Де просидіти до ранку?

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Андрей Карпин, 9 кві 2013.

  1. Доброго ранку. В мене таке запитання. Я сам із Запоріжжя, меня треба о 5 ранку бути на Стрийському вокзалі, а приїзжаю до Львова в обід попереднього дня. Підскажіть якісь заклади що працюють всю ніч, щоб можна було посидіти і відпочити.
    І ще підскажіть як зранку доїхати до вокзалу, я колись пам'ятаю їхав на тролейбусі, але не впевнений що він буду ходити о 4 ранку.
    Дякую.
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    • Подобається Подобається x 2
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Заклади у Львові чи у Стрию? Чи то мали на увазі автовокзал на вул. Стрийській?
    На всяк випадок гугля, ще, і цей буде в 10 хв пішкарусом від автовокзалу на Стрийській
    О 4 ранку тільки пішки або таксі
     
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    На вокзалі і посидіть. Він цілу ніч працює. Там і відпочинете. А Стрийський вокзал то ви мали на увазі автовокзал на Стрийській?




    О 4-й ранку, думаю зможете добиратися тільки таксі. Раніше не ходять ні маршрутки, ні тролейбуси, чи трамваї. Та і нема нічого прямого до вокзалу, ні тролейбуса, ні трамвая. . Треба їхати двома видами транспорту: спочатку тролейбусом до центру, а тоді трамваєм до вокзалу. Якщо зі Стрийської. А якщо з Головного залізничного вокзалу до автовокзалу на Стрийській, то навпаки.
    А так цілий день курсують в обидва боки маршрутки.
     
    Останнє редагування: 9 кві 2013
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Є пряма маршрутівка, має нумер 10, курсує за маршрутом зал. вокзал- ТЦ Кінгкрос(лашан) через Наукову, Виговського, Городоцьку.
     
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Я мала на увазі, що в 4-й годині ранку нема нічого крім таксі. Бо він про тролейбус говорив, що колись ним добирався.:) Неправильно висловилася. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Маршрутка тільки від 6-6.30 і найдалі до 23 год. Потім тілько таксувкою.
     
  8. Forpost

    Forpost Стоїк

    [​IMG] http://www.kingcross.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=55&lang=uk і не тре таксі зрання там йти хвилин 20-ть до автовокзалу
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    До Автовокзалу тільки на таксі. Шукати таксистів в центрі серед ночі не варто, накрутять ціну, краще викликати. Я б радив комфорт-таксі. З центру до автовокзалу ~30-40 грн. Про заклади не можу сказати. В крайньому разі можна полазити по центру, там все доволі компактно, кафешки на кожному кроці, і знайти що працює всю ніч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Так, я мав на увазі автовокзал на вул. Стрийська, 109
     
  11. Novyzna

    Novyzna Active Member

    можна в Комуні посидіти, там наніч якийсь, здається, дешевший тариф.
    а якщо про цілодобові заклади харчування - то Криївка, Кумпель. Вчора ми в цілодобовому music lab сиділи
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. shelev

    shelev Well-Known Member

    Або на вокзалі перечекайте скільки Вам потрібно.
    Так на вокзалі можна купити якусь їжу і вай-фай є, якщо потрібно.
     
  13. Це ви про залізничний вокзал чи автобусний на Стрийській?
     
  14. Найкраще місце, щоб посидіти і відпочити приїжджому це Комуна.
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Зараз найкраще місце - це барикади навколо військових частин.
    І нагодують, і обігріють, і користь від вас буде.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    поки літо і тепло ще, то найкраще і найбезпечніше місце пересидіти де небудь в кущах
     
  17. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Поделююсь опытом, как мы с женой провели ночь во Львове в начале августа. Вообще то мы ехали в Закарпатье, электричка на Мукачево в пол восьмого утра, заранее о ночлеге я не побеспокоился и когда выяснилось что готели забиты, снять комнату стоит 300 грн мы решили что за эти деньги мы гульнем в ресторане. Нашли , сели на летней площадке, нам дали пледы, мы просидели (повая и закусывая) до 3 часов и уехали на вокзал. Там просидели в зале ожидания (5 грн в час) в потом еще поспали на лавке на перроне
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Романтика!:))):good:
     
  19. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    В прекрасном многоликом Львове ночи нужно проводить с любимой, которая в первый раз видит его великолепие. Тут и секс слаще, и тихий "Океан Эльзы" пьянит.
    А незашторенные окна на Оперу и проспект Свободы из дома 22?
     
  20. Knyagevich

    Knyagevich Member

    У кав'ярні на проти Ратуші)
     
а де твій аватар? :)