Для тих кому за 30-....

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Gron, 18 жов 2014.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А на "Прогресі" і "Весні" самі москалі працювали і членкині КПСС... :mocking:
    Що ж ті робІтники такі нездалі були...? :dntknw:
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От вже тяга за совком....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пора, Миху, позбуватись цієї тяги, не варто за нього триматись. Як рідному брату раджу... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gron

    Gron тафгай

    Я не заперечую.
    Я просто питаю.
    Ви впевнені, що варто позбутися минулого, дрібниць і не тільки, фундамент же там, нє?
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Відповім словами Вашого земляка:
    - Что толку смотреть вперед, если весь опыт сзади?
    А без юмора, то все мы родом из детства, все мы родом из СССР, и как бы мы не старались, нет-нет, а прошлое о себе напомнит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hase

    Hase зайчик

    Звісно ж не москалі, люди системи, думаю про це ви і говорите. Справді любителі радянської халяви, та впринципі будь-якої халяви, вже під іншим соусом шукають подальшої халяви. Я впевнена, що Порошенкові не вдасться зламати вже столітьній бетон системи. На це необхідний час.
    Перш за все потрібно міняти ментальність.
    Постійне чужинське панування створило специфічне відношення до будь-якої влади. Це тихий саботаж, тиха непокора і постійне плювання на спину володарів. Тиха ненависть до прислужників окупанта і таке ж таємне бажання стати прислужником цієї ненависної влади. В ті дуже короткі періоди коли до влади приходили “свої”, відношення народу до “своєї” влади було точно таким самим, як і до чужої. Своя влада змушена була братися за батіг, це народу не подобалось і в результаті знову приходила чужа влада, яку слухатись було вже значно звичніше. Зрештою чужа влада, на відміну від своєї, з народом не панькалась тому швидко наводила порядок. Оце і є одна з найголовніших особливостей нашого народу. Звичка до чужинського панування, звичка все робити з-під палиці і звичка ненавидіти владу. Українська еліта завжди відносилась до свого народу занадто поблажливо, тому жодного разу так і не змогла втримати владу в своїх руках. Єдиним випадком коли українській еліті вдалося взяти народ під свій контроль, був бандерівський рух. Але на те вони і винятки щоб підтверджувати правила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не маю бажання починати дискусію на цю тему, але Ви далеко не праві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну, аби був одяг якісним, потрібно мінімум три речі - якісна робота швеї, якісна викрійка конструктора, і якісний матеріал. Перше не було аж так страшним, от матеріали... самі знаєте, і на це швея ніякого впливу не мала. От КПСС тоді - так.

    А взагалі прєкращайте, товаріщі, отут з бандерівським рухом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gron

    Gron тафгай

    Альо гараж.
    Вам в гілку про сльози за сраним совком.
    Мені здавалось, що хоч щось добрре залишиться в згадках про минуле.
    Не піонери, ні гасла, а настрій, дух, коли мами з татами були поряд і все таке....
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ну, путівки в Затоку і в гори на базу від стрийського заводу Металіст.

    Пружинні ліжка і стіл з шести стільцями - єдині меблі. Але вистачало чомусь... і та романтика, коли їли на галявині, а навколо були гори. Ну або море вдалині. Я чомусь запах тих пляжів вмію собі відтворити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Gron

    Gron тафгай

    Але ж перший "расвєт" та "закат" мабудь були в Затоці ( ну морський ) ?
    Запах і досі відчуваєте ?
    А я згадую першу подорож у Львів, мені було років 6.
    Шикарний Львів, в дожчу, суперові гори, перші в моєму житті, якись ведмідь туристистичний і згадки про слова діда:- там немає бандерівців, там добрі люди.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Hase

    Hase зайчик

    Ну, мама з татом, це спогади з опера сімя і не мають нічого спільного з СССР. Загалом у моїх спогадах про Союз мало що було позитивним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Gron

    Gron тафгай

    Ну що за менера переводити все на Союз.
    Ви коли дівчат на сходняк (сейшен, паті, чи як там воно по-новому ) запрошували, про Союз згадували, чи про гдб, чи про інші презервативи ?
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви не про Союз згадуйте, а про свої відчуття та почуття.
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Пригадав веселу пісеньку:

    https://www.youtube.com/watch?v=gihl-oixH7E
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Gron

