Діброва - тисячолітнє місто попередник Львова

Тема у розділі 'Історія і видатні місця Львова', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 22 вер 2016.

 1. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Походження міста Львів оповито пеленою великих таємниць...

  Ці таємниці народжені у період так званого "заснування" міста Данилом Галицьким та пов'язані з міфом про побудову нового міста на чистому місці та пафосного найменування такого на честь князівського сина Лева...

  Міфічність цієї історії не збігається з даними археологіїї, яка визначає початок культурного слов'янського життя у старовинній частині міста щонайменше 3-5 ст.н.є. (!!!).
  Культурний шар у таких місцях сягає 6,5-7,5 м. і він погано вивчений...

  [​IMG]

  Цікавим фактом є те, що князь Данило Романович, у традиціях пізніх Рюриковичів, маючи амбітні плани власного вивищення, таємно ставши католиком, заохочений Ватіканом та його орденами, не отримавши заперечень від своїх сюзеренів (монголо-татарів), зруйнував та спалив одне з давніх та головних сакральних та вільнодумних слов'янських міст на Розточчі, яке тисячоліттям до того займало пагорби довкола давнього православного та рахманського центру на Високому Замку (місто звалось Дібровою).

  Саме за це православні Рахмани краю, які духовно очолювали рух за збереження давнього слов'янського православного світогляду (знань Прави), у період монголо-татарської навали та початку проникнення різноманітних орденів на Розточчя (за сприяння Данила), прокляли рід Романовичів, як рід відступників і зрадників.

  Між тим, Данило, на правах завойовника та руйнівника, "подарував" руїни Діброви сину Леву (призначив начальником охоронної залоги), з однією метою - запобігти поверненню православних Рахманів та волхвів на Високий Замок і завадити відродженню головного Рахманського православного центру у майбутньому (у такому стані ця залога діяла десятиліттями). Сам же Данило, ховаючись від гніву роського народу, обрав своєю "столицею" далекий і північний Холм.

  Стає очевидним, що на території навколо Високого Замку (нині це майже центр Львова), у різний час, існувало два міста, різних за значенням і духом:

  1) дравнє тисячолітнє православне слов'янське місто засноване десь у 2-3 ст. н.е. Старотцями-Рахманами Розточчя (власне місто Діброва), яке було знищене Данилом Галицьким у 1256 році (район вулиці Кривоноса, площі Старий Ринок, Підзамче).

  2) пізніше місто, власне Львів, яке, спочатку було охоронною залогою, а як місто, широко розбудовалось лишень у 15-16 ст., головно руками запрошених з Європи переселенців - німців, поляків та інших (район площі Ринок).

  Запрошення іноземців до розбудови Львова було пов'язане з відмовою місцевого православного роського населення Розточчя продовж довгих століть брати участь у усвідомленій нарузі над святими рахманськими місцями (Рюриковичі захопили та розграбували рахманський замок та рахманський центр) та пам'яттю шанованих предків - Святих Отців Розточчя...

  Що ж до окатоличеного роду Данила Галицького, то після проклять православних Рахманів, він виродився та повністю зійшов з політичної арени у 14-15 століттях н.е. ...

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 22 вер 2016
  • Подобається Подобається x 1
 2. manur

  manur Well-Known Member

  @Kozak z Dibrovi, щось мені так видається, що на днях ми туй зобачимо темку про те, що мацковське православ"я є найправославнішим православ"ям у всіх галактиці. Ась? Чи я помиляюся?

  А щодо православного міста, заснованого у 2-3 ст. н.е....... Ану, розкажіть мені, хто саме і коли охрестив жителів Діброви у православну віру вже у 2-3 ст. н.е.:haha::haha::haha:

  І це при тому, що офіційно розкол християнства на католицизм і православ"я стався в 1054 році, цебто вже аж в 11 ст. н.е.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Святі Отці Розточчя з’явились на Високому Замку та у Діброві задовго до появи самої Москви та закріплення у Московії християнської церкви візантійського зразка. Москва для рахманів 12-17 століть, як і раніше Ватікан, перетворилась на ідеологічного ворога, який свідомо приховував та нищив знання Прави.

