Відповідь: Де зараз знаходиться Ісус Христос? Розкрийте Біблію і почитайте уважно Новий Завіт а особливо Святе Євангіля Додано через 1 годину 41 хвилину А небаса де і знаходиться Ісус Христос!!!!!!!!!!
Христос на небі. І зараз він виконує служіння Первосвященника в Небесній Скінії. Отож, святі брати, учасники небесного покликання, уважайте на Апостола й Первосвященика нашого ісповідання, Ісуса, 2 що вірний Тому, Хто настановив Його, як був і Мойсей у всім домі Його,(Євр 3/1) 14 Отож, мавши великого Первосвященика, що небо перейшов, Ісуса, Сина Божого, тримаймося ісповідання нашого!(Євр 4/14) 1 Головна ж річ у тому, про що я говорю: маємо Первосвященика, що засів на небесах, по правиці престолу величности, 2 що Він Священнослужитель святині й правдивої скинії, що її збудував був Господь, а не людина.(Євр 8/1)
О! Якраз 2 чи 3 дні тому до мене підійшли свідки з питанням, що зараз робить Христос. Трохи розгубилась від несподіваного запитання, але зібралась з думками і теж так відповіла. Запропонували свій журнал на цю тему, але відмовилась, посилаючись на те, що я іншої віри.
Хочу добавити до цього... Якщо уважно читати, як відбувалося служіння в земній скинія, що була праобразом Небесної, тоді стає очевидним перебування, тобто місцезнахолження, нашого Первосвященника Ісуса Христа та його теперішнє служіння. Що ви розумієте під дверима благодаті, чому стане пізно каятись коли вони закриються? час благодаті, це коли Христос перебуває в Святеє Святих. Коли ж він війде з цього відділення храму, то вже шансу змінити свою вічну участь не буде: "Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!" ( Откр 22:11) Поки Первосвященник знаходиться в Святеє Святих, де здійснюється заступницька жертва, в людей, які знаходились в Скинії був шанс покаятись та отримати прощення. Вони з трепетом чекали, чи залишиться Первосвященник живим, чи буде прийнятою ця жертва. Після того як Первосвященник виходив з Святого Святеє ті гріхи перекладались на козла Азазеля, який символізував сатану. таким чином служіння в земній скинії показувало весь процес вирішення проблеми гріха на Землі.
Я теж беру почитати, хоча в дечому не згідна с Свідками. ---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:57 ---------- Поки що в нас є час благодаті. Але в Біблії написано-Хто думає що стоїть, той дивись щоб не впасти. Часу залишилось не так багато. Ніхто не знає що буде завтра. Павло писав щоб ми були уважні, бо дні лукаві.
Книга Левит дає нам розуміння того, що здійснюється зараз на небі. Навіть в книзі Об2явлення Христос предстає нам В одязі подір-це одежа Первосвященика. Даю російський варіант перекладу, бо в Огієнка трохи інший переклад. 13 и, посреди семи светильников, подобного Сыну Человеческому, облеченного в подир и по персям опоясанного золотым поясом: (Об 1/13)
ВІдомо, що Христос зараз на небі виконує обовязки Первосвященника. Що ви думаєте про Небесний Храм. Чи має він 2 відділення , як в земному храмі? Що значить символіка земного храму-менора, столи з хлібом?
Ні. то не небо. Там над хмарками Гагарін пролітав. Після того він по секрету поділився з Васильком що там Бога не бачив. Але чи то через ту або іншу причину сталося непоправне. Гагарін розбився на літаку а Василько з печі впав на голову.
Це там, де зараз нас нема. Небо, я думаю, це поняття образне. В той час , як писалася Біблія, для тих людей, все що було вище землі-було небо. Я представляю небо-це космос. Може я і помиляюся. Але мене цікавить питання Храму. Чи є там так само 2 відділення?
На всіх церковних малюнках зображено як Христос "возноситься" - тобто піднімається у небо.. якби це був перехід у паралельний світ отак одразу, то написано було б "переходить" чи "щезає".. а так - возноситься.. тобто, і справді - в Космос чи що... Можливо, людям, навіть вибраним, не потрібно було бачити ЯК саме він переходить у той світ що зветься Небом, де є Отець біля якого він сидить і т.і. Але те що возносилося тіло до якого можна було доторкнутися - це факт. Не дух, але нове тіло - матеріальне але водночас.. цікаво, а Христос після воскресіння преломляв хліб з учнями?.. по-моєму, вже ні. Згадується тільки що він являвся у різних місцях - і все. Тобто, у воскреслого тіла була форма, густа матерія (не повітря)- але це вже було не фізіологічне тіло, а оболонка.. напевне. Бо якщо фізіологічне.. то справді, куди поділася матерія при переході "на Небо"? якщо "Небо" - це ніде, це не в цьому, матеріальному світі, а - в іншому вимірі.. невже там людині потрібно їсти і пити.. навряд чи.
Та в другому відділені мій сусід "сидів" Шутю. Пластік, а як ви гадаєте, яке значення має(мала) та "штука", що ділить храм на двоє? ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:32 ---------- Василько, космос має більше значення ніж зірки та планети, він означає лад, порядок (тобто все діється за певними правилами, законами) а звідки ці закони взялися для Тебе нехай буде великою загадкою.