Доброзичливі балачки про все і ні про що (3)

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Chaldon, 30 вер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    А в мене кактус цвіте кожного року акурат на моє день народження:) і потім цілий місяць тішить квіточками.Так приємно:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    п'ятниця? а шо?:)))
     
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    мав'єм нині троха неприємність...ви знаєте хто такі НПА? ага,і я до нині не знав..незалежний представник Amway...після 10 хвилин спілкування з давньою знайомою(не бачились раптом пів-року),сьогодні я побачив....не ту Оксану, яку я знав 21 рік....я побачив ....ЗОМБІ.те шо я почув від неї,співрозмірне,ніби завчити на пам'ять вікіпедію....всю.....кортше,я ше досі не відійшов від кількості інформації вихлюпнутої на мене,але так як гіпноз на мене не діє....хтось має таких знайомих? шо сі з людьми кої??? я в шоці!


    корочє,не купуйте ніц на базарах,в супурмаркєттах......ну ніде ніц не купуйте...купуйте тілько в НПА,який вас заодно проконсультує яка хімія від емвей підійде вам краще за куликівську кубасу...вотак!!!абистезнали!!


    де москалі?
    Мартіні,як здоровлі?
    поратункове микулинецьке зрані було?
     
    Останнє редагування: 22 чер 2012
    • Подобається Подобається x 3
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ооо,знаю ,що то таке..В однієї моєї знайомої мама в тотому Амвеї.Приїхали ми якось до неї Новий рік святкувати..Так мама з виглядом отакого от зомбі і святою переконаністю у своїй правоті за за дві години до НР вирішила там влаштувати лікнеп на тему "Який же хороший той Амвей" з наочною демонстрацією..То направду зазомбовані люди..
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    сплюхи!!!підйом!!!! пора хмари розганяти!!!!
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    було б шо розганяти... ліпше б навпаки нагнав хтось, ато спека така...
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  8. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    LuBimaya, здравствуйте! А разве Бамбуку сюда нельзя? Будь ласка, поясните, пожалуйста. Я тут уже не новичок, имею право узнать мнение власть держащих.

    ---------- Додано в 08:12 ---------- Попередній допис був написаний в 08:08 ----------

    Я, когда ехал к вам в Украину к морю даже предположить не мог, что придется бегом бежать до моря, чтобы не обуглились пятки о песок. +34 - это много. Как хорошо на севере летом...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    kitana, сделал в Одессе великолепную фотесессию буркотливых кошек. Высплюсь, перышки почищу, тему нужную найду, выложу. Благодарен за идею! Супер!

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

    MARTINI, Iгор! Бамбук - действительно достойный человек. Со своими слабостями, как и мы. Все. Жаль, что я, как просто гость, не имею возможности рассказать Вам всего. Не судите. Я благодарен Вам, ЛФ и Вите Федощуку за новый мир. Искреннее мужское спасибо!
    Сергей, СПб.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. zherech

    zherech Well-Known Member

    Здесь москали:)Вчера на рыбалку ездил. Сегодня с детьми дома занимаюсь. Вот выдалась минутка,заглянул на форум. Как там в пятницу,возмущались кляти украиножеры насчет укр.мовы?
     
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє. не возмущались,не було до кого...москалів не було і росіяни десь поділись.Вітра розумію,він на одеських пляжах пиво холодне потягуєєє....йому вибачаю відсутність

    результативно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Ага, Тепер до вересня точно не зустрінемося. Одеського пива як такого немає. А Львівські намети навіть в морському торогвом порту.
    Дайте ж поспати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ну добре,спіть,але не на сонці,не жартесь
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  15. zherech

    zherech Well-Known Member

    А як же.Отчет в соответствующей теме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Э ,не собачьтесь! Давайте поспим. А то завтра одесские приколы рассказывать не буду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Сьогодні було скушно... Поїхав на вокзал, тикнув пальцем в карту області, попав на Tivoli, купив і білет і в путь)
    Красиве місто, капець красиве...

    ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    МАРТІНІ, ти подивись, як тема називається, заздри по-тихому!)))

    ---------- Додано в 22:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

    А загалом, народ, Європа не так далеко, як здається...
    Білет на літак буде коштувати 50 євро, по Італії 30-40.
    На тиждень у відпустку можна спокійно летіти....
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    всьо,лЕчу :mocking:
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    і кіко вийде тиждень пожити в Італії, якщо отак щодня тицяти пальцем в карту?
     
  20. Dzintars

    Dzintars Well-Known Member

    Деякий час на колишній роботі з нами працював хлопець, шо належить до емвеївської секти. Він був єдиним хлопцем у тій частині офісу. Як тільки ми починали говорити про щось своє - чи то косметику, чи то про якісь домашні справи - відразу чули "чарівну" фразу: "У мене є те, що вам потрібно." Так дістав, що капець! :shout:
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)