До уваги харків"ян на ЛФ

Тема у розділі 'Харківський форум', створена користувачем Stanley, 17 гру 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Та але щоб дізнатись щось нове тре заходити в "Харківські кулуари" або на Харківський Форум

    Tapatalk
    Бо туть після Мінську традиційно жують соплі тай ще тим гордяться
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. CrocoKharkov

    CrocoKharkov Алігатор

    Совершенно верно! Некорректно сравнивать наши форумы. Невозможно у нас работать по вашим правилам. Любые изменения у нас воспринимают в штыки.

    В 2003-м году, когда только появился Харьковский форум, это тоже была уютная кофейня. Там не было мата, там все знали друг друга не только по никам, но и по реальным именам. Но за 11 лет многое изменилось. Тогда интернет был дорогим удовольствием, доступен он был лишь избранным. А сейчас интернет стал общедоступным. Уже не нужно быть интеллигентом до мозга костей, чтобы общаться в интернете. Разумеется, старожилам такое не нравится, они постоянно сетуют на то, что раньше такого не было, что сейчас форум уже не тот. Но владелец ресурса решил, что форум существует для пользователей, а не пользователи для форума. Соответственно, никаких ограничений при регистрации нет.

    Кстати, мат у нас не запрещен, но это если он для красного словца. Из песни ведь слов не выкинешь. Если кто-то пытается постоянно им разговаривать, то баним быстро. Мат ради мата нам не интересен.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Інколи дуже влучно. Я як читаю, то аж сміх розбирає.
     
  4. Evg

    Evg Санкт-Петербург

    В угол бы поставить :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Banjamin

    Banjamin Member

    Але не може бути усе тільки кав'ярні. Потрібен і ринок , і площа. До речі на цій "площі" збираються люди, які роблять дуже гарні справи;) знаю, бо сама приймала участь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас є "ринок", але він більше як філіал Центрального ринку .Головний на ДП (Дівочі посиденьки) :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. BigBrother

    BigBrother New Member

    Ну, у Харкові трошки більше базару, ніж у Львові. причому - у багатьох смислах
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    не трошки, а так добра половина форуму суцільна барахолка..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Класно. Ми через ХФ в одного (у двох :) ) продавців замовляли оивкову олію, оливки і багато ще всяких смаколиків з Греції.
    Нажаль, зараз стало дуже дорого :sad:
     
  10. Banjamin

    Banjamin Member

    Ну той що:) Я вже мабуть рік на заходила на ту барахолку, а чоловік нещодавно знайшов там майстрів, які зробили нам чудову шафу. Кожен знайшов своє:)))
     
  11. Korpsvart

    Korpsvart New Member

    [​IMG] ХФ (imho) , благодаря Dimox'у довольно патриотичный форум. Мат в контексте есть, но так проще объяснить, в понятной вате манере, иначе не понимают. :) Ми, східняки, теж маємо з чого глуздувати. :bandera:
     
    Останнє редагування: 9 кві 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. GR_

    GR_ Дуже важлива персона

    Вперше чую таке. :)))
    Це мабудь у Главном.
     
  13. Dmytro Farafonov

    Dmytro Farafonov New Member

    Да, у нас все очень корректно и демократично. В последнее время, правда, пидорвы из Ольгино немеряно появилось. Зато, не скушно и эмоционально...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gregory Haus

    Gregory Haus Well-Known Member

    ага,после нового года форум как подменили...
     
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Згоден.

    )) Дуже.
     
    Останнє редагування: 13 бер 2018
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Востаннє той форум був цікавий підчас початку кацапської агресії у 14-му.
    Тоді кацапи спробували його використати як майданчик для інформаційної навали на увесь північ-схід України.
    Але той номер не пройшов, завдяки різним чинникам, - не буду загострювати на тих чинниках, але не пройшов.
    Та тема вже вичерпана.

    Далі почалася звичайна хєрня - "власник" ресурсу почав реально барижити набутою репутацією, у стилі "кав'ярні" у гіршому сенсі того слова. - Й тієї репутації не залишилось.
    Хай не ображаються деякі поважні користувачі того ресурсу, але факт.

    Таке склалося враження.

    ) Переступати та йти собі далі.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)