  Бо рахманські Отці – представники православної Рахмано-волхвівської, давньослов’янської, давньоукраїнської світоглядної системи, яка має надзвичайну глибоку історію у тисячі і десятки тисяч років!
  Саме у ту сиву давнину найсвітліших та наймудріших серед рахманів Волино-Карпатського регіону предки називали аріями, людьми високої духовної святості –
  Арії – найвищі духовні отці слов'ян

  Тому на територіях де православні рахмани займались просвітництвом (від Атлантики до Тібету) знаходять численні православні символи ієрархії Прави, яким не менше 5–10 тисяч років: рівнораменні хрести (читирьох, восьми, дванадцятикутні), хрести що обертаються – право та лівосторонні сварги.

  [​IMG]
  (хрести-сварги на трипільській кераміці - 4-3 тис. до н .е.)

  Поряд з хрестами, у тих же регіонах, знаходять і символіку рахманського тризуба, якій не менше 3-7 тисяч років. Це символіка керівної рахманської структури у тамтешніх рахманських центрах, символіка Трояні.

  [​IMG]
  (тризуб з Кносу – 2 тис. до н.е.)

  Найвищі Вселенські знання, знання Прави, знання закону Божого, знання світоустрою, у відповідальний момент для історії Землі захищав і Ясунь-Ясус (рахманське ім'я), або Ісус Хрестос (по арамейськи), якого підтримували Отці Волино-Карпатського регіону. Ясуса (Ісуса) турбувало поширення у такому важливому регіоні як Ханаан (а це південь тогочасного ареалу розповсюдження знань Прави, у якому цей ареал дотикався до земель на яких панувала єгипетська пітьма та аккадська чорна магія) - фарисейства, брехні, занехаяння закону Божого (закону Прави).

  Ясус (Ісус) намагався зупинити процес людської духовної деградації, який у 16-17 столітті усе ж підступно, зусиллями зрадників, доповз до центру рахманської системи, на Україну, і активною завзятістю новітніх фарисеїв - єзуїтів, масонів, магнатів, окатоличеної шляхти, зрадливої старшини та промосковського елементу, почав нищити першооснову сущого, саму рахманську систему…

  Про це докладніше у темі «Гібридна війна проти України почалась у 16-17 столітті?» на цьому форумі – Гібридна війна проти України почалась у 16-17 столітті?

  Попередню ж атаку на рахманську систему у Волино-Карпатському регіоні, ще у 13 столітті, почав Данило Галицький та його рід. Данило підняв руку на найдорожче місце для слов'янського населення Прикарпатського регіону - на святий Ростоцький рахманський центр та тисячолітнє місто рахманів та волхвів, Діброву.
  Але здолати православну рахманську систему Данило і його рід не змогли. Система вистояла, і зусиллями численних рахманів, які переселились з Діброви та інших місць на Волинські простори, у центр системи, де діяла Перша Троянь, почала будувати нову державу - Волинь-Україну, а далі просто, Україну!

  [​IMG]
  (руїни Високого замку у колишній Діброві, нині Львові)
   
  Останнє редагування: 26 вер 2016
  • Подобається Подобається x 1
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Рахман — мужское имя арабского происхождения, в переводе на русский означает «милостивый».

  Носители
  Фамилия[править | править вики-текст]
  • Рахман, Абдул (род. 1965) — афганский гражданин, арестованный афганскими властями в феврале 2006 года, которому угрожала смертная казнь за обращение в католицизм.
  • Рахман, Алла Ракха (настоящее имя А. С. Дилип Кумар; род. 1966) — индийский кинокомпозитор, певец и музыкальный продюсер.
  • Рахман, Латифур — государственный деятель Бангладеш.
  • Рахман, Хабибур (1928—2014) — бангладешский государственный деятель, и.о премьер-министра Бангладеш.
  • Рахман, Хасим (род. 1972) — американский боксёр-профессионал.

  :haha::)))

  Пан з Діброви нам арабську культуру втискає. Чи то араби пішли з Діброви?:haha:
   
  • Смішно Смішно x 2
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Мова йде не про християнство. Язичники себе називають православними.
   
