Де зупинитися у Львові

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем tourist, 3 тра 2011.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Я коли запізнювався на пари то я з Любінської на Пекарську за півгодини заходив
     
  2. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Супер!!Ціна дуже навіть адекватна.Я в принципі сама львівська,але друзі з іншого міста попросили допомогти знайти житло на свята.А я тим ніколи не цікавилась,тому і не знала)Дякую вам)
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Позавчора день були у Львові, проїздом. Ночували одну ніч.
    І як завжди одне і теж: як було б добре, якби нікуди не їхати! Люблю це місто.
    Напевне, я є бандерівка)

    В Карпатах познайомились з сябрами, що приїхали покататись в Буковель вперше. Вперше бачили і Львів. Дуже їм сподобалось - як місто, так і люди. Кажуть, а нам казали - тут бандерівці)
    Я їм відповіла: зараз уся Україна бандерівці, так і передайте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Підкажіть, будь ласка, чи реально знайти у Львові більш-менш бюджетну квартиру (максимум 550 грн. за добу) на травневі свята? Вчора обдзвонила пів міста і, якщо чесно, лишилась шокована цінами - не очікувала, що аж настільки "кусатимуться" :crazy:
     
    Останнє редагування: 1 кві 2015
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Конкретніше, кіко людей з якого по яке число проживання. Попитаю по знайомих
     
  6. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    1 особа, з 01.05 по 04.05 (3 доби)
    Дякую :)
     
    Останнє редагування: 1 кві 2015
  7. Serafima

    Serafima New Member

    Доброго дня усім! Шукаю 1 кімнатну квартиру на місяць. Можливо знайти такий варіант за адекваьною ціною?( Маю на увазі ціну , як на довготривалий термін).
    Хочу приїхати 20 квітня. Дякую.
     
  8. ruffian

    ruffian New Member

    Хочу приїхати на вихідні 3.10 - 4.10 в ваше прекрасне місто.
    Шукаю квартиру на 1 добу(ніч). Бажано в центрі міста. До 300грн.
    Хочу погуляти зі своєю дівчиною містом. Відвідати самі цікаві місця. Які варто відвідати в 1 чергу? Буду дуже вдячний.
     
  9. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    от цікаво чи ви найшли за такі гроші житло до 300 гр.?
     
  10. Рекомендую відвідати цей готель: невеликі ціни, добрий сервіс: PANORAMA
     
а де твій аватар? :)