почув учора в одному ролику: "якщо будете дуже розумними - доведеться жити з хрустальною совою..." )))
фаворитка Євробачення-21, букмекери ставлять на перше місце серед 40+ країн... 19 років View: https://www.youtube.com/watch?v=PQKiHr5qEfA така пісня... куди котится світ
Здоровий глузд (грец. ϰοινὴ αἴσθησις koiné aísthesis, лат. sensus communis, англ. common sense, нім. Gemeinsinn, фр. bon sens) — сукупність уявлень, поглядів, навичок мислення, які розгортаються не під дією науки, філософії чи якихось загальних принципів, а вироблених і зафіксованих людиною на основі її повсякденного життя. Здоровий глузд проявляється в судженнях про правильне та неправильне, придатне і непридатне. «Той, хто має здоровий глузд не просто здатний визначати особливе з точки зору загального, але знає, до чого воно насправді стосується, тобто бачить речі з правильної, справедливої точки зору. Авантюрист правильно розраховує людської слабкості та завжди вірно вибирає об'єкт для своїх обманів, проте не є носієм здорового судження в повному сенсі слова» (Г. Г. Гадамер). Ми спираємося на здоровий глузд насамперед у громадських, практичних справах. З його допомогою судять, спираючись не на загальні приписи розуму, а, швидше за все, на переконливі приклади. Тому вирішальне значення для нього мають історія та досвід життя. Здоровий глузд не можна вивчити, в ньому можна тільки вправлятися. Він має двоїстий, описово-оцінний характер: з одного боку, він спирається на минулі події, а з іншого боку є начерком, проектом майбутнього. Таким чином можна сказати, що здоровий глузд — критерій оцінки події на підставі бази знань, накопичених людством за час свого існування. Якщо подія не укладається в рамки даної бази, вважається що вона суперечить здоровому глузду, і така оцінка буде доти, доки база знань не поповниться додатковою інформацією, що підтверджувала б істинність даної події. Таким чином здоровий глузд, як критерій оцінки, не дає однозначної відповіді про істинність-помилковість, реальність-нереальність, але визначає ймовірнісне значення даної події в цей час. Ступінь здорового глузду індивідуума в конкретній ситуації визначатиметься обсягом необхідних для даної ситуації знань, якими володіє індивідуум, умінням їх аналізувати та робити правильні висновки.
Получається, що у кожної людини є СВІЙ здоровий глузд. Не тре навіть намагатися шукати людину, котра має здоровий глузд у вашому розумінні.
Я не про те. Спілкуватися треба. Ви хочете знайти людину зі здоровим глуздом. Здоровий глузд є у кожного.
А я розпочала весняний сезон. Походила по сонечку на дачі, посіяла моркву та горошок, ще трохи салату та безрозсадних томатів, що не бояться холоду... Чоловік вкинув десятка зо два картоплі, що має велики ключки. Мої рози виглядають вкрай погано. Були великі морози днів зо три, що поробиш. Зайці теж одну черешню погризли. Але все інше - більш-менш нічого. Повигрібала листя з-під дерев, заморилась...після зими як варена жабка. Ну нічого. завезли продукти і скоро почнемо їздити. Радісно на душі.
Тільки не ображайтесь, я смішлива, але для когось може бути занадто, то ви кажіть) Врешті, ми ж туточки всі повнолітні, еге ж?