Де купити?...

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем FeRmatta, 22 гру 2007.

  1. Vidok

    Vidok Active Member

    У Львові є магазини військового одягу окрім "Солдат удачі"? Мене цікавлять от такі боти думаю для гір у дощ буде непогано.
    http://www.prof1group.ua/ru/catalogue/140/5319/
     
  2. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А підкажіть, будь ласка, які є у Львові книжні крамниці, бажано взнати про розташовані у центрі міста!
     
  3. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Є непоганий магазин "Штурм" - вул. Персенківка 17. ДОбиратись трохи незручно але вибір і ціни непогані. От тут є каталог http://sturm.com.ua/, але якщо є можливість - то краще проїхатись до магазину і самому глянути - не завжди каталог співпадає з наявним асортиментом...
    Будинок книги, пл. Міцкевича, 8
    "Книжкова криївка", пл. Ринок 31
    "Академічна книга", вул. Васильківського, 12
    Книгарня «Скарбниця», вул. Фурманська, 5
    Книгарня «Галицька книга», просп.Свободи, 16 (СШ №62)
    ТЦ «Оперний» (магазин «БУКВА»), вул. Проспект Свободи, 41
    вул. Шевська, 6/2, маг. "Літера", тел. (0322) 94-82-08;
    просп. Шевченка, 16, маг. "Ноти", тел. (0322) 72-67-96;
    «БУКВА», вул. Івана Франка, 27
    «БУКВА -2», вул. Дорошенка, 6 (з 10:00 до 21:00 без перерв та вихідних)
    ЯНІНА, ТОВ Роздрібна торгівля книгами , Театральна 3 , 79008 Тел.: (0322) 727754
    «Академічна книгарня» (Львів, пр. Шевченка, 13). ' - (032) 297-41-94
    «Глобус» (Львів, пл. Галицька, 12). ' - (0322) 74-01-77
    «Дитяча книга» (Львів, вул. Театральна, 5). ' - (0322) 72-19-06
    «Книгарня НТШ» (Львів, пр. Т. Шевченка, 8). ' - (0322) 79-85-80
    Книжкова ятка «Просвіта» (Львів, пл. Святого Юра, 3-4). ' - (032) 237-27-81
    Книжковий магазин в ЛНУ ім. І. Франка (Львів, вул. Університетська, 1). (0322) 96-44-49.
    КНИГИ, ПП ПІДДУБЧИШИН книги м. Львів, Зелена 11а , 79005 Тел.: (0322) 725548
    Класикон (Букіністична книгарня) по вул. Вірменській - то нестандартна книгарня бо там часто продаються бувші у вжитку, старі книги (за відповідну ціну, звісно ж...) Книгарня мініатюрна, асортимент невеликий, але деколи попадаються цікаві екземпляри яких деінде не знайдеш... Правда, в них дуже незручний графік робити - Пн взагалі вихідний.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Vidok

    Vidok Active Member

    Велике дякую. Не очікував що стосовно військового мені допоможе дівчина.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. hrobak

    hrobak Well-Known Member

     
  6. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Та то ж найбільш жіноча справа - знати що де можна купити! :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. RHom

    RHom Well-Known Member

    Доброго вечора, панове!
    Скоро буде п'ятниця 13-го і, відповідно, в мене вечірка. Хто-небудь знає, де у Львові є магазин з різноманітною атрибутикою щоб перетворити милого хлопця у не менш милого мертв'яка чи вампірчика :).
    Буду дуже вдячний.
     
  8. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    Шута Руставеллі,де перехрестя за поворотом на право(лицем до Зеленої) там є такий магазинчик
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    то, мабуть, магазин Біла скеля, що на вул.Скельній
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Madeleine

    Madeleine New Member

    Доброго дня! Вся справа в тому, що ми хотіли зробити подарунок друзям, які їдуть у всеільну подорож до Львова і замовити прогулянку наперед, а їм подарувати сертифікат:)
    Але всеодно дякую за інформацію.
    На все добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    ой сумніваюся, що в них існує таке поняття як подарункові сертифікати...

    отут багато хто писав про різні фірми та їх ціни, а ще отут
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vidok

    Vidok Active Member

    Де у Львові купити в'язані шкарпетки? Можливо хтось знає точку. Чи просто де вартує пошукати?
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    на Вернісажі можете шукати, там точно є. ще інколи на базарах бабульки продають щось в"язане, тобто можна пошукати там.

    ніби оце воно але на всяк випадок дзвоніть і перепитуйте, невідомо, як часто оновлюється інформація на сайті...
     
  14. Vidok

    Vidok Active Member

    Хто знає магазин з великим вибором всяких ламп. Потрібна лампа на 500 ват + звичайний цоколь і ніде не можу знайти.
     
  15. allegro

    allegro New Member

    біля автовокзалу є супермаркет світла Brille,може там знайдете
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Магазин Електромайстер на Городоцькій.Там питали?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Vidok

    Vidok Active Member

    Дякую. Ні я того магазину не знаю. А можна адресу його чи назву зупинки? Я ж іммігрант нічого не знаю. :)

    В Brille там люстри.
     
  18. veronka

    veronka Well-Known Member

    ще в Епіцентрі був великий відділ з люстрами/лампами
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vidok

    Vidok Active Member

    Ще шукаю де купити квіти. На шуварі дивився там вибір незначний і більшість несвіжі. А хочеться щоб були не лише троянди/тюльпани, щоб свіжі, щоб кімнатні були.
    Скажіть якщо знаєте таке місце. Але прошу написати ПП бо levandivka думає що я в такий спосіб намагаюсь рекламувати продавців квітів, а грошей за рекламу не дав.

    P.S. Лампи знайшов, дякую.
     
  20. AveaL

    AveaL Member

    Доброго всім вечора ;)
    Підкажіть, хто знає, де львів'яни в основному закупляються?) У нас наприклад є у місті одне конкретне "Сільпо", де скупляється півміста, бо і ціни найнижчі, і продукти свіжі (порівняно з іншими "Сільпо"). Чи є таке у Львові? Якийсь конкретний маркет, куди можна піти просто закупитися їжею.
    І ще одне — де можна купити львівської горілки? Штибу Perlova чи Львівський Стандарт. Бо у нас у місті її знайти вкрай важко, а як з цим у Львові? :)
     
а де твій аватар? :)