 6. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пан Мих і далі фарисействує, потворствує та кривляється (вже не кажучи про гріховність перед Хрестом та Отцями-Рахманами) відволікаючи від головного у цій темі.
  А головне у ній те, чого не знають прикарпатці та львівяни:

  1. Не знають історії краю і міста, історії освоєння Високого Замку і його околиць, історії Діброви - слов'янського, давньоукраїнського духовного центру і міста, глибиною у дві тисячі років!

  2.
  Не знають, що Діброву задумали та освятили Отці-Рахмани, давні православні духівники, які очолили на Розточчі великий православний духовний центр;

  3. Не знають, що виходячи з власних амбітних інтересів, Діброву і православний духовний центр зруйнував Данило Галицький та його сини у 13 столітті, закликавши на Розточчя чужинських ідеологів та різні орденські структури.

  (Розкопки давніх слов'янських жител у центрі Львова)
  Відео - У центрі Львова розкопали унікальні археологічні знахідки

  [​IMG]

  (Розкопки показують, що територія навколо Високого замку, територія Львова, була щільно заселена задовго до Данила Галицького)

  І про Рахманів...


  Саме на Україні, найбільше серед усіх слов'ян, шанується давнє та велике православне свято - Рахманський великдень!
  Рахманський Великдень — Вікіпедія

  рахмани - Словник української мови - значення слова, це:
  Саме наУкраїні існують населені пункти з назвою Рахманівка.
  Рахманівка — Вікіпедія
  Саме на Львівщині стоїть давнє святе місце, шановане у народі - Рахман гора!
  Саме серед українців найбільше поширені прізвища Рахманюк та Рахманенко!
  РАХМАНЮК Вся Украина - жители
  Саме Рахмани, як духовні воїни, зображались українським народом у образі Козака Мамая!
  Козак Мамай — Вікіпедія

  Не шукайте, пане Мих, бруду там де його немає!
  Любіть Україну та її творців!

  [​IMG]

  (Козак Мамай, народний образ Отця-Рахмана - духовного православного воїна)
   
  Останнє редагування: 27 вер 2016
 7. manur

  manur Well-Known Member

  Я вже то потім зрозумів))) Не зразу пойняв, куди гне наш "козачок".
   
 8. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Думаю, багатьом цікаво знати про час появи православних Отців-Рахманів на Розточчі.

  У статті " ТАЄМНИЦІ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ | Родовід " йдеться про велику війну середини 6 ст. до н.е., яку проти рахманської православної держави Артанії (яка нині є Україною) розпочали завойовники з заходу і сходу (готи і скоти), прихильники одинізму і чорної магії. Наслідком агресіїї стало руйнування та спалення рахманської столиці, Арти на Волині, та грабунки усіх земель Артанії.

  Відповіддю православного світу, який шанував та славив Праву, стали два походи з півдня, організованих тамтешніми Троянями на заклик Першої Трояні Арти - карпатський та сарматський.
  У результаті яких відбулось звільнення Арти та Артанії від завойовників.

  [​IMG]


  Значно пізніше, уже після вигнання готів та скотів з Артанії, поновлюючи державу, яку пізніше назвуть Дулібією (Дулібським союзом), а ще пізніше Россю, рахмани сконцентруються на будівництві духовного каркасу нової держави, який має займатися просвітництвом - несенням знань Прави (світоустрою, світобачення, закону Божого, закону Творця), передусім на землях Артанії та навколо неї, убезпечуючи таким чином мир і спокій у регіоні.

  Результатом такої діяльності у 5 - 11 ст.н.е. стала побудова нової православної духовної спільності (слов'янського світу), який жив у Праві, відав Праву, славив Праву, і духовні впливи якого сягали межі Ханаану (Палестини), де закон Божий, закон Прави, закон Творця, на межі ер боронив Ясунь (Ясус - Ісус Хрестос).

  [​IMG]

  Повертаючись до першої можливої появи Рахманів на Розточчі - то це час існування Артанії (тобто до 6 ст. до н.е.), який тривав перед тим декілька тисяч років.
  Найпевніше, завойовники, готи та скоти (останніх кличуть скіфами), повністю знищили усі поверхневі сліди перебування тут рахманів, за виключенням утаємничених та дуже глибоких печер (пантеонів), де покояться мощі Рахманів.

