Де знайти вантажні духи і чим вони відрізняються від сучасних?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем ArinaanirA, 13 лип 2019.

  1. ArinaanirA

    ArinaanirA Member

    Чула, дві подруги в транспорті косметику обговорювали і одна розповідала, що купила собі духи мало не столітньої давності. Хтось купував старі духи, як враження, що в них особливого?
     
  2. kirillkraft

    kirillkraft Member

    Не знаю, що особливого, але те, що у подруг і колег не буде аналогічних - це факт. Купував вантажні духи тільки раз - Givenchy III з 70-х на Віоліті, дружина на День народження замовляла, їй сподобалися, мені ніби теж нічого так. Але не думаю що із сучасних не можна підібрати щось схоже
     
  3. ajajaName

    ajajaName Member

    Вінтажні, може? Вантажні то я і б спробувала :rock:
     
  4. kirillkraft

    kirillkraft Member

    Ага, вінтажні :))) Хоча було б цікаво :)))
     
  5. KateIvanova

    KateIvanova New Member

    у мене з дитинства шось не дуже добра асоціація зі старовинними духами... мені вони не добре пахнуть ((( може є інші... не знаю...
     
  6. maHnat

    maHnat Active Member

    Вантажні духи беруться тільки у вантажників. Дух вантажника - то вельми нестійка і водночас дорога субстанція. Маю одного духа, вже звик до нього, бо помічний дуже - особливо добре спину лікує, коли надірвав, тягаючи вантажі. А так - масажі спини й плечей робе, надихає перед важкими роботами, підбадьорює, радить, якщо треба щось.
    Можу, звичайно, продати Вам. Але ж то як від серця відірву, тому дорого буде.
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)