Дитячі імена

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Good++++, 24 лип 2009.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    То точно бум.То кожного року є мода на якісь конкретні імена.Коли ми називали Владиславом то тоді було популярні імені Данило,Максим,Назар))То майже у всіх знайомих хлопчики Данилки)
     
  2. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    От чого не розумію, то того буму/моди і не тільки на імена.
    Створюються певні незручності, як для дорослих, так і для малечі: в садочку, школі, дворі, родині...
    Та й взагалі потрібно до вибору ім"я, підходити з великою відповідальністю і мудрістю... :uanew:
    Як не дивно, але найбільш "просунуті" вчені приходять до того, про що наші предки знали давно: головне, що визначає долю людини - це його ім'я!:girl_angel:
    Добре, щоб назвали дитину так, як подобається обом батькам :good:і не було суперечки, щоб назвати дитину на честь когось із родичів...
    А ще дивно, якщо на честь якоїсь знаменитості, героя улюбленого фільму.., або відшукують рідкісне ім'я, яке б привертало увагу...:dntknw:
    Я була дуже здивована, коли дві сім"ї (брат і сестра) живучи в одній хаті :facepalm:, назвали своїх хлопчиків однаково.
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Це правда.Інколи так назуть ту дитину,що думаєш як Бог дав стільки розуму її так назвати??А потім в школі з цієї дитини насміхаються і травмують її психіку..:dntknw:Теперішні діти вони жорстокі...
     
  4. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    І де ж ти був(ла), як Бог розум роздавав, :scratch_one-s_head: - ще й так часто кажуть :sorry:
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну так люди говорять по-різному)Головне,що суть та сама;)
     
  6. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Не тільки ім'я. Впливає прізвище, прізвісько, псевдонім і т.д.
    Назвався грибом - лізь в корзину.
     
  7. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Можливо. Та зверніть увагу, перед Богом у нас прізвищ , ніків, прівиськ... немає, а тільки Ім"я!:)
    Маємо День Іменин :girl_angel: Ангела покровителя
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Перед Богом ми всі однакові рівні не залежить як нас назвали, а од для людей де коли ім"я стає насмішкою, глузуванням з особистості:facepalm:

    ---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

    Ну думаю що хоч там не буде Софійок на кожному кроці! А навпаки рідкісне ім"я)
     
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Та таки залежить, бо якщо дати ім"я дитині таке, що немає ангела охоронця, :girl_angel:а звучить сучасно, модно... :dntknw:
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Цікавий приклад такого "розуму" :

    https://ru.wikipedia.org/wiki/Рамирес_Санчес,_Ильич
    Ильич Рамирес Санчес ...... также известный как Карлос Шакал

    Его мать, Эльба Мария Санчес, была глубоко религиозной женщиной, а отец, Хосе Альтагарсия Рамирес-Навас — убежденным марксистом-ленинистом, назвавшим в честь Владимира Ильича Ленина своих сыновей Ильичом, Владимиром и Лениным.
     
  11. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    М-да буває:facepalm:
     
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Кожна людина як тільки народжується має свого ангела охоронця, звісно якщо вона щей хрещена! Ну і погодьтеся не всі будуть вибирати ім"я дитини з церковного календаря!
     
  13. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    :scratch_one-s_head:
    Ви хоч самі розумієте,:dntknw: що ви написали?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :facepalm::facepalm:Маю враження, що користувачка своїх дописів перед запощуванням просто не читає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А назвіть мені імена які не мають Ангела Охоронця?:scratch_one-s_head:
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Легко. Ви знаєте, наприклад, святу Еріку? Чи Неллі? Чимало новомодних імен не пов"язані з іменами святих і, відповідно, не мають ангела-охоронця. Гугл вам в поміч;)
     
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А знайдіть мені святу Ярославу. Бо стільки часу вже шукала-шукала...
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нема, Ясю. В мене сусідка Ярослава - без дня Ангела.
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ну ото-ж бо й воно...
     
а де твій аватар? :)