Дівчата читають.

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Innusua, 27 бер 2018.

  1. Anna Melnyk

    Anna Melnyk Ультра Мама

    о, про Ніла Геймана чула. У них із Террі Пратчетом є спільна книга "Добрі передвісники"
    З українських дуже люблю Дяченків.
     
  2. mizolda

    mizolda миється в бані

    Потрібно щось художнє прочитати, а то останнім часом тільки бізнес література
     
  3. Juna

    Juna миється в бані

    А мені подобається, як пише Януш Леон Вишневський.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А для чого?
     
  5. Evynya

    Evynya миється в бані

    Володимир Лис, Люко Дашвар, зе бест із Повія Панаса Мирного.. а Шекспірівський Король Лір і Гамлет... теж прекрасні. Головне-не зациклюватись на одній тематичній літературі. Не вестись на інфо-бізнес та не накачувати себе непотрібною інфою. А кінга Город под Куполом не змогла прочитати. Ужастіки фантазійні мені не до смаку:)
     
  6. Evynya

    Evynya миється в бані

    а Вишневського раджу всім дівчатам. маю всі його видання:)
     
  7. Juna

    Juna миється в бані

    А какое его произведение вам больше всего нравится?
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    На днях Дорж Бату в Україні презентував продовження цієї книжки - " Франческа - володарка офіцерського жетона". презентація відбувалася у Львові, Дніпрі, Одесі і 25 травня - в Києві. Вчора автор вже покинув Україну і полетів у свої Стани З"єдночоні.
    Мій Київський товариш знов побував на цій презентації, придбав книгу, отримав автограф автора. Крім того, він придбав і для мене примірник і, також, примірник для моєї землячки і в обох цих випадках також отримав автографи автора на цих примірниках.

    В першій половині червня той мій знайомий прибуває на кілька днів у Варшаву і я і моя землячка отримаємо свої примірники книги з автографами автора.

    ;););)
     
  9. BeenMy

    BeenMy миється в бані

    Читала Юлию Шилову, Гарри Поттера все части прочла, Кинга и иногда Станислава Лема, скачивала себе на электронку отсюда Електронні книжки. Может знаете еще какие-то классные сайты, откуда можно поскачивать книги?
     
а де твій аватар? :)