День Святого Валентина

Тема у розділі 'Свята і вітання', створена користувачем genykn, 29 січ 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А до чого? Кожне свято до чогось прив'язане.
    В якого хороші корені, в якого гнилі... Треба знати, що святкуєш. ;)

    Ось одне пояснення щодо 8-го березня.
    А тут кілька різних. Кому що більше до душі. :)

    Свято Валентина теж пов'язують із поганським Римом та його богами. І Валентин там опинився випадково при святі. :)))
     
    Останнє редагування: 30 січ 2009
    • Подобається Подобається x 3
  2. Оля

    Оля Старожилка форуму

    І мені це свято подобається. :) І святкуємо ми його щороку. Але не зі застіллям, а просто так. Вітаємо одні одних, хто кого любить. Діти мене, я своїх батьків. Мій син свою дружину. Ні про Валентина ніякого, ні про інших закоханих не згадуємо. Просто маємо ще один в році привід сказати близьким людям:"Я тебе (Вас) люблю!" :) Що в тому поганого? І в тому, що комерція виграє з будь-якого свята, що поганого? Є комерція - будуть податки. Будуть податки - буде вищий рівень життя держави. Будуть ті, що заробляють на різних святах, тратити гроші на свої потреби. Дадуть і іншим людям дохід. Люди, ви щось зовсім неправильно мислите. :) Думаєте, що раз хтось на тому заробляє, то то тільки його, буржуя, достаток. :) Та не закопає він то в землю. Та піде то на користь для всіх. І до всього ж і свято приємне. Так що і переймати і не гріх. А різні Хеловіни не переймайте! Дурне то!
    А взагалі, хочеться, чи не хочеться, а йде посилена глобалізація. І ніхто від неї не втече. Але то розмова іншої гілки.
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Якраз це свято одне з небагатьох, яке має дуже твердий грунт під собою. Я маю на увазі особу св. Валентина. Це реальна, не міфічна, як деякі "святі", людина.
    Англієць. Присвятив все своє життя християнізації Ірландії. Чого і добився.
    То що закохані взяли його за свого "патрона" - що тут поганого?
    Якщо взяти будь-яке свято, то дуже легко знайти паганську основу. Чи хтось звертає увагу? Візьміть свято Чесного хреста... Коли до якогось мерця прикладали хрести. І ось він ожив (мрець а не хрест) і вирішили що це був саме хрест на якому був розпятий Ісус Христос.
    Хтось вірить в ту казочку? А свято свякують.
    Або "непорочне зачаття Марії, матері Ісуса Христа". Звідки це взято?
    Правда це все теми інших гілок...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Мені до вподоби, як святкується день Валентина у Німеччині :) Для них Валентин - це ще й покровитель божевільних. Тому психлікарні в цей день прикрашають яскравими стрічками, а в церквах проводять спеціальні богослужіння.
    Уявляєте, ідете в цей день по вулиці, бачите будинок в стрічках, кульках і сердечках - і точно знаєте, що це - божевільня! :)
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дурдом.......
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Cerxiy

    Cerxiy Member

    Народ, допоможіть знайти подарунок до Дня Св. Валентина, сувенір у формі троянди із скла! Можливо хтось в курсі де у Львові можна таке придбати. Кілька років тому бачив у Львові, та не помятаю де( Буду вельми вдячний! Щось на подобі такого...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Peri

    Peri Well-Known Member

    позапитувати на Вернісажі(хто має вироби зі скла),
    зайти в музей скла(навпроти музею-аптеки)
    ...це,поки,все,що пригадалося...:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Cerxiy

    Cerxiy Member


    на вернісажі дивився... нема, порадили один магазин, теж нема.
    музей скла, це де? можливо ще хтось в курсі де таке можна знайти?
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    На другому фото це не шкло, а пластик і в бутоні троянди - духи. Таке колись на базарчиках продавалось біля парфумів і сувенірів. Пошукайте в магазинах типу "Подарунки", може там, де квіти і вазонки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Cerxiy

    Cerxiy Member

    Таких магазинів з десяток обійшов) небуло... можливо погано шукав... от блін непомятаю де я її бачив((
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Всіх вітаю з Днем Святого Валентина!!!!! :) Любові Вам, пані та панове!!!! Я всіх вас люблю!!!:give_rose: :)


    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  12. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    • Подобається Подобається x 9
  13. deva

    deva Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 8
  14. sani

    sani Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  15. sigoris

    sigoris Well-Known Member

    ВІТАЮ ВСІХ ЗАКОХАНИХ. Я сьогодні святкую цей день на вернісажі в оточенні своїх картин. :give_rose:Замки додають романтики коханню...
    адже кожна особа хоче знайти свого принца або принцесу, які траиційно
    живуть в замках...:preved: у великих чи маленьких, це не має жодного значення.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    • Подобається Подобається x 6
  17. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    На світі жив святий один,
    Його всі звали – Валентин,
    Він віру й силу справжні мав
    І всіх закоханих вінчав.
    За це віддав своє життя,
    Але не канув в небуття –
    Бо з тих часів до наших днів
    Він боротьбу за щастя вів:
    Єднав закохані серця,
    Щоб поруч бились до кінця;
    Давав надію нам усім,
    Що приведе кохання в дім;
    Беріг стосунки та любов,
    Йому ми вдячні знов і знов!

    :give_rose::air_kiss::air_kiss::air_kiss::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Я може якась не така...але не святкую,свят,які святкують усі(стереотипово якось:)
    Коли нам добре з чоловіком,коли є гармонія (після н-років житія разом,то така рідкість скажу вам....) о!!!тоді це виключно наше свято а не великого гурту закоханих на планеті,і тим паче не відданість моді,Валентину і т.д. і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А я святкую не так, як усі - пішла на прогулянку в будівельний супермаркет :))) І купила собі молоток. Касирка сказала, що я класний подарунок для чоловіка на валентинки вибрала, а я гордо відповіла - це для мене! Вона мене не зрозуміла, правда, але мені і так добре :)
    А ще, коли по торговому центру ходила, і дивилась як хлопці скуповують лизаки-сердечка, то тішила себе думкою, що я вже навіть добру частину того лизака відгризла :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Свято наближається...

    Всі валентинки заготували?

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)