ночью опять +4 ",а чувствуется как +1".
    Снова все теплолюбивое позакрывала то ведрами, то банками...Но вроде это уже последняя такая ночь..Теплый дождик бы все поправил - кроме вишен, черешен, слив и винограда...Тут остаточный капец - обжалованию не подлежит.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Які молодці ці жіночки! Коли б була така компанія - я теж би приєдналась. Вони знають як і кому відправити, є зворотній зв'язок - чи подобається така страва?

    Я в першій рік війни робила з невісткою окопні свічки. Моя сваха в селі по всім сусідах збирала жестяні баночки з-під горошка, кукурудзи та рибних консервів і Новою поштою присилала нам у Львів.
    Був знайомий волонтер, який багато чого відправляв на фронт - то він і забирав ці величезні важкі коробки з тими свічками (вони горіли 3-4 год і можна було перемінити фітіль, мабуть).
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) цьому відео вже два роки

    2) якщо перейти на ютуб, під ним є 400+ коментарів... там зверху вони вказують свої фейсбуки...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чим відрізняється тайм-менеджмент від енерджі-менеджменту...

    коли з'являється час на якусь справу... чи вистачає сил? :scratch_one-s_head:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    upload_2024-5-16_12-47-2.png
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    роздивляюся... для загального розвитку... шо воно таке :)


    View: https://m.youtube.com/watch?v=y6IpLrk5veE


    і тут за вікном виє повітряна тривога :facepalm:

    яке, сцуко, насичене життя в 21 сторіччі :scratch_one-s_head:
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На дорогу Харків – Вовчанськ витратили понад 369 мільйонів гривень, — Prozorro.
     
а де твій аватар? :)