де зустріти Новий Рік?

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Corbie, 24 лис 2006.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну ви ж там не на Говерлі жити будете, наймаєте ж житло?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    То якось цитуйте того, до кого питаєтесі, ато якось непойнятно...

    Ая - наймаємо. 30 грн за добу. Але, то, як я вповідав - спартанські умови : в кімнаті нари, п"єц на дрова, стіл і буфет. Нє. ше шнурки натягнуті, аби карпетки сушити))) І світло в ліпшім разі 2 години ввечері, як генератора вмикнуть (якшо він робе))).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То аж забагато всього на 30 гривень, а добираєтесь чим, поїздом?
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я в травні дзвонив на "Заросляк" питався ціни, в них совкові номери на добу по 500 грн., взагалі очманіли.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Я ж писав. В їдного з нас антанабіль - ним і їдемо. антанабіль на газу - виходить досить економно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Ми з другого боку Говерли...
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ми колись зупинялись в готелі, десь за км. від кпп, забув як називається, то номер був 200 грн. Але готель на той час був пустий, то за 200 грн він весь бів наш, з каміном, дровами, персонал десь в 12 ранку розїхався по домах а ми творили шо хтіли....
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Колись брав у похід медичний спирт - грітися. Нормальна тема. Хоч точно знаєш шо п'єш. Шукав його довго, не всюди можна купити і не по багато.
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Перепрошую - здурив... Цього року вже 55. Як завтра зберу фотки зі всіх апаратів і буду мати час і натхнення - то напишу звіт)))
     
  10. Illias

    Illias New Member

    а зараз куди радете поїхати?
     
а де твій аватар? :)