  Наступна поява Рахманів на Розточчі, припадає на 4-2 ст. до. н.е., коли край очищався від напроханих гостей з заходу і сходу, коли створювались безпечні умови для просвітництва.

  Поява нового рахмано-вохвівського осередку на Розточчі, у районі Високому замку (спочатку невеликого скиту), сталась у 2-1 ст. до н.е.

  Надалі, на початках нової ери, він переріс у Ростоцький Рахманський центр і місто Діброву (найпевніше до 3-4 ст.н.е.), і знову, на тисячоліття, став для Прикарпаття та Розточчя головним православним центром!

  То невже не цікаво львівянам знати історію древньої Діброви?

  [​IMG]
  (На макеті: зліва-вверху - гора Високий замок; по центру - старе місто, поселення на місці Діброви (східна околиця колишньої Діброви); справа - власне Львів; внизу - річка Полтва).
   
  Останнє редагування: 27 вер 2016
 9. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Слово "Рахман" в жодному разі не є словянське. Нема такого. То явно чужинське слово, а тому воно немає ніякого словянського кореня.

  Рахман, Газман, Гофман, Цукерман, Глузман - єврейське походження. Це знає кожен школярик.

  Тому я думаю, ви шляхом підміни понять хочете втягнути український нарід під чужу нам ідеологію.
   
 10. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пане Мих, не намовляйте на слов'янство та українство.
  Бо ви не знаєте їх історії і мови, і думаєте, що не знають усі інші. Але це не так!

  У «Біблії» та давньому православ'ї Рахманів кличуть Мудрецями, Пророками, Святими Отцями, Дивотворцями, Вчителями церкви, Старцями і т.п.
  У «Велесовій книзі» рахманів кличуть - Старотцями, Старощами, Старцями, Святими Отцями, Отцями і т.п.
  Самі ж Святі Отці називали себе сакрально - Рахманами.

  Для створення сакральних текстів Рахмани користувались сакральною мовою, мовою абревіатур, писаних особливим способом давньороською, сакральною, давньоарійською абеткою (нині таку кличуть велесовицею). Вона, велесовиця, і є правдивою тисячолітньою попереднецею української мови – Влесовиця – сакральна арійська (рахмано-волхвівська) абетка

  [​IMG]
  (велесовиця у порівняння з українським алфавітом)

  Слово ж Рахман зовсім не чужинське, а суто правослане та давньослов’янське. Воно має давньорахманське сакральне значення такого змісту - Рівнів Атману (Духовних) Хреста ман (ман - давнє індоєвропейське поняття, яке означає «чоловік»).
  Тобто Рахман – це чоловік найвищих духовних рівнів, рівнів опіки Хреста.
  А те, що словом ман користуються євреї, то це не дивно. Прийшовши у Ханаан з Єгипту у 15-13 (?) ст. до. н.е. вони багато чого взяли з мов місцевих арамейських народів…

  Повертаючись до Рахманів, варто зауважити - абревіатурами є і інші православні поняття, часто вживані нами: Права, ангел, архангел, серахвим, херувим, престол, світло, храм, Рось, Ясус, Арта, Артанія, Україна та сотні і тисячі інших.

  Сьогодні ж ці поняття, для більшості українців, в наслідок діяльності ворогів православ’я, є закритими. Сталось таке через руйнування Рахманської системи (системи Отців рівнів опіки Хреста), правдивого просвітництва, у 16-18 століттях, єзуїтами, масонами, магнатством, шляхтою, орденами, Московією, царатом.

  Свою перемогу над правдивим просвітництвом, православ'ям, українством, рахманством Розточчя, ідейні вороги відобразили у потужних символах. Так у Львові, на Високому Замку, з матеріалу самого замку, 1869 році, у часи Австро-Угорщини, був споруджений потужній курган з символічною назвою Копець.
  Копець - символ 300-ліття Люблінської унії та початку широкого ідейного наступу на Україну.


  Чи не надто важка ноша на рахманських могилах?
  Чи не символ це нашого безпам'ятства?


  [​IMG]
  (Курган Копець побудований на Високому Замку у Львові 1869 року до 300-ліття Люблінської унії)
   
  Останнє редагування: 28 вер 2016
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Фігня то всьо.
  То було колись давно і вже ніколи до того не повернемося.

