Деякі думки стосовно вулиці Вітовського

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 4 гру 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  [​IMG]
  Вулиця Вітовського дуже важлива в транспортному плані, адже через неї проходить багато трамвайних та автобусних маршрутів та чималих потік приватного транспорту. Зараз трамвайні колії прокладені по центру вулиці і решта транспорту обганяють трамвай, протискаючись у проміжок між ним та тротуаром. Дехто, не відчуваючи габаритів своєї машини, боїться цього маневру та повзе за трамваєм, змушуючи нервуватися більш нетерплячих водіїв позаду. До того ж трамвайні зупинки біля Парку культури є доволі небезпечними, адже пасажири виходять під колеса легковиків. Трапляється, що водії через неуважність чи інші причини не зупиняються та проскакують повз вагон, що стоїть навпроти зупинки з відчиненими дверима. Деколи це призводило до сумних наслідків.

  Останнім часом регулярно іжджу по Вітовського трамваєм у годину-пік і під час стояння в корках чи добирання пішки через чергову аварію на коліях в мене виникли деякі думки стосовно реорганізації руху на ній, які зараз спробую викласти.
  Ось вид згори. Червоним кольором показано трамвайну лінію (в обидва боки), зеленим - рух приватного транспорту в бік до центру, блакитним - автомобільний рух від центру.
  [​IMG]

  Якщо поглянути на переріз вулиці у точці 1, то вона тут, на мою думку, могла б виглядати так. Основна ідея - це створення зі сторони будівлі СБУ виділеної смуги для трамваїв (можна пустити сюди також і автобуси, якщо вони будуть себе добре поводити) та машин екстренних служб. Приватний транспорт їде окремо. Між деревами ліворуч можна також облаштувати паркувальні місця.
  [​IMG]

  У точці 2 біля Парку культури маємо приємний відкритий простір, який можна використати для того, щоб трохи розвести потоки приватного та громадського транспорту та у проміжку між ними облаштувати зручну зупинку, щоби пасажири не вистрибували з трамвая під колеса машин, як це є зараз.
  [​IMG]

  У точці 3 вулиця дещо звужується, тому потік приватного транспорту в сторону центру скоріш за все доведеться пустити через вул. Зарицьких, зробивши її односторонньою. Можливо я помиляюся, але мені видається, що таке рішення дозволило б підняти ефективність громадського транспорту та зменшити втрати часу у корках, тягнучках та через ДТП на коліях. Як гадаєте?
  [​IMG]

  І на додачу до цього було б непогано облаштувати поворот трамваю з вул. Сахарова на Нечуя-Левицького, що дозволило б створити трамвайний маршрут з вул. Кн. Ольги до ж/д залізничного вокзалу.
  [​IMG]

  Дивіться також:

  Заміксуй свою вулицю
  [​IMG]

  Оригінал публікації...
   
а де твій аватар? :)