доброзичливі балачки...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mypucm, 27 лют 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та нє, то будинки заробітчан. Якщо бажаєте, то перейдіть по посиланні
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    На Закарпатті - один поперед другого. Я був на Закарпатті дуже давно, ще тоді, коли купони ходили. Закарпатці тоді втратили десятки тисяч рублів в Ощадбанку. Жигулі тоді коштували п'ять тисяч, так із них кожен втратив по двадцять, тридцять тисяч.
    Закарпатці - дуже працьовиті. Відразу після Різдва починають займатися ранньою капустою. Потім - паприга (солодкий перець) - другий врожай з тих же соток, всі їздили на заробітки (навіть дружина директора фабрики їздила на заробітки в центральну Україну, разом із іншими жонами.
    Коли гроші на рахунуках пропали, а потім пішли купони-мільйони, закарпатці не впали духом. У них тоді в Мінську був один посланець-резидент, який займався тим, що регулював чергу із закупівлі МАЗів. Зараз, думаю, у кожного там уже є щось краще, ніж МАЗ чи КаМАЗ.
    Вони везли урожай ранньої капусти сюди, в Центральну Україну, продавали тут, коли гарна ціна, а назад везли чорнозем.
    Так що там усі села багаті. Люди із Закарпаття працюють по всій Європі.
    Здається, оті, що під Румунією, заробляють гроші на соняшниках. Сортове насіння, потім - стаканчиками по всій Україні. Не знаю, як усе те організовано, але воно працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а я сьогодні відкрив дачний сезон...:dance4:
    тепло було... похав подивитися...
    там узяв лопату - пару годин пирій викопував :download:
    будував плани :beach:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    як вимірЯли найбагатшість ?:scratch_one-s_head:
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    розумію, у таких будинках не живуть :pardon:
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Дивилися в магазинах і наливайках боргові книжки
     
    • Смішно Смішно x 2
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    • Смішно Смішно x 1
  9. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Reddit

    хтось користувався ?

    цікаво ?
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Этот танец можно смотреть вечно...Танцор - уроженец Запорожья. И танцор гениален, и композиция "Отведи меня в храм" и операторская работа. Одно целое...


    View: https://www.youtube.com/watch?v=WANqcXa5cyQ
     
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    на колір і смак товариш не всяк :dntknw:
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    а можна те саме, тільки на дівчину замінити? :scratch_one-s_head:
     
  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Цікаво, навіть дуже, але я не можу собі дозволити дивитися таке відео цілу годину. Гіпнотизує. Потім може приснитися.

    До речі, як буде українською той таймляпас?
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я не цікавився...

    просто це слово мабуть означає таку забавку - відеозйомка росту рослин...

    є кілька каналів на ютубі на цю тему
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    не тільки.
    В Ютьюбі є такий собі Павло Авдокушин, так він цими таймляпасами показує, як насуваються мостові прольоти.

    До початку повномасштабного Павло вів репортажі російською, зараз - українською.
    Попри війну мости продовжують будувати. Дороги і мости - це кровоносна система держави.


    View: https://youtu.be/W9kmxtG1_Vw?t=3183
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    чув два вибухи пару годин тому...

    «На превеликий жаль, прилеглі будинки на околиці міста отримали пошкодження від вибухової хвилі, внаслідок чого серед місцевих мешканців є постраждалі, які отримали травми різного ступеню тяжкості. Серед постраждалих є неповнолітня дівчинка»,

    :sad:
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    Увечері 3 січня російські окупанти вдарили по Снігурівці на Миколаївщині ракетами С-300. Постраждали чотири людини, серед яких охоронці складу з гуманітаркою та 15-річна дівчинка. Остання – тяжка.
    Про це повідомив глава Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в етері телемарафону.

    "Сьогодні о 17:45 було три прильоти С-300 по Снігурівці, де поранена жінка, двоє чоловіків, які охороняли цей склад із гуманітаркою та 15-річна дівчина. Вона важка, зараз перевозимо в місто", – повідомив він.

    :sad:
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    нічо собі... вчорашній прильот :facepalm:


    «Результат цього нікчемного обстрілу – близько 40 пошкоджених приватних будинків, з яких 4 будинки було знищено вщент. Чотири сім'ї залишилися без даху над головою. Значну частину мікрорайону знеструмлено», - поінформував глава адміністрації.
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @mypucm, доброго ранку (якщо його під час війни з біснуватим путіним можна назвати добрим).
    Я тут, читаючи книгу Стівена Кінга турецькою, наштовхнувся на цікаву фразу, і відразу згадав про той годинний ролик, де таймлапси росту рослин. Мені вже, в моєму віці здається забагато - цілу годину дивитися на ті, власне, дуже цікаві ролики.
    А от що Кінг сказав (я спочатку турецький фрагмент), а потім - свій переклад на російську (я веду Анкі-словник) російською - звичка з радянських молодих часів.

    Küçük kasabalarda yaşayan insanlar belirli bir, nasıl desem, olgunluk seviyesine ulaştığında artık zaman kaybetme lüksümüzün olmadığını bilir.

    Проживающие в маленьких городках люди осознают, что достигнув, как бы это сказать, определенного уровня зрелости, не могут себе позволить такую роскошь, как трата времени.

    Дехто може сказати, що у моєму віці вивчення турецької - це також марна трата часу, але що поробиш - я з дитинства дещо поведений на вивченні мов. Обсесивна поведінка, яка нікому не завдає шкоди.
     
а де твій аватар? :)