  Минуле може бути цікавим чисто пізнавально, але воно не змінить сьогодення і майбутнього.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  ІгорМ, те, що ви говорите є закликом до цілковитого безпам’ятства, що і так є нашою українською бідою останніх трьох сторіч!
  Як казав Бенедикт Спіноза, голландський філософ середньовіччя, «Невігластво не є аргументом»!

  Занадто довго стиранням історичної пам'яті українців займались усі вороги України - від єзуїтів, масонів, орденців, шляхти, до московитів, царату та сталінщини!
  Невже результат вас влаштовує?!

  «Народ, який не знає своєї історії, буде повторно робити її помилки»!
  (афоризм)
   
 13. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Значить араби пішли з берегів Дніпра, бо як інакше?
   
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  А те, що ви пропонуєте є цілковитою безкорисною інформацією. Хіба що пізнавальною, для історії. Повороту не буде. Відгомін - можливий, але не більше.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Я хіба сказав щось проти ваших дописів і проти історії?
  Не знаю, наскільки правдиві ваші розповіді, але читати можна ;)

  @Kozak z Dibrovi, от ви тут зі всіх боків скубаєте єзуїтів, масонів, орденців, шляхти, московитів, царат та сталінщину.
  Але ви чомусь прямо не скубаєте жидів. Чому?
   
 16. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Тому що наслідник Рахман не може йти проти жидів.
   
  • Смішно Смішно x 1
 17. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Я сьогодні знову перелистав "Мафія і Україна" Штепи, тому трохи під враженнями :)
   
 18. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пане Мих, ви знову фарисействуєте і ганите українських Пророків – Святих Отців, Рахманів! Тих хто створив Україну та дав їй її назву!

  Хочеться спитати, а чи не з потомків ви тих, які пускали на Прикарпаття єзуїтів, масонів, орденців та усіляких псевдопророків у 13-17 ст.н.е, або тих, які будували на рахманських могилах Високого Замку у 19 ст. гордиливі Копці – символи чорної ідейної перемоги орденства та масонства над українством?!

  [​IMG]
  (Копець над Львовом)

  Усі десятки тисячоліть, після Ноєвого заселення Землі, рахмано-волхвівська система опікувалася духовною чистотою людства. Вона боролось проти усіх спроб темних ідеологій та чорної магії поневолювати та вбивати тих, хто жив у Праві, відав Праву, славив Праву.

  Це вона, рахмано-волхвівська система, протистояла єгипетській пітьмі та аккадству, скотскій кровожерливості та одинізму, як і усім їх чорним сумішам (масонству, орденству, єзуїтству), цим добровільним носіям аккадсько-халдейського кличу – око за око, зуб за зуб!

  [​IMG]
  (Міжусобна війна аккадських «богів»)

  Вказаний клич, або таліон ( Lex talionis — Вікіпедія ), через Тору, пізнішими юдейськими книжниками, переноситься у «Старий Заповіт», та з часом шириться Європою. Згодом цей клич стає головним у орденському та масонському середовищі, особливо у часи боротьби з православним світоглядом та українством.

  Тому не дивно, що Львів, у якому значна частина населення, у 16-20 ст., сповідувала юдаїзм, широко обростає символами масонства та орденства, які пов’язують його з темним окультизмом, аккадською магією та таліоном.

  Навіть нині, у період відродження України, ці масонські та орденські знаки, окремі львівяни, називають «оком бога» та «вдячним грунтом для розвитку» Львова.

  Але, питається, якого «бога»?
  Того, якого Рахмани називали нечистою силою?


  Символіка Львова: Око Господа чи Великого Архітектора? | Духовна велич Львова
  Слідами «Трьох білих Орлів»
  Масони (невеличка вибірка :))

  На фото - масонські знаки на фасадах будинків у Львові

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 29 вер 2016
 19. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Аякже, мої предки піднімали шлаубам, коли ті їхали в Україну на Мостиському переході.
   
  • Смішно Смішно x 2
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  З якого джерела воно перейшло в Старий Завіт? Які джерела маєте?


  Нікуди не переноситься. Закон "зуб за зуб", "око за око" проіснував дуже короткий час. Яка Європа? Не смішіть людей!
   
а де твій аватар? :)