Депутати від Львівщини

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем MARTINI, 27 жов 2014.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ось таке ми понавибирали по мажоритарних округах

    Як вам ці люди, народ?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Не дуже
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    По-моєму, лише 116 округ може не встидатися свого вибору. Ну ще за Парасюком буде цікаво спостерігати. А два Дубневичі - це повний ппц
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    117 теж може не встидатися, бо не провів бізнесмена від Майдану Брезіцького чи тиху сапу будівельника Коця.

    Юринець порядна жінка, так, не надто активний депутат, але поганого нічого не зробила, голосує за проукраїнські закони справно і як людина порядна (бо відгуках спільних знайомих).

    Я голосувала за Супрун.
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    За які закони голосує нормальна баба? Вона ж ще не депутат :)

    з мобільного через tapatalk
     
  6. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Пшепрашам, голосувала :)

    ---------- Додано в 12:10 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

    А по твоєму таки Добродомов проходить (((((
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Де голосувала? Закони у нас тілько парламент голосує, а Юринець там ще не була

    з мобільного через tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Тьху, геть з тою політикою в голові бардак.

    Я мала на увазі її діяльність у облраді, що не надто активна, але щось та й робила :)
     
  9. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Я ідентичну інформацію чула про Подоляк. Ну не її оте відстоювання законів в ВР і все таке, вона людина культури а тут на тобі - "вибрали". та й до виборів і боротьби проти Фаріон вона відносилась дуже песимістично.
     
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Європа, ітіть. На всю країну дві жінки пройшли по мажоритарці, й обидві у Львові. Нормальні баби обидвоє, до речі. Ну так, як люди, маю на увазі. А які з них дупотатки будуть, то ше зовидимо.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Finya

    Finya enjoy the silence

    Я переглянула відео дебатів, перш ніж голосувати. Жах всі. 117й.
     
  12. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    що, лише дві?
    Хотіла на сайті ВР подивитись, але там інфа не обновлена, "бо нашо".
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Добродомов ще гірше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bambook

    Bambook Persona non grata

    саме так.
    Зате Львівщина стабільно постачає до ВР по дві білявки за одні вибори :) Як на мене, цьогорічні білявки явно симпатичніші (в усіх сенсах).
     
  15. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    слабка втіха враховуючи що два Дубневича теж пройшли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    у кого яка буде пропозиція , як їх ліквідувати, тому що вони давно у спілці з ригами, і грають на їхню руку?
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дубневичі завжди будуть у спілці з владою, хоч там (при владі) будуть чорти, хоть риги, хоть помаранчеві.
    Це бізнесмени - самі продажні депутати. Ще добре, що Лідку Котеляк прокотили.

    До речі, на цих виборах не балотувався Шкляр, тому Батенко (ще один бізнесмен) рванув з таким відривом
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    колись Т. Чорновол зібрала в селі збори і почала переконувати, що Дубневичі злодії. Народ довго слухав, а потім встав один дідо і каже:

    - аво ви, пані, ту нам файно говорите, а завтра заберетисі і поїдете гет до Києва, а Дубневич як не як, а машину шутеру привезе...

    - та як ви, діду, може продатися за машину шутеру??? Тре жити по-новому!!! Тре в селі створити спілку, щоб люди мали куди молоко здавати!!! Ось ви, діду, корову маєте?

    -маю, і корову маю і яливку маю.... і пацє....


    Ось такі вони... галичани...:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    галичани то це ті гунцвути
    , І деколи у мене закладається думка що вата на сході правильно зробила що з допомогою автоматів порозганяла по світу тих кровососів від себе , хоча тим самим зробила великий прицендент для країни. Но з другої сторони якщо би у них усе ішло мирним шляхом то можна уявити собі скільки додатково регіоналів би попало до ради і комуністи би пройшли.
     
  20. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    А що входить в їхні активи, види "бізнесу" і хто їхні основні "бюджетні" відкатчики?
    Колись вони так активно продавали залізниці повітря що могли скласти конкуренцію любому ригу, а тут читаю новини, а вони знову взялись за старе. нема ніц такого надійного як стара схема. Не в ту хату стріляли(
    Доречі, є багато шуму про залучення волонтерських організацій до контролю тендерів закупівель для армії, не знаю чи воно спрацює, але якщо так, то напевне така схема має бути у всіх міністерствах які витрачають бюджетні кошти.
    то треба пояснити кожному діду що такі люди при владі в нього вкрадуть 5...10 машин шутеру, а в його дітей і внуків ще більше.
     
а де твій аватар? :)