Доброзичливі балачки -33

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем Latana Royal, 13 жов 2017.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @GR_, а хто Вам тре?
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    @Gyppsy,посадили вчора на дачі 2 деревца: хурми та інжиру(2-х річний). Укрили, як треба. День був теплий +11, правда до 12г дув вітруган. Потім сонечко вийшло, і вітер стих..Ніч теж була теплою +6. Ото зими пішли. Та все одно треба дочекатись січня.

    Зимы ждала-ждала природа.
    Снег выпал только в январе-
    На третье в ночь (А.С. Пушкин)

    Хто зна як буде з тими деревцами. Пишуть, що ці до-30 витримують.
    Дивилась ролік як в Білорусі хурма росте - здоровенне дерево. Але поки молоде - 3 роки треба умотувати на зиму, потім вже не змерзне і зайці не погризуть. Сорт "Віргінська". На її всі інші сорти хурми прививають, бо морозостійка. І інжир теж морозостійкий - "Шервуд". Тільки б весною садити, а ми все кудись поспішаємо... Але як нам фазенда життя забарвлює - тепер є інтрига - будемо дуже на весну чекати). А то якось закисаю я вкінці року..Так вже насто* ці короткі дні без сонця.
    Та ще лякають - то новим штамом вірусу, то війною у нас під боком.
    Мало веселого..
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хурма і інжир на Слобожанщині? о_О:scratch_one-s_head:
    Як кажуть на Галичині: Дай вам Боже щисті!
    В кінці року /і на початку року/ не можна нема коли закисати. Почався різдвяний цикл.
    А якщо дні короткі - залишайтеся на ночівлю. Або переночовуйте гостей у себе :)
    Я от вчора поїхав ніби тільки туди-сюди, а приїхав додому от годинку назад.
    Та й то відпускати не хотіли))))
     
    Останнє редагування: 5 гру 2021
    • Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой. А в Білорусі?
    А персики на Слобожанщині нікого не дивують? У наших сусідів цілий ряд їх і є врожай.Неаби який, але є. Нектарини в них повимерзли, а персики нічого-живі.
    Аби рослини були районовані.
    Ну, буде видно. Я відрапортовала, що посадили-тепер буду розповідати як ростуть.:)
     
  5. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Є такий, що вирощує сортів з 20 одного тільки інжира.
    А віноград? Є такі, що мають по 150 різних сортів а то і більше.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    І шо?
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    і всьо :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Інжир і новий виноград ми прикопали, а хурма та персики...боюся за них. Ну й шо, що умотала. А мороз -16-17 вже був...і ще не було Водохреща, а тоді мороз великий обов'язково вдарить - не ходи до бабки. Щось в цьому є мистичне..
     
а де твій аватар? :)