День Святого Валентина

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем genykn, 29 січ 2009.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нет. не понимаю я данного праздника.
    НО!
    поставил у ресепшена и на входе в столовую коробки с отверстиями. Рядом куча сердечек-открыток. 15 февраля подсчитаем кому больше всего сердечек адресуют и премию выпишем.
    Думаю (ой, виноват, как только напишу слово "думаю", то сразу свидомит появляется, который объясняет мне. что у меня всего одна извилина, и та от фуражки), нет не думаю. а считаю, что по 200 у.е. самым обожаемым мужику и девке премию выпишем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А яка ж робота..? :)
     
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Кому день св. Валентина.
    А кому просто вівторок :D
     
  4. Erving

    Erving New Member

    Навіть, якщо би, його не було, його треба було би вигадати. Душа радіє спостерігаючи за малюками, які зворушливо готуються легалізувати потаємні почуття, та дорослими, що поспішають, незважаючи на хуртовину та мороз, за квітами для коханої людини. КОХАННЯ ВРЯТУЄ СВІТ! А свято... святкувати треба кожен новий день, казати одне одному про своє кохання. Написати на дзеркалі приємні слова, або покласти в несподіване місто записку з компліментами, вивчити та розповісти невеличкий віршик про кохання, а то мабуть і написати самому, чи звернутися "до компу" (як каже моя онука), Є цікаві сайти. Мені подобається
    Радійте життю та повторюйте: "Все гарно, та буде ще краще!" ТАК ВОНО І БУДЕ! Любові Вам та натхнення.
     
    Останнє редагування модератором: 3 лют 2013
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Як багато слів( правильних, до речі) щоб лиш прорекламувати сайтик:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. soviet

    soviet Well-Known Member

    Якось тупо...... вже краще самому щось в слухавку проспівати)))) ефект думаю буде файніший, а так дійсно хороша реклама)))
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А ви впевнені, що на тому кінці дроту ваш спів сподобається?:mocking:
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму



    Звернула увагу, що наш темпераментний Полковник вийде з бані на Валентина. )
     
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Хоч якась радість:)))
    І як той день пережити...:shout:
     
  10. Kats

    Kats Романтик

    А я Валентина не буду справляти....
    Краще в пятницю піду в сауну)))) З дівками)))) І коньячком))))) І текілою)))) І лаймом))))
    А в суботу висплюсь)):crazy:
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..



    Сам-один з дівками? о_О
    Не боїссі?:crazy:
     
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    ТОП-10 найромантичніших місць України.

    10. Міст закоханих у Запоріжжі

    [​IMG]

    Є окрасою та найпопулярнішим місцем у Вознесенівському парку, що розташований майже на набережній Дніпра.




    9. Закохане серце в Одесі

    [​IMG]

    Ця арт-інсталяція у вигляді серця знаходиться на бульварі Жванецького, недалеко від "Тещиного мосту".

    8. Фонтан "Закохані зебри" на Пейзажній алеї в Києві

    [​IMG]

    Веселі скульптури, зокрема і фонтан із зебрами, "змусять" хоч раз посміхнутися кожного. Зазвичай, найбільше тут молоді – закоханих пар.

    7. Софіївський парк в Умані

    [​IMG]

    Це неймовірної краси місце ,адже парк створений як знак любові – польського магната Станіслава Потоцького до своєї дружини Софії.

    6. Парк кованих фігур та міст закоханих в Донецьку



    [​IMG]

    Парк відкрили у 2001 році неподалік Донбас Арени та міськвиконкому. Щороку тут проходить фестиваль ковалів, які дарують виготовлені фігури місту.

    5. Італійський дворик у Львові

    [​IMG]
    Хоч він знаходиться в самому центрі міста Лева – на площі Ринок, 6, "всередині" палацу Корняка – про нього знають далеко не всі. Кажуть, тут ніколи не буває безлюдно і постійно хтось цілується.

    4. Фонтан "Амур" на Алеї закоханих у Дніпропетровську

    [​IMG]

    Символічні алеї кохання є чи не в кожному українському місті, але у Дніпропетровську вона особлива.
    Тут є і лавиця Виснажливих очікувань, і алея Приємних зустрічей, і мідний "Рушник". Останній виблискує під самісінькими стрілами "Амура" – скульптури фонтану, який довершує композицію.

    3. Пам'ятник закоханим у Харкові

    [​IMG]

    Ініціативою його встановлення на площі Архітекторів виступили місцеві студенти. Серед них і було оголошено конкурс на кращу скульптуру.
    Перемогла робота Дмитра Іванченка. Невдовзі було вирішено оформити скульптуру фонтаном.

    2. Тунель Кохання на Рівненщині (смт. Клевань)

    [​IMG]

    Тунель має протяжність всього кілька кілометрів, але виглядає як справжнє диво природи.

    1. Острів закоханих посеред Тернопільського ставу

    [​IMG]

    Острів закоханих розташований серед Тернопільського ставу – великої штучної водойми, яке є майже одноліткою самого міста.
    Сам острів створили під час відновлення ставу після Другої Світової війни. Дістатись до нього можна спеціальним містком або на човні. Взимку, коли став, замерзає, – можна і пішки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  14. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Маленьких, середущих, великих та безіменних українок і україночок із Днем Закоханих вітає Патрік Зірко!!!

    [​IMG]
     
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    149732322_355923718748249_1085951670175203404_n.jpg
    ...і не лише один-два рази на рік))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    149790349_3689963071080896_7424032707443486382_n.jpg
    :mda:
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отаке... А мій чистить зараз картоплю, безвідмовно) Ще одне свято, хоч і чуже - не зайве))
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Эмпирические законы любви:
    1.Любить - это получать удовольствие от того, что делаешь для кого-то больше, чем тот заслуживает.
    2.Кто может любить -тот любит, кто не может-занимается сексом. Кто не может заниматься сексом -тот учит остальных любви и сексу.
    3.Любовь нечаянно нагрянет, когда ее все время ждешь.
    4. Расходы в любви всегда превышают доходы.
    5.Если любовь уходит, то всякая попытка исправить ситуацию только ухудшает ее.
    6. У красивой женщины больше шансов быть обманутой красиво.
    7 Мужчины хотят одного от разных женщин, а женщины - многого от одного.
    :)

    Всех любящих с ПРАЗДНИКОМ!
    [​IMG]
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У моєї дружини таке св"ято дуже часто)))
    Вже навіть не свято - перетворилося в будні;
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я її підтримую. Це добре. Є чоловіки, які не гірше жінки можуть вдома приготувати обід.
     
а де твій аватар? :)