Діабет

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем nadyabest, 23 тра 2010.

  1. Huru

    Huru Well-Known Member

    Є рослина Глабра, яка лікує діабет. Хто б міг в Україні лікувати з її допомогою, поняття не маю, можливо Джигме Гьямцо, але буває тут він рідко. Кому цікаво як його знайти, ГУГЛ допоможе
     
  2. Alter

    Alter Well-Known Member

    ми приймали :)
    я пару місяців тому наткнувся на статтю про мільгаму, і так зрадів спершу- ну така вже вона чудодійна та універсальна, ото думаю нові супертехнології :crazy:
    а виявилось що діабетикам ту мільгаму при щорічній профілактиці в капельницю дають, і то вже давно...так що це давно відомий засіб. Наскільки я розумію-альтернативи наразі нема, якщо прописали-значить треба. В двух словах він зменшує ризик розвитку ускладнень при діабеті.
     
  3. Filda

    Filda New Member

    Я знаю особисто - мене вилікував (до речі 1 тип), колола 40 епайдри і 30 лантусу, вже півроку живу як в казці, як до захворювання - а хворіла вісім років, вже навіть не думала, що вилікуюсь. І він традиційний лікар - працює в медінституті. Ось його номер 066 76 83 183
     
  4. Vidok

    Vidok Active Member

    Хто може порадити гарну лікарню в ближньому зарубіжжі? Польща, Чехія, Румунія тощо.
     
  5. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Хочи спитати: які потрібно сдавати аналізи на цукровий діабет?
     
  6. antique

    antique embarrassed

    Тест толерантності до глюкози(ТТГ). Треба, щоб ендокринолог написав скерування, він же "відчитає" результат.
     
  7. нталька

    нталька Well-Known Member

    Скажіть, будьласка, а чи хтось скористався тим телефоном, що дала Filda?
     
  8. Alter

    Alter Well-Known Member

    Шкодую що так пізно помітив
    Можна я перший буду? ;)

    ---------- Додано в 13:52 ---------- Попередній допис був написаний в 13:33 ----------

    Звіт
    Данило, як сам про себе каже - молодий лікар. Підтвердив що володіє методом лікування діабету 1-го типу
    Заперечив будь-який звязок методу з БАДами, гомеопатією а також танцями з бубном при повному місяці :)
    Про метод
    довідався небагато:
    - зявився 1989р.
    - Данило освоїв його у Москві рік тому
    - каже що він в "основному психосоматичний"
    - пропонує контакти людей, які вже позбулися залежності від інсуліну... о_О
    - розмова була коротка, були вжиті слова біоенергетика, гіпноз, режим дня, дієта, повне відновлення клітин пз
    - на моє питання чому метод незареєстрований і ніде про нього не чути, відповів що метод отримав премію Юнеско, а не чути бо монстри-корпорації...ну, далі знаєте :) (звернтаю увагу, цей аргумент особисто для мене достатньо вагомий)

    Враження від розмови:
    Людина
    1-цілком адекватна
    2-в темі
    3-гумор наявний

    Домовились зустрітися в новому році, на жаль я зараз в Києві, а він каже що в цьому році був тут вже 4 рази(зновтаки-шкода, що я відразу не помітив пост...)

    підсумую
    питання залишається відкритим, розмова відповіді на нього не дала(що вже є непоганим результатом)

    до речі-Данило здивувався звідки в мене його номер...


    ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ДО ВСІХ ХТО ЗУСТРІНЕТЬСЯ З ДАНИЛОМ ЩЕ В ЦЬОМУ РОЦІ -ПОДІЛІТЬСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ!!!

    P.S.
    я вже стикався з подібними випадками, на жаль всі обіцянки лікування при ближчому знайомстві виявлялись пшиком, тому досвід в мене є.
    я не покладаю особливих надій на цю зустріч, але обовязково з`ясую все до кінця
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Аналіз крові на цукор
    Аналіз крові на цукор з навантаженням
    Біохімічний аналіз крові
    Тест толерантності до глюкози
    Аналіз добової сечі на цукор
     
  10. Alter

    Alter Well-Known Member

    хочу докинути свої п`ять коп :)
    Якщо в Вас є вмотивована підозра(різке схуднення, сухість у роті-вживання великої кількості води, запах ацетону...)- то не треба відкладати похід до лікарні на аналізи на "коли час буде"! Для початку достатньо перевірити наскільки правильно працює в організмі механізм засвоєння глюкози. Для цього треба перевірити рівень глюкози в крові натще і через дві години після прийому їжі. Це так, в першому наближенні. За цей час підшлункова повинна виробити інсулін в потрібній кількості, а він повинен спрацювати-привести рівень глюкози до норми.
     
  11. Oleksandr Killa

    Oleksandr Killa New Member

    Продам Інсулін

    Не дорого. Всі вимоги зберігання інсуліну дотримані!

    Інсулін:
    -Актрапід (В наявності 5 упаковок по 5 картріджів,термін придатності до 06.19р.)
    -Протафан (В наявності 3 упаковки по 5 картріджів, термін придатності до 04.19р.)


    Детальніше за номером: +380957295895

    Продаю в зв`язку з переходом на інший вид інсуліну.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Поки що, щодо діабету вірніше вживати термін не "лікують", а "підліковують".
    Як на мене, то з часом дуже ймовірно, що почнуть застосовувати препарати, які витіснять інсулін і зможуть взагалі вилікувати ( не підлікувати ) це захворювання, маю версію, що побоюються фармацевтичні компанії втратити % прибутку, якщо перестануть купувати інсулін, аналогічно, побоюються нафтові магнати, як побільшає електромобілів і автомобілів із водяним двигуном, їх прибуток значно впаде.
     
а де твій аватар? :)