Дитячі імена

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Good++++, 24 лип 2009.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    В моєї дружини татарське ім"я (бо татарка вона, чомусь...). Хрестили її на 22 році життя. Більшість знайомих кликали її до того Неля (бо трохи співзвучно з її ім"ям). То й вхрестив її ксьондз Нелею.

    Але такої теж в калєндарі церковному ніхто не знає. Але є в калєндарі Неоніла. То мою жону в день Неоніли всі з іменинами вітає. Вона не проти - навіть проставляється)))
     
  2. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Ігор
     
  3. tanchyk

    tanchyk Well-Known Member

    Старший синочок Максимко, а молодшого назвали Тадейком, в честь святого Юди-Тадея, двоюрідного брата Ісуса Христа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Ігор — чоловіче ім'я. Його походження й значення є дискусійним. Після канонізації руського Великого князя Чернігівського і Київського Ігоря Ольговича (†1147) увійшло до християнського іменослова.

    По батькові — Ігорович, Ігорівна.

    Іменини: 2 жовтня.

    http://uk.wikipedia.org/wiki/Ігор
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    ...і 18 червня :hi:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Natti

    Natti миється в бані

    хлопчика-ім'ям дідуся, дівчинку- бабусі.І нехай буде така традиція
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А я навпаки не підтримую такої традиції,як на мене дитина має мати своє ім'я і не бути названою в честь когось.Хіба що сама собі принесе ім'я,тоді так))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Natti

    Natti миється в бані

    Я запропонувала один з варіантів,щоб голову не ламати над ім'ям. А як може дитина принести собі ім'я сама?цікаво!
     
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Народилась у святковий день...
    Вибирають за церковним календарем іменами святих, пам'ять яких святкується в день народження дитини.
    Кожен день церква вшановує якогось святого, а є сподвижники імена яких святкуються особливо...
    Часто кажуть "з Днем ангела, або іменинами", а насправді вітають "з Днем народження," буде правильним лише в тому випадку, коли дитина народжена в День імені святого на честь якого охрестили.
    Кажуть, що іменини "духовне народження":girl_angel:є важливішим святом, ніж день "тілесного" народження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Дуже просто ,коли наприклад родиться на Андрія чи там Михайла і т.п,то кажть в народі,що дитина сама собі ім'я принесла.
     
  11. Natti

    Natti миється в бані

    Я зрозуміла. Це також гарний спосіб.
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :facepalm: тоді вже краще нумерувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Natti

    Natti миється в бані

    Що кому підходить:)
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Є і таке що дитину називають двома іменами, одне церковне те яке собі принесла тобто народилася в день якогось святого, чи не тільки, а друге інше, те яким хочуть називати батьки дитину кожен день).
     
  15. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    От ми так і зробили назвали малого Владиславом,він народивмя 21 жовтня,а іменини 7 жовтня,а от церковне ім'я дали Михайло,бо хрестили на Михайла.
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А звети його як? Михайло чи Владислав? Чи хто як хоче? А от мені цікаво, якщо він буде шлюб брати то священик яке ім'я буде казати?
     
  17. sklyarrr

    sklyarrr Member

    Те з яким хрестили, тiльки потрiбно попередите, що хрещений під іншим ім'ям.
     
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    І як це все буде звучати через років 20? Коли батьки до прикладу називали дитину ім"ям, але не тим що записали в метриці, тобто не церковним, і тут в день весілля, за років 20 до прикладу священик буде називати те ім"я з яким дитину ніхто і не називав а лише було записане. Як на мене це безглуздо))
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    І що? Нічого дивного і безглуздого не бачу.
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    І це буде а про кого тут зараз священик говорить)) Особливо для родичів які приїдуть до прикладу від нареченої та знали, що нареченого звати до прикладу Вадим, а тут свяшеник говорить про якогось Василя, то подумають що не нате весілля потрапили:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)