    Gron тафгай

    Борисе, Ви б нам зельоним розповіли.
    Де музику брали/слушали, на чому, Маяк, Юпітєр, чи Фєнікс ( а може Грюндінг чи Соня !!)
    Де мальборо з салемом, кєнтом брали ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Моє покоління здебільшого слухало музику на "лампових моноблоках", моно.
    Для тих, хто задовольнявся асортиментом вінилу фірми "Мелодія", достатньо було мати радіолу - ящик вагою за 20 кг - 6-діапазонний приймач + вертушка з п"єзознімачем. Зазвичай мали 4 динаміки: два фронтальних (2...5 Ватт) + 2 бічних (ВЧ). Смуга частот була (у порівнянні з сучасними апаратами) обмеженою (60-12000 Герц), але ВОНО ЗВУЧАЛО!
    П"єзик убивав платівки досить швидко. Тому фірмові платівки власникам такої апаратури не давали. Доводилося задовольнятися копіями на бобінах. Першу копію робили власники фірмових вертушок в основному за гроші, безкоштовно - близьким приятелям. Часто ділки тиражували з першої копії на пристойних апаратах і друга копія звучала теж пристойно. Школярі з демократичних сімей задовольнялися третіми копіями, бігаючи один до одного з бюджетними бобінниками в основному литовського виробництва - Aidas, Daina або приставками ("деками") типу "Нота".
    Мені пощастило - знайомий дружив з ділками і писав нам другі копії "за так" (розпиття портвейну не вважалося могоричем).
    Канали постачання платівок були традиційні - театр Опери та балету, хокеїсти, моряки. Серйозні ділки їздили до Одеси, Риги, Таллінна щоби перехопити "х перших рук". І лише у "крутизни" була фірмова апаратура.
    Через мій дім постійно проходила чиясь апаратура - я займався ремонтами і вдосконаленням. І за гроші, і за "валюту соціалізму", яка називалася "ти мені, я тобі". Я був вірний лампам аж до 2000 року, поки хату не обчистили.
    Останньою ламповою апаратурою була пара угорських студійних моніторних підсилювачів на EL34, повністю перебраних мною "як для себе" і акустика Peerless. Повальна "транзисторизація" убила звук.
    Домашніми відео абсолютно не цікавився, оскільки працював на телецентрі. :)

    Щодо сигарет - я закурив тільки через 2 роки після закінчення інституту. А до того - фірмові сигарети для дівчат діставав спочатку на "товкучці", а після її закриття - у "чековому" магазині.
    Товкучка (або "Толчок") - це було культове місце, клуб зустрічей. Там де нині масив Новобіличі. Щонеділі народ вивалював з кожної електрички, йшли кількасот метрів, віталися, обговорювали хто за чим приїхав. І нарешті заходили за паркан. Грунт під ногами у будь-яку погоду пружинив як гума. Продавали все - від одягу і цигарок і до запчастин до мотоциклів. Найбільш козирним місцем бів так званий "хіпєйний стовп" - дерев"яна електроопора з підпорою. Під стовпом продавалася жуйка, сигарети, імпортні презервативи. І крутилися люди "без нічого". Після оцінюючих "переглядок" можна було підійти, поговорити і потім іти за туалет міряти джинси (джинси підносив асистент).
    Ціни на все було прийнято називати у червінцях. - Скільки шузи? - Сім. Якщо тогрувалися за знижку ціни, то обов"язково домовлялися, хто кого пригощає вином. Домашнім молдавським, яке розливали з глиняних глеків.

    Звичайно, певні "служби" моніторили ринок. Якщо людина тримала два найменування одного товару - спекулянт. Під руки - і розбиратися у відділку. також відловлювали тих, хто продавав будь-що, скопійоване на прото-ксероксі. Хоч ноти, хос вправи йогів. В ті роки доступ до копіювальної техніки був дуже і дуже "режимним".
    Час від часу звучав голос місцевого "диктора". Його "речівку" я згодом використовував на роботі для перевірки мікрофонів, імітуючи тембр та інтонації 1:1. Публіка. яка була в темі, завжди аплодувала.

    " Внимание! На рынке носильных вещей запрещается продажа:
    -- конфет кустарного производства
    -- запасных частей к автомобилям и мотоциклам
    -- лекарстренных трав и растений.
    Кто потерял друг друга, собирайтесь около конторы рынка."
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. lia lemony

    lia lemony Well-Known Member

    о , так , в прямому ефірі, ( з Пелихом..) , калька з MTV, хоча чудовий продукт , якщо пригадати що тоді зовсім не було "тв-продукту" для підлітків. Хм, тут за радянським , зрозуміла тре " ностальгувати" ,а це ж 90-ті? чи щось не второпала..:dntknw:
     
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А хто мав таке?

    [COUB]http://coub.com/view/1sqp7[/COUB]
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)