Дівчата і їхнє бажання найти щастя за кордоном

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем anonymisiii, 3 лют 2018.

  1. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Контролька - ситуація
    Причина - цікава думка людей

    У дівчини матір в Польщего десь там як завжди на важкій роботі. Дзвоне і каже - Доцю їдь до мене тут треба дівчину в модельне агенство. Доця раніше закордоном не була, поняття немає що і як, але як завжди - лапшу на вуха навішають. Пропонують 1 місяць фотозйомок в студії та 3 місяці відпочинку (Прям рай а не робота але чогось вакансія висить десь вже так місяць третій).

    Розвиток -
    Працює вона тут на роботі звичайній від 9.00 до 20.00 і трохи впахує морально ніж фізично.
    Я так розумію хоче зірвати банк щоб не пахати все життя.
    Я ситуацію прояснив що її там чекає і як воно писано по вухах.
    Тема не була завершена але дівчина реально настроєна їхати. При чому планує їхати але вічно не договорює то під час останньої розмови я зрозумів що вона таки настроєна їхати серйозно щоб тут не пахати.

    Звісно вона спершу мене просила їхати з нею. Я знову обгрунтував що я не поїду бо тут перекваліфікувався і працюю/впахую для результату десь за рік-два. Я мужик, я веду стосунки, бо я буду потім сім'ю годувати за рахунок своєї роботи, а не по Польщах кататись шукати роботу на мулярці. І знову пояснив їй що то за робота на поляках тим більше МОДЕЛЛЮ. Ржу - не можу а не до неї не доходить.

    Мій кінцевий розвиток подій такий -
    Є думка що вона собі попри мою спину зробить закордонний і в один день до відома доведе що завтра їде в Польщу. Якщо так і буде - розірву стосунки. Нащо мені сидіти думати що там з нею буде робитись. А тим паче скільки я наслуханий за "роботи" молодих дівчат в Польщі - то ОГО-ГО-ГО плюс вічна враза яка мені зберіглась в пам"яті - "Шлюб сі кінчєє на границі Юкраїни з Польщов".
    Говорив про це часто, та мовчить, підсипає усі наші "проколи" в один банєк, каже що я її не розумію.

    А як би Ви поступили? От цікаво наскільки я не адекватний, хоч вибір вже зробив.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    % на 95 - ТАК!!!
     
  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Так, дівчата, які ті перелітні птахи.
    Українки хочуть у Польщу, а полячки у свою чергу чомусь у Англію, Німеччину,... там де більше грошей.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Часто бачу як наші мадами 40-55 вигулюють своїх "Антоніо" по червоноградському колгоспному ринку. В більшості випадків замінити українського піяка на італійського має сенс, ті хоч гроші мають.
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    чи заробляють гроші?
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Звідки в них гроші мені невідомо, але видно зеленину люблять, бо купують багато і з знанням справи, як і кавказці.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо мати успішно заробляє у Польщі, то те, що донька туди поїде теж - було тільки питанням часу.
    Її могли б зупинити певні обставини, такі як закоханість, сім'я, малі діти, перспектива кар'єри на роботі. Та вочевидь нічого із цього немає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А що, мати зовсім така дурна, що втягувала б доньку в якийсь лохотрон?
     
  9. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Наскільки відомо, у неї немає репутації як хорошої мами чи людини успішної взагалі
     
  10. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Дівчині було висказано все думаю про це. Хочеш їхати - впєрьод але ми вже тоді окремо. Пішла, вернулась за 5 хв, вибачилась і сказала що нікуди непоїде.

    Конєц
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    То не конєц, то тільки початок.
    Вона хотіла, але Ви поставили умову і вона принесла в жертву своє бажання, свою можливу кар'єру заради ваших відносин.
    Кожен з нас хоче, щоб його жертви були виправдані або взаємні. Ви готовий до жертв, яких вона чекає, або захоче в майбутньому від Вас?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви її не кохаєте, а вона пожалкує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. prius

    prius Well-Known Member

    А для чого ви тут вивалили свою брудну бiлизну?
     
  14. Forpost

    Forpost Стоїк

    хлопець хтів щось почути а туть сусю -пісю Ун Кновн може вже подорослішаємо ПиСи нічого особистого ПиСи ПиСи імпонує Ваша стабільність
     
  15. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Так, тому що:
    Я очікую вірного тилу щоб рухатись по житті разом. А якщо дівчина буде їздити, кататись, пробувати життя і так далі - нічим не допоможе в нашому майбутньому.
    Всеодно, якщо сильно хоче - поїде і навіть я їй не перешкода.

    Це не про брудну білизну, я написав результат

    ;)
     
  16. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Це так, звичайно я ще буду мільйонний раз притикнутий фразою "Ну ти ж мені не дозволив поїхати ..."
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. prius

    prius Well-Known Member

    Ну то ви "герой" ,тепер весь світ знає як ви дівчину поставили на місце
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Не "НЕ ДОЗВОЛИВ", а сказав, які варіанти розвитку подій будуть у випадку, якщо вона поїде. Після чого вона сама вибрала варіант "не їхати" )))
     
    • Креативно Креативно x 1
  19. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Ну типу, із своєї сторони добавлю, що все відносно, але якщо я впевнений що там заробітки будуть невдалі то відповідно потрібно зразу думати що робити.
    Якби наприклад у стосунках є хтось хто є хорошим спеціалістом у якійсь сфері і їй надходить пропозиція хороша із закородону - то так, потрібно згоджуватись.

    Чому я такий самовпевнений? Знаю бо і я там був, і мої друзі і знайомі і мені прекрасно відомі умови/зарплата/випадки у Польщі для тих людей які вирішили просто "підзаробити" і скоренько хапатись за любу вакансію чорноробочих. Це не казочки, але це дуже важко пояснити людині яка ніколи не була закордоном і для неї це сильно-велике і нове-невідоме-заманливе.
     
  20. Elenverg

    Elenverg Її характер — цукор зі склом.

    Дівчина надіюсь розуміє, що вона є власнцею свого життя, а не ти. Такі ультиматуми як правило не закінчуються нічим хорошим.Не справидливо в таке станивище її ставити будучи просто хлопцем, роби пропозицію тоді думайте разом
     
а де твій аватар? :)