До Болгарії - власним авто.

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем poputochka, 12 чер 2010.

  1. pilot

    pilot Active Member

    наверное нужно прекращать тут про рыбалку..иначе нас модеры забанят.
     
  2. pilot

    pilot Active Member

    Буду в Поморие напишу
     
  3. tvm

    tvm New Member

    Підкажіть, хто в цьому році вже був в Болгарії, який курс болгарського лева до гривні, де краще обмінювати - в супермаркетах? і яку валюту мати з собою для обміну - гривні чи долари-євро? Дякую)
     
  4. homanazar

    homanazar New Member

    Хлопці хто вкурсі чи можна їхати в болгарію на польській національній візі
     
  5. homanazar

    homanazar New Member

    Доброго вечора .Скажіть чи ви проїхали на польській національній візі і чи небуло проблем на кордоні
     
  6. yaroslavctd

    yaroslavctd New Member

    Хлопці хто конкретно їхав з національною польською типу D візою, (не плутати з польким шенгеном типу С) через болгарію або румунію. Бо теорія це одне а досвід краще...

    Надіслано від мого Lenovo A859, використовуючи Tapatalk
     
  7. Suxiv

    Suxiv New Member

    Доброго дня, підскажіть, чи можна в Румунії та в Болгарії оплачувати вінетки - нашою кредиткою або чи приймають дрібні Євро?
     
  8. yaroslavctd

    yaroslavctd New Member

    Неповинно але якщо це таки кредитна з кредитними коштами, то уточніть а банку про комісію та конвертацію, бо інакше може бути невигідно по друге взагалі неможливо. Але якщо на карточці ваші особисті кошти думаю проблем не повинно бути. Також незабудьте зняти обмеження з картки на використання за кордоном та кількість операцій які ви можете зробити протягом дня (зняття готівки). Це ви можете зробити по тел. або у відділені банку.

    Надіслано від мого Lenovo A859, використовуючи Tapatalk
     
  9. yaroslavctd

    yaroslavctd New Member

    Також читав на форумі що вінети можна купити онлайн, і роздрукувати.

    Надіслано від мого Lenovo A859, використовуючи Tapatalk
     
  10. Suxiv

    Suxiv New Member

    Планую перший раз їхати своїм авто, Львів - Помор'є, можливо хтось має прокладений ОПТИМАЛЬНИЙ маршрут у google картах але через Русе?
    І з практики коли краще виїжджати із Львова так, щоб на ранок бути на місці? Дякую
     
  11. pilot

    pilot Active Member

    Добрий день! Писав вище що 29 їдем на Поморіє. приблизно о 12=15 на кордоні.Кордон Рум.Бол перетинаєм паромом...нам подобається.швидко кородко і зручно! хоче хтось писав тут що тільки через міст....кому як...Їдем вже 6 раз..якщо Вам підходить число і час пишіть..
     
  12. Suxiv

    Suxiv New Member

    Доброго дня. Нажаль, дякую, але ми плануємо 06 серпня виїжджати. О котрій годині, зі Львова стартуєте?
     
  13. vvvetalll

    vvvetalll New Member

    Виїжжаємо 7-ого серпня з Івано-Франківська приблизно о 4-ій ранку. На ранок на кордоні з румунами. Якщо хтось їде в цей час маякніть в приват чи просто тут на форумі. Добре коли хтось їде поруч, чи навіть трошки далі, але їде. Дорога, автомобіль...все може бути. Їду не вперше. Декілька порад з власного досвіду. Їхати краще на вихідних, так як на дорозі менше робочого транспорту і селян на фірах. Рух в Румунії по містах 50 км, "воєнних" з фарами на дорозі вистачає...завжди вибирав місцевих гонщиків і намагався триматись за ними, там таких багато, тому якщо ви впевнений шофер можна сміло, ну і + мав радар детектор, виручав пару раз ! Завжди вибирав маршрут через міст Русе, в 2015 про це жалкував......міст ремонтувався....переїзд забрав десь півтори години, ну і обїздна дорога Бухареста...коли як, але минулого разу їхали 2 години...тобто 3,5 год я втратив на зазвичай швидких участках. Цього разу спробую через Чернаводе, десь вище вже згадували цей маршрут. Швидкі траси по дорозі є..але це 30 % шляху..тому вся основна "тошнота" буде вузькими дорогами, єдине що радує рівними :) Якщо є якісь питання, питайте, поділюсь тим що знаю :)
     
  14. Olehmobile

    Olehmobile New Member

    Всім вітання. Виїжаємо 20 серпня з Франика власним транспортом. Їдем вперше. Будем раді компанії. Пишіть.
     
  15. Krasnov

    Krasnov миється в бані

    ми були 2 роки потому в Болгарії, я для себе зрозумів, що можна у нас в Одесі відпочити не гірше. Бо у Болгаріі дивитися нема на що, ціни вище.
     
  16. BSL

    BSL Member

    Всім доброго дня! Піднімлю тему. На початку липня збираюсь з сім'єю віддихнути у Святому Власі. Готель Рояль Пальм. Їду, як завжди, власним авто. Парковка в того отеля дуже маленька 7-8 машин. Можна сказати, що її немає зовсім. Цікавлять дані по платних паркінгах, щоб залишити машину на весь період відпустки з можливістю користування. Чи є вони взагалі і яка вартість. Можливо хтось володіє цією інформацією. Дякую!
     
  17. trs

    trs New Member

    Доброї пори!
    Якщо хтось їздив через Констанцу - можете підказати кудою їхали після Фокшан?
    Бо навігатору не дуже довіряю.
    Дякую!
     
  18. trs

    trs New Member

    Якщо можете, напишіть кудою завжди їдете по Румунії. Дякую!
     
  19. BSL

    BSL Member

    Доброго дня! Почитайте мій пост №686 від 13.06.16.
     
  20. vvvetalll

    vvvetalll New Member

    Дивно, що тема померла :sad:
     
а де твій аватар? :)