доброзичливі балачки...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем mypucm, 27 лют 2019.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    побувши в окупації... зрозумів, що...
    капець - це коли людина втрачає почуття гумору...
    це мабуть щось фундаментальне у біології людини :scratch_one-s_head:
    зовсім серйозні :dash1: тільки рОботи :windie:
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    посадки поки не рубають... нема як заїхати... грязюка...
    дрова не возять...
    купляли вугілля, розфасоване у мішках, - ціна 17-18 грн./кг :facepalm:

    це пц, як дорого... але, про всяк випадок, раптом сильні морози...

    а у вас яка ціна на вугілля? :)
     
  3. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    банк і пошта працюють щодня... але величезні черги... до сотні людей... з сіл приїжжають... якась двіжуха є... :uanew:
    сміття вивозять, навіть суху траву комунальники вигрібають на газонах - нафіг вона їм здалася зараз :dntknw:
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мабуть, як одне відділення пошти чи одне відділення банку, то будуть черги...я не бачу великих черг. Ну до 10 чоловік - максимум.
    Щодо прибирання. Я маю таку думку, що таке сумлінне прибирання - це мало не державна політика: щоб не було навкруги вигляду розрухи і занепаду, і як наслідок - стреса і діпресії у людей, які і без того на межі витримки від забитих вікон і розбитих чи згорілих будівель.
    Аби ви знали, скільки по Харкову було весною посаджено квітів!Чистота, все як вилизане, прибране...Тільки фонтани Терехов не став включати, щоб не збирати людей, і не було жертв біля тих фонтанів під час обстрілів..Комунальники працюють по максимуму: де прилетіло - все що можна зараз же прибране, вікна закриваються фанерою.
    В Днепрі газони на кожному кроці: стрижуть-поливають, стрижуть-поливають...Квіти, прибрані пляжі... Яка підсвітка там була в парках влітку, фантастика.
    Того ж для людей і щоденний марафон з гаслами на весь екран: "пересилимо, переможемо, відбудуємо". Це все суто психологічна помічь чи підтримка, інакше буде багато тих, кому після війни допомагати психологічно буде запізно. І треба буде будувати специфічні лікарні...
    Кремлівські і порохоскот від того марафону аж зубами скрипіли і скриплять, мало зуби не стерли..тьху.
     
    Останнє редагування: 27 гру 2022
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Лучше возьми скумбрию по 8 гривен за килограмм. Если не знаешь, где её взять, спросили у Елены Зеленской.
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Вот же скотина. Когда при Порошенко власть себя немного рекламировала, то "это пропаганда, лживая, нужно брехню убрать", а когда Зеленский целый день крутит пропаганду, то это помощь людям. Просто двуличная скотина.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так что я слышу: украинский информационный марафон для тебя - это пропаганда? Ой,йой, Ваня, палишься же.) Это же прямо из студии Скабеевой тезис, Ваня.:)

    Ну вот что такое с Рашей? То Петрова с Башировым зашлют, то на ЛФ троля, который в докторе Моргулисе нуждается. Потеряли квалификацию)).

    Все почти с ума свихнулись —
    Даже кто безумен был,
    И тогда главврач Маргулис
    Телевизор запретил
    .
    Вон он, змей, в окне маячит —
    За спиною штепсель прячет,
    Подал знак кому-то — значит
    Фельдшер вырвет провода.(Высоцкий)
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Камради, дивіться і не забудьте: це відкрита путінська пропаганда. Якщо український інформаційний телемарафон для когось є пропагандою, то хто цей "хтось"?
    І чому запоребриковій мразі надається майданчик на українському форумі – це питання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    я довго терпів, потім скористався чарівною кнопкою )

    зображення_2022-12-27_192315345.png
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та йому це навіть краще, він буде писати тут бруд на українських юзерів, різну маячню, просто смітити, сам з собою розмовляти - аби не гнали з майданчика для розповсюдження російської пропаганди серед усього цього. Раніше був обережнішим, чому зараз обнаглів і не криється - не знаю.
    Має гарантії від Адміна? Просто дивно.
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) домен .com ,на якому цей форум, вважається міжнародним...
    може сервер в росії знаходиться, ми ж не знаємо )

    2) неможливо перевиховати весь світ...
    якщо Мартіні пофіг, і він не чистить форум, - чому я повинен переживати більше?
    не переймайтеся :cofee:

    я от музику слухаю


    View: https://www.youtube.com/watch?v=K2eTxYRJMYc
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Нет, борщеварочка, это не пропаганда. Там её совсем нет.:haha: Ой, умора. Ещё и коммунистического музыканта цитируешь. И при этом палюсь у неё я, а не она сама. Ой, дура.:facepalm:
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    :))):))):))) Честный Арестович никакого отношения к пропаганде не имеет. Пиши ещё, борщеварочка.:good:
     
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Вывожу секту Зеленского на чистую воду. Друзьям расскажу, что Арестович теперь не пропаганда.:))) Давно я так не смеялся.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нічого дивного я не бачу.
    Адмін не відрізняє артиста на сцені від образу того персонажа, якого він грає.
    Наш Адмін вважав колись, що то не персонаж Зеленського грав на сцені на роялі, а Зеленський. У нас ще була невеличка дискусія з даного приводу.
    Було таке колись, ще до війни.
    Для таких адмінів - як для Ірок Геращенок: вони ототожнюють артиста і персонажа, якого грає цей артист. Ірка Геращенко навіть колись пропонувала, ще під час передвиборчої компанії, судити Зеленського за якийсь там втілений в його серіалі образ. Зараз уже не пам"ятаю, що конкретно.

    Ага. Гугл допоміг згадати. Мова йде про одного персонажа серіалу "Слуга народу",
    От, на думку недалеких людей, до яких можна віднести Ірину Геращенко, те, що сказав один із персонажів серіалу, це, виявляється - слова Зеленського.

    Нагадаємо, 5 квітня Ірина Геращенко звернулася до Володимира Зеленського з вимогою протягом 24 годин вибачитися перед людьми з синдромом Дауна, людьми з особливими потребами, з іншою сексуальною орієнтацією та за інші нетолерантні висловлювання.

    За її словами, на 55 хвилині 21 секунді першої серії Слуги народу - 3, в образливому контексті вжито слова "дебіли", "олігофрени" і "дауни".

    Я, чесно кажучи, жодної серії серіалу не дивився, але в Ютьюбі легко було знайти те місце, яке збУдило Ірку Геращенко.


    View: https://youtu.be/BSjbZjAG5Tw?t=3321
     
  17. Good man

    Good man Обычный человек

    Вы сплетники и интриганы. Постоянно жалуетесь на сторонников Порошенко на форуме, а когда вам админ резонно отвечает, что у самих рыльце в пушку, то вы сразу обижаетесь. Инфантилы.
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    вчора добу не було світла... і мобільний зв'язок падав...
    десь продовжуюсь, с*ки, обстрілювати :acute:
    ---------------------------------------------
    зараз сонячно, десь +12... поїду на дачу, гляну на кріп :)
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    зима..)по такій температурі та сонцю ми на дачі в футболках ходимо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)