Де у Львові..? Чим доїхати..? Скільки коштує? (Підкажіть туристові)

Тема у розділі 'Львів туристичний', створена користувачем Georg, 24 лис 2006.

  1. Georg

    Georg New Member

    Добрий день.
    Підкажіть будь ласка, в якому готелі Львова можна зупинитися на день-два недорого.
    Бажано телефони, якщо хто знає.
     
  2. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Готелі Львова

    У місті готелі дорогі! Тому раджу шукати в околицях міста.

    інформацію можна знайти тут http://relax.lvivport.com/category/4/10 і відгуки теж :)
     
  3. Олена

    Олена New Member

    Готелі Львова

    Шановні друзі, потрібна ваша порада. Вирішила на день народження чоловіка зробити сюрприз та організувати поїздку до Львову (ми з Києва).Оскільки жодного разу там не була, виникло питання з бронюванням готелю. Хочу затишний романтичний номер, розраховую на суму до 1000 грн. Дивилась в Інтернеті номери в готелях Дністер, Опера Еней,Замок Лева, Віденьскі кімнати, але сподобались тільки люкси, які коштують близько 300$. Не змогла подивитись номери готелів Кактус та Гранд, але начебто коментарі позитивні. Отже, підкажіть хто знає які номери в цих готелях чи можливо інші варіанти. І друге питання: я зрозуміла, що по центру міста можна погуляти самим, а яким чином потрапити на екскурсію наприклад в Олеській замок чи в якийсь музей, але з гідом. Зазделегідь вдячна за будь-яку інформацію.
     
  4. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: Готелі Львова

    www.myrelax.com.ua/category/4/10.
    Тут можна дещо знайти. А от нарахунок Олеського замку, то там дуже гарно. До екскурсійної групи можна прииєднатися прямо на місці. Вхід до музею, здається, 5 грн.Добиратися можна від Львова на маршрутках. Зясую на яких - напишу.
     
  5. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: Готелі Львова

    Маршрутка на Броди, відправляється з АС-2 (вул. Липинського)
     
  6. Zigfrid

    Zigfrid Well-Known Member

    Відповідь: Готелі Львова

    Вопрос теперь в другом, если что-нибудь такое особенное, что можно посмотреть. Я был во Львове где-то лет 10 тому назад, еще учился в 11 классе. Основные места, так сказать, посмотрел:Соборы,Костелы,Арсенал, Шевченковски гай. Помню Оперный театр произвел впечатление, слушал Тоску, море эмоций.С тех пор побывал во многих странах и поймал себя на мысли что в Украине то толком не был нигде. Посмотрел экскурсии на том же сайте, почему-то не впечатлило. Обычно когда путешествуешь отмечаешь в каждом городе, стране что-то примечательное, что нигде больше не найдешь. Ну например, если Оперный театр - то Львов одназначно, Мариинский мне понравился меньше. Самая красивая площадь - Grand Place ,в Брюсселе. Лучший музей - Эрмитаж, Лувр несколько проигрывает. Замок -так это Neuschwanstein, в Фюссене, Германия. Ну и так далее. Самое чистое море - Мальта, самая лучшая развлекательная программа - Турция, Скопление христианских ценностей - Иерусалим.
    Если что-то такое что я могу еще включить в список "примечательных особенностей" во Львове? Да и еще экскурсии на русском проводят?
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Готелі Львова

    найдешевший — "власта", дві зірки....
    порівняння ціна\якість — найгірший "гетьман"...
    взагалі вартості його не розумію...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Мрію про Львів!!!!

    Привіт! Мене звуть Ліля. Я з Харкова. Цього літа хочу поїхати до Львова, мрію побачи хоча б один замок. Заздрю білою заздрістю тим, хто живе поруч з такою красою. Та сам Львів нагадує поєднання європейської сучасності та стародавньої величі (судячи з проглянутих мною тисяч фото).
    Хочу мати хоча б деяку інформацію про варість житла (добова оранда кімнати), екскурсій і т.і.
    Буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    У львів треба їхати шановна слобожанко, а краще у Львові вчитися, там можна такого ся навчити шо потім усе життє перевчатися будете, сам прошоу ту клясую.
     
  10. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    :)
    в самому львові замків немає....
    але біля нього — повно....
     
  11. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Але їхати самій не варто, треба з компанією, бо шоби, не були як ті, самотні замки під ЛЕМБЕРГОМ.
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    пані Лілю, думаю, що кращого туру за цей Ви не побачите

    Туристично-мистецький фестиваль «Підкамінь»
    20 – 22 липня
    Екскурсійний маршрут
    «Залиши час на себе…»
    Львів – Броди – Підкамінь – Почаїв – Золота Підкова – Львів
    6 днів


    http://discoverukraine.lviv.ua/ua/exclusive_e1.aspx
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Ольго за ці гроші харківчанка хату під Львовом купити можна, забагатто.
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    та, я ціну лише тепер побачила... але суть така, Львів – Броди – Підкамінь – Почаїв – Золота Підкова – Львів - найцікавіший маршрут для тих хто вперше у Львові!

    Зберіть компанію, знайдіть собі мінібус і по цьому маршруту вперед!!!

    Може ще хтось з форумчан приєднається до Вас ;)
     
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    З форумчанами про зустріч годі думати, такі як штірліци зашифровані. Хоча може колись треба буде звернутись, не відмовити Львів"яни?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Так, знаю! Тисячі фото переглянула в ін....еті. Сподіваюсь, там скоро будуть і мої
     
  17. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Відпустка у серпні
     
  18. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Нє,ну правда,шо ми живем поруч з такою красою і ми тим горді!Але попри буденні справи не всі пам"ятають про це.А варто лише підняти голову йдучи вулицею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Ага, підняти голову і побачити ,як на тебе падає балкон
    :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Мрію про Львів!!!!

    Ох,але ж ти неромантична людина!Думай про красу,художник!:crazy: :p
     
а де твій аватар? :)