Дитячі імена

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Good++++, 24 лип 2009.

 1. Konfeta

  Konfeta Well-Known Member

  Для жінки в основнму дитина завжди на першому місці, а чоловіки з задовленням цим користються и приділяють дитині меньше часу, розраховуючи в цому на маму. Не всі, звичайно, але більшість.
   
 2. vov66

  vov66 Well-Known Member

  Дещо про букву Р і не тільки про неї:

  Мало хто знає, що є букви жіночі і чоловічі.
  Буква Р - чоловіча, навіть сексуальна в профіль ;), і дзеркальне відображення - буква (знак) Ь Ъ в рос. мові буває мягким і твердим (випадково чи ні?).
  І тут все залежить від розташування букви Р в імені. Якщо Р спереді (Роман) - буде справжнім чоловіком, якщо Мирон - буде мати мягкий характер (жіночий). Буква М - жіноча.

  "...Оцени почерк мужчины: если ты готова назвать хорошим любовником мужчину, любящего жесткий, по-мужски доминирующий секс — посмотри, как мужчина пишет букву «р». Если нижний хвостик этой очень характерной буквы длинный и похож на клинок — жди стремительной атаки со стороны мужчины.

  Буква «р» — это бойцовские качества мужчины. Чем больше нижняя часть буквы похожа на клинок, тем меньше склонен мужчина к пустым разговорам. Чем короче хвостик буквы «р», тем мягче, нерешительнее мужчина. Дорога к сексу с таким мужчиной, скорее всего, будет долгой, а сам секс — очень нежным. Хорошо это или плохо — решать тебе..." Джерело
   
 3. Зануда

  Зануда така зануда

  І дякувати Богові. Мєньше знаєш, крєпчє спіш :)
   
  • Подобається Подобається x 3
 4. Konfeta

  Konfeta Well-Known Member

  Ваша правда )

  Ми з чоловіком теж довго вибирали ім'я синочку, все думали, пропонували , але не зходилися у єдиній думці... А потім в один момент я запропонувала чоловікові ім'я Данило, не сподіваючись на підтримку, а йому сподобалось ) Ось так ми назвали синочка, хоча Данилів зараз багато.
   
 5. Пересвет

  Пересвет Well-Known Member

  Duncan, по почтение тебе. Как твои дела?

  Спешу поделиться своей радостью я ж теперь дважды папа. В этом году родилась вторая доця...
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Ми теж довго немогли придумати ім"я нашому синочкові, думали Віталій, алк коли народився наш син на саме свято Великдень. Прабабця порадила назвати Святослав--що означає "свято-славить. Тепер наш Святославчик святкує свої іменини на саме різдво 7 січня.
   
 7. keniza

  keniza Member

  У нас Никита и Дарья.
   
 8. Борис Хигир видав цікаву книжку про імена і характер. Дуже багато чого співпадає....
   
 9. Hase

  Hase зайчик

  Я носила, родила... і мушу сказати, що наступні роки з дитиною (а вони взаємні, як мамені, так і татові), набагато складніші і важчі, чим якихось девять місяців.

  Пане Дункан, а чого би не назвати дитину так, щоб обоє були задоволені, і чоловік, і дружина. Нашій доньці ми дали разом імя - Софія.
   
 10. Тим22

  Тим22 Дуже важлива персона

  Когда родился мой сын, я решил назвать в честь моего отца Тимофеем. Отец в то время был в гостях у дочери в Сибири. Когда он вернулся выяснилось, что это имя ему не нравилось. Когда папа родился в 1922-м году, в курском селе, его понесли крестить в церковь, крестному сказали, что имя дать Александр, принесли ребенка из церкви и тут выяснилось, что ребенка окрестили Тимофеем. Крестный, герой гражданской войны заявил, что у него был друг пулеметчик Тимофей, и когда пулеметчик умирал от ран, попросил друга, чтобы он назвал сына Тимофеем. Но так как у крестного были только дочери, он решил назвать крестника. Вообщем назвали моего сына другим именем. Понесли крестить. Я стою в сторонке, и по-привычке читаю все, что вижу, натыкаюсь на православный календарь. И что бы вы думали, 04 февраля (день рождения сына)- это День Святого апостола Тимофея (значит угодный Богу), я бегом в комнату, где проходило действо, но опоздал. Но сына я все равно называю Тимом
   
 11. IshtarI

  IshtarI Member

  Кожен тішить насамперед себе,коли обирає ім"я дитині))) Моя бабуся вважає, що дала дуже гарне й модне (на той час) ім"я моїй мамці, хоча мама його не любить) Через 20 років вона дала мені їм"я, яке сама хотіла б мати, але й мені воно поперек горла)) Тепер в мене син, попитаю в нього рочків через 5 чи йому до вподоби мамін вибір)))))))
   
 12. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  Мій синочок народився на Великдень зранку! І наша бабця каже назвіть його Святослав раз він вже народився на таке велике свято, бо це ім`я Святослав - означає свято славить, так і назвали, і зовсім не шкодую, сину теж подобається і йому пасує, тим більше іменини в нього на саме Різдво! Класно!:dance2:
   
 13. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Ми теж довго обирали ім'я для синочка,перечитала всі книжки зі значенням імені і нарешті вибрала Владислав.Скорочено називаємо Влад,мені подобається як воно звучить)))
   
 14. lforum

  lforum Member

  а мені МАр"янчик подобаеться. Таке лагідке і водночас красиве ім"я.
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. Lehan

  Lehan Member

  Ми з дружиною доньку назвали Софія, зараз розумію що у дворі більшість дівчаток Софійки ))))
   
 16. armorino

  armorino Member

  Семен та Остап, характери дуже схожі на ім`я
   
 17. Orkokot

  Orkokot Well-Known Member

  У нас Антоніна, донечка-Тонічка
   
 18. Secretsparrow

  Secretsparrow New Member

  Имя должны придумывать вместе мама и папа. У нас получилось быстро, с мужем определились на Веронике)
   
 19. Veselka alj

  Veselka alj Well-Known Member

  В нас в групі в садочку 6 Софійок! То певно бум на таке ім"я!
   
 20. manur

  manur Well-Known Member

  Одна моя близька родичка жиє в стані Південна Кароліна. Має чоловіка - єгипетського араба. Десь скоро в них має ся народити доня. Планують назвати саме Софійкою, бо і в нас і в них є таке ім"я)))
   
а де твій аватар? :)