День Львова

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Мих, 5 тра 2007.

  1. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Львова

    Це з міркувань "політичної доцільності" гоняють день міста по всьому календарю (то "літак" впав, то, щоб "750 років" добре підготувати).
    "І знову - драстє!"
     
  2. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: День Львова

    та чув два роки тому, що однією з причин, чому перенесли День міста на травень, - бо в вересні постійно дощ падав на ті дні :)
    от і дощі переїхали на травень! :) :)
     
  3. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: День Львова

    Від нашої влади - все можна очікувати! ;) :rolleyes:
     
  4. Нуся

    Нуся New Member

    Відповідь: День Львова

    Про вишиванки. Тиждень тому їздили ми з чоловіком в Яремчі. Я взяла гроші на вишиванку, не конче розходилося за стару, могла бути і нова, але якась особлива, я взагалі хотіла "білянку" - білим вишито по білому полотні. Зайшли на яремчанський сувенірний базар, а там ціни від 900 грн. І бачать, що я не з далеких туристів, могли би спустити ціну, але де там! Повернулися до Львова, йду на вернісаж і прошу дуже - купила собі ту білянку за 280 грн. І чиста, і старою скринею не пахне. І там ще купа таких була, навіть цілих "зашитих" нитками чи бісером, все одно в межах пристійного, а не за такі гроші, як гуцули правлять.
    А в п'ятницю були на концерті гуцульської капели "Бай" в Пороховій вежі. З дитинства відпочиваю в горах, і тільки перший раз пощастило побачити у Львові (!) гуцулів, котрі так грають, співають і танцюють, що аж за душу бере. Шкода, що це вже рідкість, хіба на празниках у Верховині, Космачі, Шешорах щось таке можна побачити і почути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: День Львова

    ой і я таку дурість впорола аж соромно. Чоловік не любить дуже вишиванок, бо танцював колись народні танці. От для нього вишиванка то як генеральна репетиція в танцях :)
    а в Яремче йому сподобалася мережкою вишита сорочка. Я на тій радості купила. Теж підозрювала, що у Львові дешевше.


    Стосовно дня Львова...
    от про що забула сказати - біля порохової були показові виступи Бойового Гопака. Просто жах. Мясорубка якась, а не мистецтво :sad:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: День Львова

    Та ж гопак то бойове мистецтво! Себто мистецтво убивати. ;)
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: День Львова

    я думала, що то безконтактне мистецтво... а то... бої без правил...
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: День Львова

    ага, бойове... :)
    так само, як капуейро.... :D
     
  9. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А де саме Садовий живе, нiхто не в курсi?
     
  10. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    http://bit.ly/1jQGGM7
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)