Дівчата і їхнє бажання найти щастя за кордоном

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2018.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Ви такий знаток Польщі то запам‘ятайте ,що не полячки а полькі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якби у Вас жінка була україночка, то б Ви теж польок полячками називали.

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може в Польщі і польки, але за її межами - полячки))
    Кому україночка, а кому і хохлушка))
    Кому Батьківщина мачеха, а кому і чужина за родИну)
     
  4. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Ага. І лише попробуйте замахнутись ляґою

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Elenverg, надіюсь розумієте що вона є власгицею своєї піхви, і то коли твереза. а так банальне бажання продати секс подорожче. ТС"у : біжи Васильку біжи(с)
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    То якесь з Московії. Наше рідне - ляшки, які жили у Ляшківському районі. А полька - то по новому закону так має бути? А то посадють?
     
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Ляшки, ляхи "прив'язанні" до роду Леха, а не території, ще до Московії.
    А по новому закону Вам Бог просто розум може забрати.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Запізднилися, шановний, то вашим вже забракло розуму. Ваш комп відстає, схоже, бо ще в дитинстві - розгадує малюнки))
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    В мене десь колись навіть в графі "опишіть себе" стояло "незмінна, хоча постійно в русі".

    Але моя позиція, скажімо так, твереза, хоча й небагатослівна. Насправді нюансів купа у кожній ситуації.
    А тут розберемо ситуації.

    Ситуація перша. І найймовірніший Ваш варіант.

    Хлопець хотів почути:"Лишися того ровера, дівка тебе не вартує, хіба гроші в голові, і звичайно, хоче знайти спонсора, котрий буде платити за секс подорожче. І радій, що то всьо ся стало на отому етапі відносин".

    Хоча це варіант для виправдання саме хлопця, котрий не припускає, що дівчині в облом сидіти коло нього в неньці, бо хочеться більше перспектив, і своїх в тому числі, і життя з ним. А якби було ясне бачення - не було б питання їхати в Польщу, чи ні.

    Ситуація друга.

    Ну от припустімо, послухалась дівчина, задумалась і сказала собі:"А може він і правий?" І не поїхала б ніде. Але за деякий час хотіла б отримати те, що могла б мати там. А тут - УВАГА - без різниці, чи в результаті своєї праці, чи в результаті якихось дій зі сторони хлопця, чи в результаті дій спільних. Тільки зі слів хлопця не випливає, що в стосунках є певна міра сильних почуттів, планів на майбутнє, чи повага до якихось рішень, чи бажання пристосуватись. Звідси мій пост. І в результаті би так і сталось.

    Ситуація третя.

    Дівчина собі поїхала. І без різниці, як в неї там склалось. Чи вона стала моделлю, чи не стала, який шлях вибрала, скільки за нього заплатила, чим за нього заплатила - то все тільки спекуляції, побудовані на власному досвіді. І тут видно, в кого він гіркіший. :) Але ніхто не має права її осуджувати, і казати, що вона має робити, якщо сам їй плече не підставив, і не допоміг хоча б радою в конкретних життєвих обставинах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Шульга зобов'язаний дружити із логікою у будь-якому віці

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нострадамус теж так казав, роблячи розрахунки на пророцтва із врахуванням колооберту планет, але при цьому наполягав на тому, що це все завдяки Господу і його провидінню.
     
  14. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Я ~ є я! Дивіться не прорахуйтесь, порівнюючи мене з кимось

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Краще з кимось порівнювати, ніж з кимось? Я на вас і не розраховував, бо явно ви не зі мною. І ви не один . Тому є і "ваші" і "наші". Логіка.
     
  16. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Ніщо ~ це теж шось? Ваша філософія не змінить Світ

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Там була помилка... Треба так: "Краще з чимось порівнювати, ніж з кимось?
    Про ніщо я не згадував. Я мав на увазі особистість проти речей.
    Люди хочуть порівнювати себе із богами, а боги з простими речами - лоза, світло, зерно, камінь.
    Коло розірвалося, але знову воз'єднано.
    Я не займаюся філософією. Але пофілософствувати люблю.
     
  18. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якщо Вам це дозволяють, тоді - продовжуйте...
    Я не зобов'язаний виправляти вашу демагогію

    Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk
     
  19. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Так і було, визнала це через деякий час і призналась що буде там де буду я. Я цьому був дуже радий, правда до останнього вона хотіла щоб було так як вона хоче.

    По закінченні моєї історії так і вийшло.

    Коли розходились то грозилась що усе кине і поїде на наступний день.
    Пройшов час ... не поїхала.


    А взагалі, наостанок, хочу сказати, що не варто щось подібне обговорювати з людиною яка постійно міняє свої бачення, дії, слова. Треба вибирати людину яка стоїть за своїми словами, а не просто одні слова сьогодні, а завтра зовсім інші.
    Дівчину не хочу взагалі чимось тут поганим образити, але їй ще треба і треба працювати над собою, над думками, над словами і над пріоритетами в житті. Надіюсь у неї все буде добре.

    Усім дякую за обговорення та поради. Свої косяки я в стосунках побачив, надіюсь, що наступного разу я буду розумнішим з самого початку.

    Усім благ!
     
  20. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    В мене ніколи не виникало такого бажання. Наші чоловіки найкращі!Навіщо шукати за кордоном щастя не зрозуміло.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)