Демодекс

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ZOOM, 6 бер 2008.

  1. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Значить в Росії ще гірша;) Поки жила у Львові таких проблем не було...
     
  2. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    Пробачте, щойно подивилася ваші координати...
     
  3. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Демодекс

    ЛЮДИ!!!А є лікарі на форумі,які трішечки розбираються в дерматології? Відгукнітся будь-ласка...
     
  4. marusiaka

    marusiaka цьотка-пігулка

    На мене цинкові Бади також діють трохи дивно. у мене спазми в животі починаються. приймала вітчизняні цинкові таблетки . от думаю можливо треба якість імпортні спробувать. Хто знає який цинк кращий? може комусь радив доктор?
     
  5. reginamay

    reginamay New Member

    Мені трохи допоміг косметолог. Відвідую його і зараз. Перші гарні результати були десь через 6 місяців. Самолікування не допомагало.
     
  6. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Ще треба погнати глисти...
     
  7. Markov

    Markov Member

    Я не дуже в це вірю, що через глисти можуть бути проблеми, але й може ви праві. Є програми для очищення тут https://ibio.com.ua/ , читаю про це. А ще мене дуже зацікавила інформація щодо очищення води коралами. Можливо варто спробувати?
     
  8. Marila

    Marila Member

    Глисти часто від домашніх тварин чіпляються(
     
  9. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Так це взагалі причина номер один! Тому якщо в домі є тварини, їм в першу чергу потрібно глисти проганяти. Причому це потрібно робити частіше, аніж людям. Я своїй собаці Каніверм https://www.zooapteka.kiev.ua/ua/bioveta-caniverm-tabletki-ot-glistov купую для таких цілей. А собі та дітям беру ворміл.
     
  10. radiolviv

    radiolviv https://radiowave.com.ua/

    Це справді неприємна ситуація, і я співчуваю вам з цього приводу. Демодекс (підшкірний кліщик) може бути досить проблематичним і потребує комплексного лікування.

    Якщо вам поставили діагноз демодекозу, ось деякі загальні рекомендації щодо лікування:

    1. Антипаразитарні засоби: Лікар може призначити місцеві або системні антипаразитарні препарати для боротьби з демодексом. Це можуть бути спеціальні креми, гелі або таблетки, які мають на меті знищення кліщиків.

    2. Місцеве лікування: Застосування антибактеріальних або протизапальних засобів для зменшення запалення і покращення стану шкіри.

    3. Гігієна шкіри: Важливо дотримуватися правил гігієни шкіри, уникаючи використання агресивних косметичних засобів, які можуть загострити стан.

    4. Збалансоване харчування і здоровий спосіб життя: Правильне харчування, зменшення стресу і здоровий спосіб життя можуть позитивно впливати на імунну систему і загалом на стан шкіри.
    Якщо ви ще не консультувалися з дерматологом щодо лікування, рекомендую зробити це якнайшвидше. Вони зможуть надати вам індивідуалізовані поради та рецепти лікування, враховуючи ваші особливості і ступінь поширення демодекозу.

    Щодо досвіду інших людей, можливо, хтось із форумчан поділиться своїми досвідами щодо лікування демодекозу. Тримайтеся і сподіваюся, що ви знайдете ефективний спосіб вирішення цієї проблеми.
     
  11. Oliviia

    Oliviia миється в бані

    Я так розумію, що ця зараза з'являється, коли імунітет слабкий. Треба підходити для лікування комплексно, багато тут препаратів із натуральним складом можна знайти. Тому раджу серйозно віднестися до свого здоров'я та розпочати лікування якнайшвидше.
     
а де твій аватар? :)