Добромиль - місто на кордоні ...

Тема у розділі 'Новий сайт', створена користувачем VasTerDes, 28 лис 2007.

  1. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Включи відображення картинок, або зніми галочки в антивірусі, тому що у всіх працює

    Ще не встиг перевести, просто все це робиться на бесплатній основі, а їсти хочеться. Отож бракує часу все оперативно доробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    В мене якраз все нормально, причина криється в браузері - в мене Опера. Тому, якщо не хочеш втрачати аудиторію, яка користуюється цим браузером, попрацюй з кодом, щоб все виглядало акуратненько.
     
  3. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Дякую за попередження, правда кажучи, давненько не дивився чуруз Оперу. Попробую поправити.Є ще щось?
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    дле?..
    гарно переписане?.. [​IMG]

     
  5. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    чого DLE? юмла вроді :)
     
  6. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    А називаєте ебе СПЕЦАМИ
    Простеника і всім зрозуміла CP Engine переписана вже на стільки, що її можна вважати GPL.

    www.overdoze.ru - тут єдиний в мережі проєкт, який підтримує дану систему.:bazar::bazar::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    + За аватар
     
  8. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Десь я вже так підписувався, а от де не памятаю
    "в танку і КРАПКА":suicide:
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    вперше таку чую....
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    старієте куме.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    По-перше: "специ" такою дуркою як CMS не займаються, а пишуть ручками.
    По-друге: на сайті використовуються Jooml'івські модулі, такі як astatsPRO Joomla! Statistic, JoomlaWorks, Joomlaspan тощо, що свідчить про то що CP Engine написана на движку Юмли або під неї косить :)
     
  12. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Можливо я неправильно вас зрозумів. Сайт Добромиля написаний не Юмлі, я про це вже писав, А не CP Engine написано vasterdes.com. І повірте це не просто CMS, а система для розробноків, з якою працюють багато відомих ГУРУ. Це свого роду кістяк, до якого далі треба докласти чимало зусиль, щоб зробити хороший сайт, чи великий портал. На Ангіні можна зробити все що завгодно, і прості ламери ніколи не зможуть працювати з цією системою. Хочете більше інформації звертайтеся на сайт www.overdoze.ru , або старий форум цього проекту www.cms.overdoze.ru .

    А от такого не треба. Для чого придумувати колесо, якщо можна взяти готовий КІСТЯК, і обпиляти його до потрібної форми, і вже пізніше ручками дописати все, чого бракує, так працюють професіонали, і не треба говорити що профі пишуть самі ЗАВЖДИ.

    Додано через 1 годину 48 хвилин
    І ше добавлю, щоб не образити нікого.
    Всі ми , можливо професіонали, але кожен по своєму.
    Хтось ПОШЕ, хтось ВЕРСТАЄ, хтось МАЛЮЄ, універсальних дуже мало, так шо давайте не будемо спорити хто є кращий, кожен з нас працює для того, аби заробити, дехто для задоволення, хтось просто любить посидіти в неті, а це також важливі моменти, і таких протирічь можна називати дуже багато. Особисто себе, я не піднімаю не п"ядестал, але і не хочу рахувати себе початківцем, так як, вже немало зробив, і ще більше в розробках і планах. Виходячи з вищевикладеного, вважаю цей спор безпідставним.

    А, до речі, починалось все з простого прохання, "зацінити новий сайт"
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    та ні, куме....
    просто цих "суперафігенних" цеемесок розвелося, мов собак нерізаних...
    варто лише відкрити сайт цеемес-обзор (наприклад), їх там кілька сотень.....
    я б не був такий категоричний....
    якщо вже говорити про ОБОЛОНКУ для розробки сайту, то це вже не цеемес, а фреймворк... [​IMG]

    і для профі вважається справді хорошою такою оболонкою "модікс"...
     
  14. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Ясно, непорозуміння вийшло: я про Добромиль, а ви про vasterdes.com. Тут питань немає.

    1. Як вже пупер сказав, розберіться спочатку з термінами. Я говорив про те що "специ" не користуються CMS, а ви про кістяк (тобто фреймворк), а це різні речі.
    2. Залежить хто що вкладає в термін "специ" чи "гуру". Якщо ви вважаєте людину (чи фірму) яка бере готовий CMS, доставляє потрібні модулі, підредаговує код якщо потрібно, наповнює контентом і продає клієнту, "спецом", то будь ласка, це ваша думка. Особисто я "спецами" вважаю людей які роблять сайти самі(!), своїми руками. Для прикладу серйозна банківська установа для сайту з використанням інтернет транзакцій НІКОЛИ не найме "спеца-CMSника", бо в кожній CMS є дірки. Більше того, вимогою до такого сайту є код написаний "з нуля", причому цей код пізніше проходить перевірку не одним іншим "спецом".
    3. Стосовно сайтів написаних "з нуля". Звичайно, ви правильно замітили, тупо кожного разу писати одне і теж з самого початку. Тому розробники сайтів використовують готові напрацювання (окрім випадків як у пункті 2). Проте різниця в тому, що справжні професіонали використовують свої доробки (фреймворки), а не фреймворки інших розробників (чи CMSи).

    Додано через 1 хвилину
    Про яке "зацінювання" може іти мова, коли не розібралися з елементарними поняттями CMS і Framework.

    Додано через 4 хвилини
    П.С. До речі про vasterdes.com: це недороблений сайт чи то така фіча що жоден лінк не працює? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    на даний час ведуться роботи, по доробці і нормальній роботі ЧПУ, через те багато чого не працює.
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    гуд....
    без чпу вже нікуди..... [​IMG]
    наш форум без "чудєсних панятних урлов" і нічого -- працює....
    і гарно індексується.....
    але це я так, "умнічаю"..

    пс. а є ще "дорвеї"... [​IMG]
    рекомендую їх використовувати....
     
  17. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Кожен працює так, як йому це подобається, я хочу щоб були ЧПУ.
    І взагалі хлопці, я працюю з дизайном і архітектурою, а в Веб я тільки починаю, і повністю задоволений своєю роботою, доречі вже непогано заробляю.
    А про свій код чи ЦМС, це вже кожному своє.
    Навіщо писати кілотони коду, якщо за це ніхто не заплатить.
    Звичайно якщо робиться проєкт за великі гроші, до справи беруть "матьорих" програмістів. Але для сайта-візитки, чи невеликого порталу і т.д ці речі непотрібні.

    Я вважаю дану дискусію вичерпаною.

    Тему можна закривати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syavych

    syavych копач

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Нє-нє, тема щойно відкривається, ми ж тільки-но добралися до "зацінювання" сайту Добромилю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. smike

    smike Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Иногда это бывает просто интересно ;)

    Если у меня есть свой фреймворк написаный мной с нуля, то сделать сайт визитку мне будет в разы быстрее чем разбираться в чужой CMS, зачастую перегруженной лишними фичами, которые только тормозят работу сайта.

    Двух абсолютно одинаковых колес не бывает ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VasTerDes

    VasTerDes Active Member

    Відповідь: Добромиль - місто на кордоні ...

    Все правильно, а якщо в мене немає свого, то я беру, найгнучкішу (на мою думку) ЦМС і переписую її під себе, і тоді в мене вже є "своя" (настроєна під мене) ЦМС, в якій немає нічого зайвого, а все додаткове, доробляється самостійно, це вже залежить від проекту.
     
а де твій аватар? :)