Де можна спробувати гарного Львівського пива?

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Pand@, 26 сер 2008.

  1. sl4m

    sl4m Well-Known Member

    у нас в симфере открыли ларек с бердичевским живым пивом
    :good:
    остальное (львовское черниговское рогань и тд, которое у нас разливают неподалеку ) - полная моча по сравнению с ним
    по 5 грн за 0.5
    срок годности - около 20 дней
    было до этого еще украинское пиво с волынской области - тоже хорошее, но не настолько )

    у вас такого нет?.. ближе тем более
    может дешевле будет стоить
     
  2. SPB

    SPB Well-Known Member

    Рівненське пиво пару тижднів було в мому барвінку (на Дунайській, хто знає), на рахунок Опілля то воно є в продажі в Рукавичці, на Луганській, там його 2 сорти Корифей(зелена етикетка) і ще якесь(синя етикетка) я б радив Корифей, доречі ціна що одного, що іншого в межах 3 грн :)
     
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    В нашому "Арсені" на Чорновола тепер є розливне живе пиво "Lemberg"...22 грн за літру...мені дуже подобається
     
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    а хто робить той Лємберг?
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Берегівський завод
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    а, згадала, ми його в Берегово пили мабуть, от тільки не пригадую вражень. тре спробувати, дякую!
     
  7. Summer

    Summer Well-Known Member

    ми теж купували, але багато його не вип'єш, живе ж...але смачне ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Порадьте, куди сходити з товаришем на пиво десь у центрі?
    В студентські роки сам би міг бути "гідом" по таких місцях в центрі, але тепер, мушу питати поради...з тою роботою "світу божого не видно":sad:
    В двох словах: приїжджає давній знайомий, який живе у Москві. Минулого разу як він був обходили весь центр - нічого путнього не знайшли. Зайшли в якусь кнайпу майже на розі пл. Ринок (там де хлібний магазин), випили по 3 звичайних "микулинецьких" пива, а потім миттєво "протверезіли" коли нам принесли рахунок!о_О
    Отже, хто порадить хорошу пивну кнайпу в центрі (район Пл.Ринок)?
    Так щоб було гарно (і цікаво московському гостю) і атмосфера невимушена, ну і щоб ціни не шокували навіть москвича!
    П.с.: В "Криївці" вже були ;)
     
  9. Honda

    Honda Well-Known Member

    "Гасова лямпа", "Дім Легенд" тільки шо звідти, дуже смачне пиво Зеник, і є шо до пива, і цікава атмосфера....
     
  10. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    А що скажете про бар "Дублін" на Кривій Липі? Як там по атмосфері? По цінах?
     
  11. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Кажуть ірландським пивом там і не пахне. Але сам не був :)
    Може краще в Кумпль, але ціни там теж не маленькі. :dntknw:

    Зеник непоганий, але особисто я не люблю "садовізмів"
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що тут про яке завгодно пиво - бердичівське, ірландське, тіки не про львівське. "Львівське живе" до речі гидота рідкісна, бее.
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я там була десь рік чи два тому. Офіціантка не принесла меню, а запитала що хочу. Я не була в курсі тамтешніх цін, орієнтувалась, що ціни на пиво приблизно 5-7 грн тоді були, тому попросила, щоб дала якесь медове. Пиво було дуже класне, нічого не скажу. Але коштувало 22 грн!! о_О Атмосферу можете побачити тут на 3Д фотках. Актуальні ціни є на їх сайті.
     
  14. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Був вчора з приятелем - сподобалось!
    Ціни, звичайно, не зовсім "демократичні", але... Атмосфера - супер!
    Дивилися вчора матч Ліги чемпіонів - якраз місце суперове для перегляду таких подій!!!

    Неправда, той колєга, з яким ми вчора там відпочивали, був у Лондоні в пабах, каже, що "Кілкені" (його улюблений сорт) тут у нас "те, що треба", а ціна нижча ніж у Лондоні, і тим більше, ніж у Москві :good: Одним словом, йому ДУЖЕ сподобалося.

    Вердикт:
    Якщо ви футбольний вболівальник, але скажем, так "середнього" чи "нижче середнього" достатку, десь пару раз в сезоні можна піти, взявши їхнього фірмового пивка (воно недороге) і переглянути матч в чудовій атмосфері і відповідній компаннії.
    Чудовий відпочинок!


    Таких цін, напевне, вже ніде немає в центрі. В середньому треба орієнтуватися на 17-20 грн за 0,5 за пиво "средней паршивости" :))
    Щось краще - в середньому 30-40!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Fon

    Fon whom how

    гарного лььвівського пива можна спробувати у лємбергу у році божім 1933. лишається найти машину часу ))
    бо совєти прийшли і всіх куркулів зіслали в сибір. а отже всіх з пару тисяч пивоварів ((. то й радійте що надзвичайні рецепти десь там вмерзли рубаючи сосни
    хочете справжнього домашнього пива? себто елю. дстаньте деревяну діжку, добре пропарте її окропом і робіть закваску вдома самі.
    може саме ви - майбутній зачинатель славетної династії новітніх пивоварів
     
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    А мені навпаки подобається... з львівського пива воно мені смакує найбільше...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Я в курсі ;) Але я писала про те, як була там рік чи два тому (здається все таки два, якщо і не більше).

    А ще пива можна попити в музеї пива від Львівського ;) Там атмосфера найбільш відповідна і можна послухати цікаву екскурсію :good:
     
  18. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Львівське живе мені подобається найбільше зі всіх Львівських. Всі решта Львівські - це Славутич найгіршого розливу :sad: Ще преміум можна інколи випити, та й то раз на раз не приходиться.
    Може бути, пишу ж, що я сам не був. Якщо помінялися, то можна тільки тішитися. Ще я колись пив Кілкені в Корзопабі на Староєврейські чи Братів Рогатинців (завжди плутаю ці вулиці :) ). Там теж воно було добрим
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Чудеса, як такий кисляк може комусь подобатись, я в шоці. Дуже доречно що зявилися кіоски з живим розливним пивом - воно на голову вище по якості. Ще купував в магазині "Микулинецьке" - сподобалося.
     
  20. gvorn

    gvorn Well-Known Member

    Микулинецьке непогане...було. Тепер потрохи гіршає. А де Львівське живе пили?
     
а де твій аватар? :)