Де найкраще купити побутову техніку?

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Wild gucul, 23 лип 2008.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    hotline.ua + зворотній платіж від Нової почти ( наложенний платіж - як буде по українські ? )
     
  2. LalaN

    LalaN миється в бані

    воно так автомативно робиться, і не потрібно ні в чому звинувачвати
     
  3. Dumzday

    Dumzday Member

    Сам працював в Ельдорадо, пропоную купувати там. Ціни у всіх найбільших мережах зараз однакові, а от рівень сервіса різний. Особисто чув багато поганих відгуків про Фокстрот, наприклад.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Нема грошей :pardon:
     
  5. Dumzday

    Dumzday Member

    Саме через це там і видають товари в розстрочку :)
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я не настільки багатий щоб ше додаткових паразитів годувати ...
    Пам'ятаю років 10 тому взяв кольєга телефон в кредит за 700 грн. і втік до Польщі, кредита мамі заставив, то через пару місяців треба було ше заплатити 500 грн. а такий телефон вже 450 коштував :)))
     
  7. StasD

    StasD миється в бані

    • спам
    Придбав перед Новим Роком пральну машину тут видалено посилання, цілком задоволений, замовлення приїхало дуже швидко, сама машина якісна і працює на славу.
     
    Останнє редагування модератором: 22 тра 2016
    Reason for edit: видалено посилання
  8. manur

    manur Well-Known Member

    5 машинок придбали?
     
    • Смішно Смішно x 3
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    какчєство в основному китайське..
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та і всі пральні.
     
  11. Begemot

    Begemot New Member

    Погоджуюся з @SovaBa. Мав в цьому місяці приблизно такий самий досвід. Дав завдаток через тиждень привезли газову плиту, але не ту що замовляв модель переплутали. Потім везли два тижні, а функцій зазначених в описі там не було. Шахраями б я їх не назвав, але робота з клієнтом в них побудована за принципом шарашкіної кантори це точно. Не серйозна фірма. Замовляти в них більше не буду. Відповідно нікому б і не рекомендував.
     
  12. Dacca

    Dacca New Member

    Купила мамі аерогриль redmond . Після покупки двічі ламався вентилятор, але в техпідтримці, правда, все виправили. Не знаю, це модель мені така трапилась, чи взагалі всі redmond-и такі, але, мабуть, буду далі обирати іншу марку.
     
  13. Julia Lonly

    Julia Lonly Member

    Як на мене, Фокстрот нічим не відрізняється від інших магазинів такого типу. Хоча мінусом є те, що вони іноді присилають повідомлення про якусь акцію, а на ділі її немає
     
  14. В більшості магазинів націнки є надто високі. Наприклад, гіпермаркет повинен оплатити оренду приміщення+зп робітникам+транспортування+ багато чого іншого. Все це накладається на ціну товару, який куплятимете Ви. Набагато дешевше можна шукати в інтернет-магазинах, так як багато витрат, які мають офіційні магазини, вони не несуть. Звичайно, недоліком є те, що не можна "пощупати" товар перед покупкою, проте, іноді це є неважливо
     
  15. Vasyles

    Vasyles New Member

    Я у Львові, терміново потрібно купити пралку, підкажіть пліз надійні магазини?
     
  16. Vasyles

    Vasyles New Member

    -Де цей магазин територіально знаходиться?
     
  17. nazarchik

    nazarchik миється в бані

    Remoo, очень радует , что сейчас наступили такие времена, когда с помощью Интернета можно заказать буквально любую технику. Сейчас зима и многие приобретают какие либо источники тепла, к примеру кварцевый обогреватель, отлично подходит для дачного помещения. Думаю, что даже такие обогреватели можно найти и заказать, хоть некоторые принципиально этого не делают боясь брака.
     
  18. nazarchik

    nazarchik миється в бані

    Trubamaster, А если говорить про такие вещи как аппарат для опрессовки труб, то безусловно тут только покупка в магазине или же в каком либо строительном маркете. Так что тут смотря с какой стороны смотреть вообще.
     
  19. Fiksuk

    Fiksuk миється в бані

    З останнього, що я купляла то праску, бо моя перестала гріти. Точно не пам'ятаю, здається або в Комфі або в Ельдорадо. Хотіла купити ще воду для праски, бо коли беру звичайну з крана, то потім дуже багато накипу на прасці, але ціна за 1л була здається 60-70 грн. Я купила 10л на systopt.com.ua/voda-dystylovana/ в 3 рази дешевше, при цьому це одна й та сама "спеціальна рідина", тільки ціна суттєво відрізняється.
     
  20. Evatiana

    Evatiana миється в бані

    До купівлі побутової техніки відношусь вкрай відповідально! Спочатку визначаюсь з виробником і конкретною моделлю, - вже потім моніторю цінову політику продавців. Вибрати пральну машину мені допомогла стаття http://www.ispovednik.ru/poleznoe/kakie-byvajut-stiralnye-mashiny.html, відразу вдалося розставити пріорітети. А купую найчастіше в інтернет-магазинах.
     
    Останнє редагування: 7 вер 2018
а де твій аватар? :)